Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wsiego dobrego- coby Yasec nie ustawal w "klekotaniu".

Seba wlasnie u mnie walniete bylo pod mocowaniem z tylu zb. paliwa- ale dalim rade- tak "narazie" mozesz zaklajstrowac mydlem- naprawde dziala- chyba ze dziura- "jak u Rusałki"...

A odnosnie pomyslow z wypalaniem resztek benzyny- kiedys w czasach komuny u kumpla w maluchu zaczal przeciekac zb. paliwa- no trzeba spawac- ktos podpowiedzial ze nalezy zdemontowac zbiornik nalac troche benzynki- wyplukac zrobic lont i wypalic resztke metoda wybuchu- ... nie bylo co zbierac ze zbiornika paliwa, zreszta tak samo "wspanialy" pomysl jak prostowanie wgniecen pompowaniem powietrzem, woda, prostowanie wybuchem itp...Nie radze- pozdr- Janek Klekot 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A odnosnie pomyslow z wypalaniem resztek benzyny- kiedys w czasach komuny u kumpla w maluchu zaczal przeciekac zb. paliwa- no trzeba spawac- ktos podpowiedzial ze nalezy zdemontowac zbiornik nalac troche benzynki- wyplukac zrobic lont i wypalic resztke metoda wybuchu- ... nie bylo co zbierac ze zbiornika paliwa, zreszta tak samo "wspanialy" pomysl jak prostowanie wgniecen pompowaniem powietrzem, woda, prostowanie wybuchem itp...Nie radze- pozdr- Janek Klekot 748 S.

 

 

 

Ależ Janek- to byl only dżołk!!!! :icon_razz: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj now- gut dzołk , bat aj tfink- aj du for ju łan small niedzwiedz po plecen machen kiedysien :biggrin:

Ale rzeczywiscie kiedys taka sytuacja miala miejsce i nie chialbym by osoby postronne - sprobowaly nasladowac...

Aha nowa wiadomosc Rysiek z Motostodoly (999) kupil drugie Ducati dla siebie(ja sie z niego smieje ze kupil czoppera Ducati)- Sportclassica GT z 2007 roku- przebieg ok 3000 mil- tego z wyzsza kierownica, chyba Motostodola przerzuca sie na Ducy- bedziemy pakowac je w Stodole pod sam dach :icon_mrgreen: , na przekor krotkoszyjnym i pedalom- Ducati Forever!

Desmoniklowanaszajba 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek ty mi tu mydła w oczy nie wciskaj...hehehe...

Jak to mydłem, przecież tam nie wcisnę między te dwie blachy, to trzeba raz a porządnie zalutować.

 

ALLy jak pojedziesz do Motostodoły to nie zapomnij o "starym" Sebku

Pozdr

PS

Widzę że tu się wielojęzyczny temat zrobił ;)

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba gadalem dzis z Ryskiem- jak nie masz gdzie zrobic- daj dla Ryska- on Ci pospawa... Telefon Ci dam na piva. Pozdr. Janek Klekot 748 S.

P.S.

Ally- jak chcesz Duca z Motostodoly- to juz teraz gadaj z Ryskiem- beda szukac w Ameryce- bo trzeba pamietac ze od momentu zakupu do przyjazdu do agencji celnej- trwa to ok. 1-2 miesiace, a rekord byl 4 miesiace(ale to firma wysylkowa nawalila).

Telefon moge podac na priva, lub znajdziesz na stronie www.motostodola-jedwabne.net ( Rysiek- Grabnik)

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ogladalem dzis Stoner'ka i cos mi sie wydaje, ze maszyna byla 'nie teges'. Co myslicie? Czy zauwazyliscie, ze zaraz po starcie do rozgrzewkowego kolka- podniosl lewa reke i jadac b.wolno zakonczyl rozgrzewke gdzies na koncu? Moze ktos sie doczyta w necie to prosze o info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ogladalem dzis Stoner'ka i cos mi sie wydaje, ze maszyna byla 'nie teges'. Co myslicie? Czy zauwazyliscie, ze zaraz po starcie do rozgrzewkowego kolka- podniosl lewa reke i jadac b.wolno zakonczyl rozgrzewke gdzies na koncu? Moze ktos sie doczyta w necie to prosze o info. :flesje:

 

fakt - na kółku rozgrzewkowym było tak. Potem wprawdzie wystrzelił na starcie i prowadził przez kilka kółek, jednak Pedrosa i Rossi potem odjeżdżali Ducom. CO ciekawe 2 silniki dziś wybuchłu w tym jeden Ducati z prywatnego zespołu BRA Pramac d'Antin MotoGP (Alexa Barrosa) i jedno Kawasaki. Capirex trochę się przemieścił - startował z 14 lub 16 miejsca - nie pamiętam) kńczył na 9.

 

Nie szukałam w necie żadnych opisów, ale z chęcia jak coś będzie to poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - na kółku rozgrzewkowym było tak. Potem wprawdzie wystrzelił na starcie i prowadził przez kilka kółek, jednak Pedrosa i Rossi potem odjeżdżali Ducom. CO ciekawe 2 silniki dziś wybuchłu w tym jeden Ducati z prywatnego zespołu BRA Pramac d'Antin MotoGP (Alexa Barrosa) i jedno Kawasaki. Capirex trochę się przemieścił - startował z 14 lub 16 miejsca - nie pamiętam) kńczył na 9.

 

Nie szukałam w necie żadnych opisów, ale z chęcia jak coś będzie to poczytam.

 

 

No, zobaczymy- pisalem do A.Widomskiego z Eurosportu. Mily facet- zawsze wspomagal mnie wiedza ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ja koncowkie wyscigu, i nie pokazal klasy Casey o nie, mogl walczyc- opony mial zdrowe, tłinkiłinki i pedrosa uslizgi walily, a Duc rowno sie trzymal i jechal jak po sznurku- wstyd mi za Stonera :flesje: sie walczy do konca...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ja koncowkie wyscigu, i nie pokazal klasy Casey o nie, mogl walczyc- opony mial zdrowe, tłinkiłinki i pedrosa uslizgi walily, a Duc rowno sie trzymal i jechal jak po sznurku- wstyd mi za Stonera :flesje: sie walczy do konca...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

może nie chciał za mocno szarżować - zbiera punkty na tytuł mistrza w tym roku :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...