Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam po zapiekance z ziemniaka i z myszatym napojem w szklance... :eek: Muminek bidoku, jak tam mecz dzisiejszy??? :eek: wygraliście :bigrazz: :) :(

Patriko a skąd twoje pytanie o Hypermot-a planujesz coś, czy tylko tak zagaiłeś... :icon_idea: :icon_question: Ogólnie Hyper jest ciekawą propozycją, choć mi nie leży ja podobnie jak Janek jestem zatwardziałym Ducatisti... ale raczej kieruję swoją sympatię w stronę Monstera, bo co naked to naked :lalag: a nie jakaś tam hydra...

Trzymaj się i poluj na swego...

Hejka

 

 

 

Mumin Zaluj!! Moge nowy wniosek wyslac nastepnym razem :flesje: :lalag:

Foto dla Ceibie...

gniznoer2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wcześniej było pytanko o odpalanie w chłodne poranki - mój Monsterek pali na dotyk bez problemów, nie wiem o co mu chodziło wcześniej - może pomogło "przeczyszczenie" i popsikanie styków? :) ;)

 

mowilem, ze nie zaszkodzi a moze pomoc :bigrazz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę - jeden weekend deszczowy i kłopoty poszły w niepamięć :bigrazz: :)

 

A i ktoś mądry mnie pytał o napięcie na aku w trakcie odpalania.. W momencie wciśnięcia startera spada do ok 11,5V, raz jak silnik "prawie zaskoczył" - rozrusznik jeszcze kręcił, a silnik bez ssania sobie powiedzmy kaszlnął - to spadło do 9,4V. W czasie pracy silnika n klemach jest 14,4V. Aku odłączony pokazuje 13,5V i tyleż samo podłączony na wyłączonym zapłonie :)

Edytowane przez heartless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam po zapiekance z ziemniaka i z myszatym napojem w szklance... :flesje: Muminek bidoku, jak tam mecz dzisiejszy??? :eek: wygraliście :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

 

No nie były łatwo - gra była na kartoflisku i to dość niewymiarowym. Po wielu szaleństwach i gwizdaniu pod lokalnych z Orła Łosice, sędzia niestety musiał uznać strzeloną przez chłopaków bramkę na 2 min przed końcem meczu. Tak więc wykosili 3 punkty :icon_biggrin: . Po meczu szykowała sie mała burda, ale jakoś lokalne "orczyki" (bez urazy) szybko zjechali do swoich baz (mimo wielkiego gardłowania, bluzgania i nastawiania się na rozprawienie się z przyjezdnymi)

 

Co do motorku - kurczę aż mnie skręca żeby coś kupić

 

Mumin Zaluj!! Moge nowy wniosek wyslac nastepnym razem :icon_razz: :buttrock:

Foto dla Ceibie...

gniznoer2.th.jpg

 

no teraz to kurdę daliście mi do pieca :icon_twisted: normalnie mi w nogi poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną prośbę. Mojego dukata dotknęła dość poważna awaria. Walnięte łożysko na wałku sprzęgła spowodowało tarcie kosza sprzęgłowego o pokrywę. Wszystko to trwało moment. W pokrywie wywaliło dziurę a kosz sprzęgłowy poszedł w drobny mak. Oryginalne części kosztują odpowiednio: kosz - 3 tys., pokrywa - 2 tys. Ceny złodziejskie tym bardziej że są to odlewy, więc koszt produkcji takich części to kilkadziesiąt zł. Gdybym miał to robić w autoryzowanym serwisie to bym zapłacił prawie tyle ile ten motocykl jest warty. O ile pokrywę pospawam to z koszem mam problemy. Tokarz u mnie w pracy mówił że raczej nie da się wytoczyć takiego kosza tak żeby był idealnie wyważony.

 

I tu mam prośbę do was obcykanych w ebayu. Może uda się komuś trafić na kosz sprzęgłowy do modelu Monster 800 rocznik 2003. Sprzęgło i co za tym idzie kosz sprzęgłowy jest w oleju tak więc kosze od większości Monsterów nie będą pasowały. Najlepiej gdyby to był kosz konkretnie od 800-ki. Jak komuś uda się znaleźć to mi uratuje życie, bo tak to mi pozostanie chyba tylko wymiana całego silnika albo sprzedaż dukata na części.

 

Fotka pokrywy:

http://img74.imageshack.us/my.php?image=p1030169mil4.jpg

 

rozsypany kosz:

http://img62.imageshack.us/my.php?image=p1030166mon5.jpg

 

A tutaj kosz jeszcze w całości:

http://img63.imageshack.us/my.php?image=mp1030161qh5.jpg

http://img63.imageshack.us/my.php?image=mp1030160mi8.jpg

Edytowane przez Jagdtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim zupełnie nie potrafię się poruszać. Szukałem na angielskim ale znalazłem tylko cztery kosze sprzęgłowe do dukatów i każdy z nich inny niż ten co potrzebuję. Nie wiem jak na włoskim i niemieckim bo tam to dla mnie czarna magia coś znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google Ducatisaarland, a jak otworzysz strone to na gorze pod naglowkiem specParts znajdziesz podtytul Kupplungen/TSS/EVR tzn. sprzegla. Kliknij na niego i mniej wiecej w polowie strony, ktora sie otworzy, znajdziesz dwa kosze o ktorych pisalem wczesniej (Kupplungskorb).

Wedlug opisu pierwszy jest taki, jak do modeli Ducati od roku 2003, drugi do 2002. Nie jest podane, czy sprzeglo jest suche czy mokre...

 

Ja kupilem z tej strony kabel do zmiany rozlaczenia zaplonu z otwartej podnozki na wlaczony bieg. Towar dostalem, wiec powinienem uznac strone za wiarygodna...

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Chłopy, zerknijcie na to i michy się wam roześmieją. Mi się roześmiała. Mialem kupic tego Gallardo ale chyba odpuszcze :-)

Pozdro

 

http://pl.youtube.com/watch?v=N6_0pOa4fC4

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...