Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Frencci, czy to nie przypadkiem Tomek z Wawy na światłach stoi? Dostałem tego linka od Niny bo wypatrzyła Duke na światłach.

http://www.pudelek.pl/artykul/6259/malaszynski_z_papierosem/

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Desmozakreceni!

Widzial juz ja nowy nabytek Ryskow- GT 1000- i powiem jedno- ladna ta Wueska :wink: :( , ma pare brakow, ale do uzupelnienia...

Tlumiki Termignioni przelotowe, twarde zawieszenia no i mocarny silnik 92 KM, ale 94 Nm!, Oj chyba Klekotem nie mam z nim szans na kretych drogach- tym bardziej ze Gietek jest lzejszy od Klekota- poniewaz zbiornik ma z plastiku i blotniki z plastiku...

ale jeszcze mam 1 nowine- dzisiaj Rysiek kupil 1098- czyli Rysiek jest wlascicielem 4 sztuk Ducatow- chyba niedlugo pobije oficjalnego importera :flesje: :flesje:

No i znalazlem stronke na czesci w Ameryce i sprawdzilem cene kosza do mokreglo sprzegla GT 1000- kosztuje 333$- a chyba jest taki sam jak w 800 Jagdtigera...

www.ducatiomaha.com sie nazywa tylko trzeba szukac wg nr katalogowych z parts katalog...

Dobra ide spac jutro arbajt. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frencci, czy to nie przypadkiem Tomek z Wawy na światłach stoi? Dostałem tego linka od Niny bo wypatrzyła Duke na światłach.

http://www.pudelek.pl/artykul/6259/malaszynski_z_papierosem/

 

 

 

Duka raczej Jego, natomiast kierowca inny ;-]. Ale Nina ma oko! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wygląda to na Muminka??? Tyż zółty a wiecej szczegółów nie widać.... Może się kto rozpozna.

Janek to za niedługo Rysiek bedzie miał na każdy dzień innego Duca :biggrin: do smigania.

Witam Kamila, gdzieś mi wczoraj umknął nowy forumowicz...

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wygląda to na Muminka??? Tyż zółty a wiecej szczegółów nie widać.... Może się kto rozpozna.

Janek to za niedługo Rysiek bedzie miał na każdy dzień innego Duca :icon_razz: do smigania.

Witam Kamila, gdzieś mi wczoraj umknął nowy forumowicz...

Pozdr

 

 

 

To napewno jest Superbike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda mi się też do Ryśka wpaść dzisia nowy nabytek obejżeć,może uda mi się żonę namówić żeby z traski do mamusi zjechać i o Jedwabne zaczepić -wkońcu ona też klekotem jeździ :buttrock:może nie będzie trudno zobaczymy.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wygląda to na Muminka??? Tyż zółty a wiecej szczegółów nie widać.... Może się kto rozpozna.

Janek to za niedługo Rysiek bedzie miał na każdy dzień innego Duca ;) do smigania.

Witam Kamila, gdzieś mi wczoraj umknął nowy forumowicz...

Pozdr

 

no niestety nie byłem to ja :) - wygląda to faktycznie na coś z rodziny superbików (748/996?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a owiewki posklejał czy nabył nowe i nałożył na ramę :lalag:

 

a na allegro pojawiło się nowe ogłoszenie http://allegro.pl/item267515495_ducati_999.html - fajoska maszynka, tylko coś opona z tyłu jak na 3990 km jest doś zjechana (ale głównie na środku - sprzęt do jazdy na 1/4 mili :icon_mrgreen: )

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu- szczegolnie ze ma nieoryginalne oczojebne malowanie+ naklejki, i brakuje paru gumek, no i kto jezdzi na czerwonym kluczyku- chyba ze czarny gone w greengrasstrawen, a zadupek- to oryginal??, pewnie jest tak samo bezwypadkowy jak moj czarny Klekot :evil: :evil: mogl sobie darowac podpis bezwypadkowy....

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu- szczegolnie ze ma nieoryginalne oczojebne malowanie+ naklejki, i brakuje paru gumek, no i kto jezdzi na czerwonym kluczyku- chyba ze czarny gone w greengrasstrawen, a zadupek- to oryginal??, pewnie jest tak samo bezwypadkowy jak moj czarny Klekot :icon_question: :) mogl sobie darowac podpis bezwypadkowy....

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

 

Opony takie sa, bo sa torowo/szosowe-nie bylo takich w standardzie. Stawiam na to, ze toto w wiekszosci jezdzilo po Torze Poznan do tego naklejki na 99% sa nieoryginalne- malowany?. Nie ma okazji ani przypadkow- fake!

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal z Ostroleki( zolty 748) moze cos n/t okazji powiedziec :biggrin: , wczoraj okazalo sie ze wal korbowy 748 post 1998 nie pasuje do pre i in 1998( chodzi o altek 2 i 3 fazowy) :flesje: . Czop od strony altka wczesniejszej wersji jest cienki , a pozniejszej gruby..., frezy sa krotsze i dluzsze itp.

Jacek Edka zony Monster 900 jest z Gniezna, od goscia co ma komis aut- podobno sprzedawal bo chcial kupic wiekszego Ducata...moze go znasz...

Narazie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal z Ostroleki( zolty 748) moze cos n/t okazji powiedziec :buttrock: , wczoraj okazalo sie ze wal korbowy 748 post 1998 nie pasuje do pre i in 1998( chodzi o altek 2 i 3 fazowy) :buttrock: . Czop od strony altka wczesniejszej wersji jest cienki , a pozniejszej gruby..., frezy sa krotsze i dluzsze itp.

Jacek Edka zony Monster 900 jest z Gniezna, od goscia co ma komis aut- podobno sprzedawal bo chcial kupic wiekszego Ducata...moze go znasz...

Narazie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

 

Nie znalem zadnego Monsterowca z Gniezna ;-[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi, tylko tak pomyslalem, a dzisiaj jade do Ryska po 16-tej i bedziem znow dlubac przy motórach, zreszta tak samo jak jutro(przynajmniej mam taki plan- w ramach Sw Niepodleglosci w ten sposob mamy uczcic nasza milosc do Ojczyzny...bo niektorzy nie wiedza co oznacza te slowo...) Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w takim razie nie kupię tego 999 :cool: (żartowałem). Tak tylko podrzuciłem, coby go obgadać i widzę, że wystarcza dla wytrawnych Desmomaniaków rzut oczka i od razu wiadomo co i jak. Normalnie szacunek :biggrin: Może i ja kiedyś tak będę potrafił

 

A tak przy okazji - dziś była zajefajna pogoda (trochę słońca, sucho, choć wiało)

Kris

 

PS i jeszcze jedna propozycja http://allegro.pl/item267813758_ducati_e_is_900_monster.html - ten chociaż sie przyznał, że nie jest bezwypadkowy

 

dodatkowo nowa wersja http://allegro.pl/item267845524_malaguti_d..._senda_gpr.html - sprzęt z kolekcji Ducati Corse :buttrock:

 

a na koniec - motor mechanika z Krakowa http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M588276 :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...