Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Spotkanie chyba się rozpłynie w powietrzu, ponieważ za późno zaczeliśmy o tym mowić w szerszym gremium.

Lokalnie na pewno sie bedziemy jeszcze spotykać ale w ogolnopolskim gronie chyba nie da już rady.

Moze ustawmy sie na spotkanie na przełomie kwienia/maja najlepiej koło polowy kwietnia. Pogoda już znośna. wiekszośc z nas weekend 1-o majowy bedzie miala zajety przez rodzine wyjazdy.

może znajdzie się ktoś na ochottnika zeby sie zajac organizacja takiej imprezy.

Przemkneła mi mysl zeby zrobić takie spotkanie razem z importerem ducati na torze w poznaniu. ponieważ maja i ducati i jakieś tam ryżopędy to może połaczyliby taką impreze.

Wynajecie toru to ok 50 tyś. na weekend razem z gośmi machającymi flagami i karetką.

Może nie znajdzie sie nas 50 ducatowców chcacych zapłacić 1000 zł za wekend (choć warto) stad propozycja zeby przyjechali ci co jeżdza na tych, no motocyklach na K.. - zapomniałem jaka to firma :)

150 motocykli pomiesci sie bez problemu na torze (tak jest u grandysów) wychodzi wtedy po jakies 350 za weekend. moze cos by importer dołozył od siebie.

Na pewno zyskaliby wiarygodną informacje o klientach naszej marki.

 

 

Ally zbieraj kase jak coś to może oddałbym Tobie mojego Monsterka, bo lepiej oddać go w dobre rece troszkę taniej znajomemu fanatykowi niż 1000 zł drożej obcemu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....Mój kumpel mu krzywdy nie zrobi a wręcz przeciwnie. Oj tyle żeśmy razem przeszli i przejechali... :rolleyes:

Czyżby miał mu zrobić dobrze..hłehłehłe..., byle nie używał elektronarzędzi...

 

Janek z tego co czytałem na str Shella to ten olej jest w pełni syntetyczny. Jest jeszcze semi bez "ultra" w nazwie.

 

Apropos spotkań trzeba by może zapoczątkować nową tradycje. Np 1-sza sobota (niedziela) miesiąca w jakimś klubie w Kraku... a może podjechać do Huty... tam są wieczorami klimaty :icon_razz:

 

Hejka

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Spotkanie chyba się rozpłynie w powietrzu, ponieważ za późno zaczeliśmy o tym mowić w szerszym gremium.

Lokalnie na pewno sie bedziemy jeszcze spotykać ale w ogolnopolskim gronie chyba nie da już rady.

Moze ustawmy sie na spotkanie na przełomie kwienia/maja najlepiej koło polowy kwietnia. Pogoda już znośna. wiekszośc z nas weekend 1-o majowy bedzie miala zajety przez rodzine wyjazdy.

może znajdzie się ktoś na ochottnika zeby sie zajac organizacja takiej imprezy.

Przemkneła mi mysl zeby zrobić takie spotkanie razem z importerem ducati na torze w poznaniu. ponieważ maja i ducati i jakieś tam ryżopędy to może połaczyliby taką impreze.

Wynajecie toru to ok 50 tyś. na weekend razem z gośmi machającymi flagami i karetką.

Może nie znajdzie sie nas 50 ducatowców chcacych zapłacić 1000 zł za wekend (choć warto) stad propozycja zeby przyjechali ci co jeżdza na tych, no motocyklach na K.. - zapomniałem jaka to firma ;)

150 motocykli pomiesci sie bez problemu na torze (tak jest u grandysów) wychodzi wtedy po jakies 350 za weekend. moze cos by importer dołozył od siebie.

Na pewno zyskaliby wiarygodną informacje o klientach naszej marki.

Ally zbieraj kase jak coś to może oddałbym Tobie mojego Monsterka, bo lepiej oddać go w dobre rece troszkę taniej znajomemu fanatykowi niż 1000 zł drożej obcemu ;)

 

 

 

Porozmawiaj z Marcinem- wytlumaczt Tobie jakie ma podejscie do sprawy spolecznosci dukatowej w Polsce importer... ;) Nie bede pisal o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak byk stoi ze pelen syntetyk...

Witamy nowego Ducatisti...Jak sie jezdzi turystykiem:-))) Pozdr. Janeklekotek...

Ciesze sie ze moge pomoc bardziej doswiadczonym kolegom :biggrin:

 

Shell Advance Ultra 4 10W-40, 15W-50 fully synthetic 4-stroke motorcycle engine oil

 

Shell Advance Ultra 4 is a unique fully synthetic lubricant exclusively designed to provide the ultimate in engine protection, cleanliness and superior clutch and gearbox operation for high-powered performance motorbikes

 

Skad wiem?

 

ano stad :D

 

No i popatrzcie na avatar ;) Mechanikiem nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne- jednak ja tam dalej bede uzywal Castrola- skrzynia lepiej pracuje- jesli mozna mowic o slabo pracujacej w Ducatach :biggrin: , a sprawa podejscia importerow Ducow do wlascicieli- wcale nie dziwi- oni leja na Ducaty, przeciez glownym ich "towarem" jest zielone ....

zobaczcie kto ma sie zajmowac Ducatismem u nich- Dubelski- nic do niego nie mam, ale czemu sam nie jezdzi Ducem?

Eh ta kasa... zebym wygral w amerykanskiego Totolotka sam tym wszystkim bym sie zajal...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello all :buttrock:

 

wczoraj mialem okazje oblatania malej multistrady i jestem mile zaskoczony :crossy:

podchodzilem sceptycznie do niej ze wzgledu na silniczek,

przyzwyczailem sie do tysiaca z konkretnym kopem a i testowalem

wczesniej duza multi zaraz po jej premierze,

dlatego bardzo mnie ciekawilo jak "malenstwo" bedzie sie zachowywac,

no i ogarnialy mnie bardzo mile uczucia w czasie jazdy,

zwlaszcza przy polykaniu miejskich korkow,

moto okazalo sie bardzo poreczne i zwinne, :icon_biggrin:

a wyprostowana pozycja ulatwiala wszelkie manewry,

do dynamiki tez nie mialem zadnych zastrzezen,

mysle, ze jak trafilbym okazyjnie jakas sztuke to chetnie postawilbym

w garazu jako drugie moto do latania na skroty do pracy :) :)

 

co do spotkanka to szkoda, ze nie uda sie go zrobic w wiekszym gronie

jeszcze w tym sezonie :buttrock:

moze wybiore sie w indywidualne odwiedziny na poludnie :crossy:

popieram termin kwietniowy,

weekend majowy tez juz mam rozplanowany no a potem to juz

natlok imprez sie robi...

 

pozdro

jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;-]. :flesje:

Chciałbym poinformowac Was, iż wczoraj t.j. 18.09.2007 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa poznańskiego DOC ‘Desmo Maniax’ i zostalem wybrany nowym Przewodnikiem Stada. Mikolaj, któremu naleza się podziękowania za dowodzenie nasza grupa do tej pory- zaproponowal abym przejal pałeczkę z uwagi na to, iż spietrzajace się obowiązki służbowe nie pozwalaja Jemu na całkowite oddanie się naszej wspolnej pasji.

W związku z powyższym rozpoczynam ofensywe spoleczna (:-]) skierowana do starych i potencjalnych członków naszego Klubu. Dzisiaj rozsylam do wszystkich znanych mi Dukatowcow formularz w Excelu, który służyć ma uaktualnieniu danych obecnych członków/ zgłoszeniu checi przystapienia do nas nowych lub wreszcie- checi bycia członkiem/sympatykiem Klubu nie posiadającym jeszcze wymarzonego Duka. Jak widzicie- za dobrym przykładem Marcina- Prezesa DOC z Krakowa- rozszerzam formule ruchu ‘Desmo Owners & Club’s’ o ludzi nieposiadających jeszcze Ducati ale rzeczywiście kochających te motocykle. Mysle, ze to dobry pomysl- z wielkim zainteresowaniem czytam merytoryczne posty udzielających się w temacie wlasnie takich ludzi, którzy nie przyznając się do tego- byliby na pewno odbierani jako posiadacze tej marki. Szkoda nie pomoc tym osobom w rozwijaniu ich pasji i dazeniu do kupna wymarzonego motocykla…a na pewno wszelkiego rodzaju meetingi czy spotkania przy ‘piwku’, ciekawostki rozsylane mailem, wymiana informacji ‘co, gdzie, jak’ itp. rzeczy mogą temu słuzyc.

Jak już nieraz pisalem- nasz Klub powstal w 2002 roku i był pierwszym polskim Klubem DOC zarejestrowanym na oficjalnej stronie www.ducati.com . Formula naszego Klubu jest w zasadzie dosc luzna- nie mamy obowiązkowych comiesięcznych datkow, obowiązkowych spotkan, wyjazdow itp. Po prostu- jesteśmy grupa przyjaciol cieszących się wspolnymi wypadami na ‘Dukach’ (heh…jak tylko czas i ‘drobne w kieszeni’ pozwalaja ;-]), wspolnymi spotkaniami na imprezach (przyjeżdżają cale rodziny bo poczucie bezpieczeństwa jest stuprocentowe) itd. Dzieki meetingom nawiązały się przyjaznie użytkownikow z calej Polski trwające już od kilku lat- w miare możliwości pomagamy sobie, odwiedzamy sie i się wspieramy. Dlugo mógłbym tak pisac…

Tak wiec- naprawde przepraszam jeśli formularz otrzyma członek innego klubu Ducati ;-] – info wysle ‘z rozdzielnika’ do wszystkich. Chetnych i zdecydowanych Ducatistow oraz sympatykow marki, którzy przemyśleli decyzję- zapraszam do jego wypelnienia i odeslania na podany w nim adres e-mail Klubu. Forumowicze, którzy chcieliby do nas dalaczyc, a nie otrzymali ode mnie wiadomosci- proszeni sa o info na adres Klubu: [email protected] lub bezpośrednio do mnie. Członkowstwo nie jest związane z miejscem zamieszkania.

Dziekuje, Forza Ducati!!!

Pzdr, Jacek/Frencci :flesje: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;-]. :flesje:

Chciałbym poinformowac Was, iż wczoraj t.j. 18.09.2007 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa poznańskiego DOC ‘Desmo Maniax’ i zostalem wybrany nowym Przewodnikiem Stada. Mikolaj, któremu naleza się podziękowania za dowodzenie nasza grupa do tej pory- zaproponowal abym przejal pałeczkę z uwagi na to, iż spietrzajace się obowiązki służbowe nie pozwalaja Jemu na całkowite oddanie się naszej wspolnej pasji.

.......

 

Pzdr, Jacek/Frencci :eek: :icon_eek:

 

Jaku wielkie gratulacje :notworthy:

Mam nadzieje, że jakoś ja będę mógł choć an razie wirtualnie, sympatykować z Klubem (a może i członkować - co by było wielka przyjemnością)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaku wielkie gratulacje :notworthy:

Mam nadzieje, że jakoś ja będę mógł choć an razie wirtualnie, sympatykować z Klubem (a może i członkować - co by było wielka przyjemnością)

 

 

 

No, nieeee- 'myszowaci' maja specjalne wzgledy :icon_eek: :eek: Dawaj kuzyn! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no Jaco...!!!! Na to wszyscy długo czekali. DOC Poznań już od dawna prosił się o Ciebie jako o nowego prezesa. Tym którzy nie są w temacie tylko nadmienię,że Jaco już od dawna jest nieformalnym liderem Desmomaniax. To on organizował wszystkie desmomeetingi i z nim kontaktowali się ludzie z zewnątrz itd. Obwieszczenie tej nowiny to radość chyba dla wszystkich, którzy Cię znają.

Pozdro z Krk

 

Marcin

Desmobsession - Kraków

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no Jaco...!!!! Na to wszyscy długo czekali. DOC Poznań już od dawna prosił się o Ciebie jako o nowego prezesa. Tym którzy nie są w temacie tylko nadmienię,że Jaco już od dawna jest nieformalnym liderem Desmomaniax. To on organizował wszystkie desmomeetingi i z nim kontaktowali się ludzie z zewnątrz itd. Obwieszczenie tej nowiny to radość chyba dla wszystkich, którzy Cię znają.

Pozdro z Krk

 

Marcin

Desmobsession - Kraków

 

 

Heh...ciekawe co za to bede musial Tobie brzydkiego zrobic gdy sie spotkamy... :icon_mrgreen:

Pozdrowka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki, gratki Jaco ;) :clap: Toż trzeba to wydarzenie obficie podlać.... Pojedziem do Ciebie z podarkami :buttrock: tylko kiedy masz wolny pt-sob...

Duke się wybiera do Poznania, to możemy przecież jechać silniejszą paczką... żeby nie napisać brygadą :)

 

Muminek ty się zdecyduj najpierw do którego klubu chcesz należeć :( ;) Do tego od frytek i koziołków, czy od słonych paluszków i smoka wawelskiego...hihihi...

 

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...