Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem jak oni to robia ale w miesiac leciwe Paso 907 i.e stracilo 24 000 km...:)

http://www.allegro.pl/item222356479_ducati_907_i_e.html

i dla porownania:

http://www.allegro.pl/item243465964_ducati_paso_907_i_e.html

 

DOKTORG do parlamentu!! (tylko z jakiej listy?? Moze Unia Polityki Nierealnej?);)

PZDr :crossy:

http://uk.finance.yahoo.com/q?s=dmh.mi

 

 

 

Zglosilem oszusta na formularzu Allegro. Smierdziel! :lapad: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Jaco!! Takich typów trzeba tępić!!!

Mam super pomysł!!!! Może napiszmy wszyscy z bramki ERA sms : "Ty oszuście!!! Twój przekręt z przebiegiem jest już zgłoszony na Allegro. Leżysz i kwiczysz!!!"

Ja w tej chwili wysyłam.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam czepiata sie chlopaka...chce sprzedac cholerny zlom i przesiasc sie na "dzide"- :icon_razz: - kurde dlaczego nie mam w zapasie tak ok. 3 mld $ - kupowalbym kazde Ducati z Allegro- i zrobilbym najwieksza w Polsce kolekcje Ducow...a tak musze zadowolic sie Klekotem czarnym jak moja kawa:-)). Pozdr. Janko z Klekotowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Towarzystwo Ducatowe.

 

Stało się, że w końcu mogę się legalnie wpisać w tym temacie: a to za sprawą nowego nabytku.

Mam nadzieję, że Monster będzie mnie woził długo i szczęśliwie a spotkani tu pasjonaci marki tylko utwierdzą mnie w mym wyborze :icon_mrgreen:

 

Pierwsze fotki: link w podpisie

 

pozdro,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Towarzystwo Ducatowe.

 

Stało się, że w końcu mogę się legalnie wpisać w tym temacie: a to za sprawą nowego nabytku.

Mam nadzieję, że Monster będzie mnie woził długo i szczęśliwie a spotkani tu pasjonaci marki tylko utwierdzą mnie w mym wyborze :icon_mrgreen:

 

Pierwsze fotki: link w podpisie

 

pozdro,

Jacek

 

 

 

Ladny sprzecik,ladny. Witaj. Co za pieknie brzmiace imie Jacek :icon_mrgreen:

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, że w końcu mogę się legalnie wpisać w tym temacie: a to za sprawą nowego nabytku.

Mam nadzieję, że Monster będzie mnie woził długo i szczęśliwie a spotkani tu pasjonaci marki tylko utwierdzą mnie w mym wyborze :flesje:

 

 

Witam nowego Kolegę - piękny sprzęt, aż mi się powzdychało z zazdością :icon_biggrin: . Miłego śmigania

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Ducatystow!

 

Od jakiegos czasu interesuje sie pojazdami tej marki, niestety nie jestem posiadaczem takiego "cacka" :-(

Mam nadzieje ze dzieki pomocy forumowiczow dowiem sie czegos wiecej o tych wloskich motocyklach.

Na poczatek pytanie - czy sa roznice pomiedzy motocyklami produkowanymi na rynek amerykanski a tymi na rynek europejski? I jak jest z gwarancja na sprzety zza morza. Prosze o obiektywna opinie - zwlaszcza osoby trudniace sie importem motocykli z USA ;-)

 

Z dwucylindrowymi pozdrowieniami!

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...