Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny polski absurd :biggrin: Takie to już nasze chu*owe realia :P A ta Pani to może tak sobie na boczku dorabia, kazali odbierać fony, to odbiera :icon_mrgreen: A koledzy Dukatowcy na bank pomogą, w końcu chłopcy z pasją :icon_mrgreen: Pozdrówka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem twoje wcześniejsze posty Janku ale bardziej chodziło mi o opisanie sytuacji,a co do pytania w twoim kierunku było to raczej pytankiem retoryszcznym.A co do części domyślam się że to wszystko będzie pasowało-ale wkuża polska zasada prowadzenia interesów-biznesów,ale ceny tych części żeczywiście rewelka.Chociaż u nas i tak jest lepiej niż np w Irlandi gdzie mam kumpla którego poprosiłem żeby wszedł tam do takiego serwisu i zapytał o cene takich części i dostępność a tu się okazuje że klijent może u nich kupić cały motocykl i różne akcesoria i nic więcej nawet oleju,można tylko swój motocykl zostawić na serwis lub przegląd,nie sprzedają części człowiekowi z ulicy-ciekawostka

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu jak wchodze na www.ducati.com, a nastepnie klikam na dzial "shop", to wyskakuje mi okienko z loginem i haslem... Czyzby Ducati pozwalo przegladac i marzyc tylko zalogowanym?? Probowalem sie juz kiedys wczesniej zarejestrowac (potrzebowalem jakies tapety), ale wiem, ze byly jakies problemy z weryfikacja i potwierdzeniem itp... Do dzis moj login nie dziala :buttrock: A tak milo bylo spedzac wieczory przed kompem marzac o carbonowych dodatkach, anty-hopingowych sprzeglach, magnezowych felgowach.... Czyzby zabrano nam te mozliwosc??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek to ja w ubiegłym sezonie płaciłem po 70,- za podkładkę zamykającą (z dziurą), tak więc jeśli są po 30 to poczekaj pomierzę swoje, to mi kupisz jak coś trzeba będzie regulować... :)

W razie czego dysponuję 1 szt płytki zamykającej - nie pamietam grubości, ale mogę zmierzyć wieczorem.

Paski też taniocha, chyba przez to niskie Euro... :buttrock:

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja jeszcze nie robiłem teraz zaworów i jeszcze nie mam tego wszystkiego zdemontowane bo jeszcze czasami nim śmigam czekam aż śnieg spadnie dopiero się za to wezmę ,ten dolny luz powinienem mieć 0,03 do 0,05mm a jak mieżyłem około 4000km temu to te luzy miałem dość znaczne bo zgrubsza określając wynosiły wtedy od 0,25 do 0,40 mm ale że dolna dźwigienka cały czas jest podparta sprężyną pomocniczą to nie spieszyłem się z tym mocno ,teraz będę miał na to dużo czasu.A co do cen tych części to wydaje mi się że jak będę zamawiał lub odbierał to pewnie się okaże że to nie 30 pln za sztuke tylko więcej,nie łudzę się-moja rozmówczyni w serwisie nie sprawiała osoby kompetentnej lub pracującej w tej branży jakiś dłuższy czas-myślę że się pomyliła.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek- juz wiem podala prawidlowe wartosci- ale w euro :smile: szantrapa jedna...

Uwaga dziewczaki i chlopaki nowe nadchodzi... 1098 R+ 848+ 696 itp uwazajcie na salon w Milano.

Moze Ally tam bedzie i zrobi pare interesujacych zdjec??

848- ma miec mase 168 kg co przy mocy 134 KM sprawia ze motocykl bedzie bardziej dynamiczny niz 999.

1098 R- wiadomo- mistrzowski motocykl- jakby ktos nie wiedzial Mistrzostwa Superstockow tez naleza do Ducati(1098). 1098 R-cywilna wersja Superbika ktory bedzie startowal w 2008.

Pozdr. Janek Desmomaniakalnyklekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak, a mnie sie udalo zalogowac na www.ducati.com w dziale shop bez wiekszych problemow. Sciagnalem sobie katalog z czesciami i wczoraj pozamawialem pare czesci na dlugie zimowe wieczory..... Musze powiedziec ze niekture ceny bardzo pozytywnie mnie zaskoczyly. Dzis dostalem maila z potwierdzeniem przyjecia mojego zamowienia. Tylko nadal nie mam informacji na jakie konto mam przelac kase a wybralem sposob zaplaty- przelew na konto. Zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej bo niby czas oczekiwania na czesci do 14 dni.....

Pozdrawiam wszystkich DESMOMANIAX-ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak, a mnie sie udalo zalogowac na www.ducati.com w dziale shop bez wiekszych problemow. Sciagnalem sobie katalog z czesciami i wczoraj pozamawialem pare czesci na dlugie zimowe wieczory..... Musze powiedziec ze niekture ceny bardzo pozytywnie mnie zaskoczyly. Dzis dostalem maila z potwierdzeniem przyjecia mojego zamowienia. Tylko nadal nie mam informacji na jakie konto mam przelac kase a wybralem sposob zaplaty- przelew na konto. Zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej bo niby czas oczekiwania na czesci do 14 dni.....

Pozdrawiam wszystkich DESMOMANIAX-ow

 

 

 

Desmo Maniax Power ;-]. Korek- a probowaliscie zamawiac ze strony sklepu Probike? Wyszukiwarka dziala, ceny natychmiast sa w PLN...moze szybciej/taniej niz w Italii. Big Szacun dla Szanownej Malzowinki ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desmo Maniax Power ;-]. Korek- a probowaliscie zamawiac ze strony sklepu Probike? Wyszukiwarka dziala, ceny natychmiast sa w PLN...moze szybciej/taniej niz w Italii. Big Szacun dla Szanownej Malzowinki ;-]

Sorry za pomylke cala historia dotyczy strony www.ducati.info.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Desmo-korek - chodzilo mi wlasnie o ducati.com bardziej. Choc musze przyznac ze ceny czy to w Probiku, czy jak zapytac w Motorexie (kupowalem kiedys kierunek i jakas bluze) to raczej pozytywnie mnie zaskoczyly (co nie oznacza ze jest tanio). Z mojej strony wyglada to tak, ze zazwyczaj przegrzebuje "material zrodlowy" czyli ducati.com, spisuje nr katalogowe, zastanawiam sie co z czym polaczyc, potem grzebie po necie, szukam cen w Eur, w PLN, w USD itp itd Niestety moja swinka-skarbonka jest bardzo mala :flesje: wiec rzadko cos kupuje... :bigrazz: Teraz mialem podobny plan na martwy sezon, ale widze ze bedzie trudniej :> No ale dla chcacego nic trudnego :cool:

Co do 1098 i nowych modeli to tez z niecieprliwoscia czekam na fotki. Choc jak chodzi o design to jednak obstaje przy 749/999 - Duke75, bez usmieszkow :P Jak mawiali Rzymianie - de gustibus non est disputandum :clap:

Wiem ze Bayliss ostro testuje nowe 1098 do SBK, a z tego co czytam tu i tam, to sadzac po obsadzie innych teamow to bedzie sie dzialo... Ducati zawsze musi miec jednego wlocha - moze zbiora kase i zaproponuja to Maxowi? Suzuki odpuscilo, a to jeden z moich ulubionych kierowcow - choc zawsze uprzedzal go Doohan a potem Vale... Max + Bayliss + 1098?? Ostre Trio!

W tym sezonie zespół kobiecy Y2K walczyl na 1098 w Mistrzostwach Europy... A moze by tak i nasze Panie zmotywowac chocby na Monstery? Żona prezesa aka Duka radzi sobie skuterem, to moze jakas 620 niedlugo??

A wiece ze Toseland przechodzi do MotoGP, do teamu D'Antin? W tym sezonie D'Antin uzywal Ducatow - czyzby mistrz SBK mial dosiasc Desmosedici?? A do tego Stoner i Melandri na fabrycznych maszynach... Zeby tylko Desmo nie stalo sie modne i ne pojawily sie ogloszenia typu - BMW / Golfa zamienie na Ducati, byle jakie, moze byc po strzale :buttrock:

W przyszlym sezonie Fiata Yamaha bedzie uzywalo dwoch marek opon - Jorge Lorenzo Michelina, Rossi Bridgestona... Czyzby to byl powod ze nie mogl dogonic Caseya i Ducati? Aha - mam dojscie na opony Bridgestone - nowe, nieużywane, z nalepka, rocznik 2007, dosc ciekawe ceny. Jak ktos chce zmienic opony na przyszly sezon niechaj pisze na priv, mail czy co tam ma - chetnie wespre nnych Ducatowcow - sam przejezdzilem ten sezon na dwukomponentowych BT-002 i daly mi spory frajdy na Poznaniu :lapad:

 

Z dwucylindrowymi pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezak- a jakie masz ceny bo mojej Pirelli za 380 zl (nowka nie smigana, jezdzila starsza pani tylko w niedziele- zart...) nikt nie przebije(chyba), ale mnialem szczescie- raz sie trafilo- Rysiek kupil michelina za 100 drozej, a moze Twoje ceny nas powalą :P :lapad: Dodam ze wiecej takich opon nie mamy- jakby kto pytal...

Jesli chodzi o Biaggiego( to gwiazda...) nie ma on latwego charakteru i moze sie popstrykac z Baylisticem, a Toseland wiadomo dlaczego "uciekl" do Motogp- bo w przyszlym roku nie dalby rady Troyowi na Desmobestii :bigrazz: :buttrock: :flesje: .

Jacek 40 minut temu Rysiek dzwonil z Konina- jeszcze pare kilosow mu zostalo- ujedzie sie chlopak niemalo...Jutro bedzie nie do zycia, a w srode jade do Rycha rozladowac GT 1000 Classica- i bede namawial na odpalenie, zobaczymy jak chodzi...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezak- a jakie masz ceny bo mojej Pirelli za 380 zl (nowka nie smigana, jezdzila starsza pani tylko w niedziele- zart...) nikt nie przebije(chyba), ale mnialem szczescie- raz sie trafilo- Rysiek kupil michelina za 100 drozej, a moze Twoje ceny nas powalą :clap: :cool: Dodam ze wiecej takich opon nie mamy- jakby kto pytal...

Jesli chodzi o Biaggiego( to gwiazda...) nie ma on latwego charakteru i moze sie popstrykac z Baylisticem, a Toseland wiadomo dlaczego "uciekl" do Motogp- bo w przyszlym roku nie dalby rady Troyowi na Desmobestii :bigrazz: :buttrock: :P .

Jacek 40 minut temu Rysiek dzwonil z Konina- jeszcze pare kilosow mu zostalo- ujedzie sie chlopak niemalo...Jutro bedzie nie do zycia, a w srode jade do Rycha rozladowac GT 1000 Classica- i bede namawial na odpalenie, zobaczymy jak chodzi...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

 

 

To zeby tylko szczesliwie dojechali- caly dzien za kolkiem :lapad:

Moglbym z Nim gadac godzinami ale zandarm czuwal :flesje: :clap:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

moze i fanem ducati nie jestem ale pare newsow dla was chlopaki :)

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...n/?&R=EPI-96837

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...d/?&R=EPI-96838

i na koniec

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...d/?&R=EPI-96836 :banghead:

Ciekawe co na to Aprilia :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he

już w piatek bede je oglądał i jak dukatowcy z boloni pozwolą to i dosiąde każdego :icon_idea:

 

No właśnie.... Lecimy z Darkmanem i dwoma innymi kolesiami na wystawę Moto do Mediolanu. :banghead: :) :D

Wybiera się ktoś? :P

Może się spotkamy jakoś na miejscu i wypijemy kilka szklanek czerwonego i wymienimy wrażenia?

Lecimy w piątek wczesnym rankiem, wracamy rano w niedzielę.

Pzdr

soleski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...