Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

LuC bo ty może jeszcze nie wiesz ale niektóre Duc-i nasiąkają wodą...hehehe

Ja na instalacje nie narzekam z wyjątkiem tej popie...nej tylnej lampy, gdzie raz styka a raz nie styka ;) jak się wkurzę to wsadzę w obudowę 4 ledy i bedzie po sprawie :P aaa i zapomniałbym jak wpadnę w dużą wyrwę i mocno łupnie to pali mi bezpiecznik od zapłonu :) :) ale na razie mi sie nie chce tego szukać...

 

Wil-u a po co wyważać płaskie stalowe przekładki??? sprawdź lepiej na rysunkach.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi przekładkami jest, tak mi sie powiedziało :biggrin: , w sumie to i masz racje. Ale jednak te rowki po coś są, a na rysunku w katalogu nic niema pokazane. Niech mnie ktoś oświeci :)

Edytowane przez wilust4s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj odpalil bez problemu. Pojechal do serwisu na wymiane oleju i zostal przy okazji sprawdzony komputerem.

 

Wykazalo jakis blad ale nie zwiazany z rozruchem i raczej to byl przypadek ze nie odpalil. Poczekam i sprawdze czy cos podobnego jeszcze wystapi. Oby nie.

 

W kazdym razie, moto sprawdzone po 1000 km i nowy olejek jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi przekładkami jest, tak mi sie powiedziało :buttrock: , w sumie to i masz racje. Ale jednak te rowki po coś są, a na rysunku w katalogu nic niema pokazane. Niech mnie ktoś oświeci :crossy:

 

 

Moze po prostu to jest wywazenie samej przekladki? Tam gdzie jest rowek- moze po protu jest grubszy material i teraz 'w kolo' rowno jest wywazone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przegralim aukcje na Tricolora:-((( o 150 tugrikow, ale jeszcze sa Duce do wziecia(na szczescie), wczoraj Rysiek byl zalamany, ale mu przeszlo...

Mam pytanie do Ducatowej wiary, macie jakies znajomosci w srodowisku Moto Guzzi- potrzebny komputer do Sporta 1100, lub osobe ktora naprawi oryginalny, dla ciekawosci moto odpala na Ducatowym z 748, ale powyzej pewnych obrotow glupieje i dostaje"twardawki" Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuC - ile Cię wyszedł przegląd? Przynajmniej u Ciebie wszystko gra ;)

 

Heja,

 

przeglad pierwszy po 1000km 250 pln w motofun. Wkladka filtra 49 pln i olej 2,8 ltr po 57 pln bodajze.

 

Za olej przeplacilem jak za zboze, zwlaszcza ze to motul. A jakos Shella preferuje :icon_mrgreen::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie do Ducatowej wiary, macie jakies znajomosci w srodowisku Moto Guzzi- potrzebny komputer do Sporta 1100, lub osobe ktora naprawi oryginalny, dla ciekawosci moto odpala na Ducatowym z 748, ale powyzej pewnych obrotow glupieje i dostaje"twardawki" Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

skoro na ducatowym chodzi, to moze po prostu wsadzic w ducatowego eprom z mapami zaplonow do

gutka, mozna sprobowac wyjac z uszkodzonego oryginalnego komputera eprom i jego uzyc,

oczywiscie o ile kosci sa identyczne, przy okazji okaze sie czy wina lezy w elektronice czy w oprogramowaniu,

 

pozdro

jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś samoróbka, bak ma od Duca, ale resztę to nie mam pojęcia....

Jak tam chłopaki odpalanie w mgliste poranki... powymienialiście już przekaźniki czy akumulatorki??? :icon_twisted:

Ja bedę musiał chyba nieco podregulować gaźniki do temperatur 5-10 °C bo coś mi przydławia jak jest tak zimno :biggrin:

Ciekawe jak długo w tym roku można bedzie jeździć?

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb się zaopatrzył w gąbkę z irchą i też przeciera szybkę na światłach... bo bez to by mógł zagarażować w jakiejś puszce... :bigrazz: co przy atrakcyjnej pani kierowniczce mogłoby sie skończyć ciekawie :bigrazz:

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb się zaopatrzył w gąbkę z irchą i też przeciera szybkę na światłach... bo bez to by mógł zagarażować w jakiejś puszce... :icon_razz: co przy atrakcyjnej pani kierowniczce mogłoby sie skończyć ciekawie :bigrazz:

Pozdrawiam

 

 

He he, pociagniemy ten temat damsko-meski w niedziele w szerszym gronie,ok? :cool: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wsadzilim kompa Ducati a eprom Gutka- inaczej nic sie nie dzialo- tak odpalilim, ale inne mapy i przyspieszenie zaplonow, plus nizsze obroty. Nie dziala to jak nalezy- narazie sprobujem dac kompa do Ostrej Łęki- obaczym czy cos zdziala...

A narazie siedziem i kombinujem jak tu kupic Tricolora. Pozdro Wiara!

Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...