Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ty mi Edziu powiedz czy nie będe miał kłopotów jak mi przerobisz wydechy :icon_mrgreen: W Bandycie miałem Leo Vince'a, przelotówke, bez DB killer'a i jakoś nie było problemów ...... nawet w EU :icon_mrgreen:

 

To wszystko zależy na kogo trafisz ale mogę też zastosować takie rozwiązania że nie będzie zbyt głośny.Mogę też dać Ci kilka telefonów do ludzi którym już robiłem kominy w klekotach ,będziesz mógł u źródła dowiedzieć się jak to chodzi.Mam na stanie na półce poprawione w sposób prostszy i tańszy tłumiki do St3, St4, St4s -przyjeżdżasz,zakładamy,pasują? -bierzesz,nie pasują nie bierzesz albo je przerabiamy na pełen przelot jak Termi... lub z komorą -wersja cichsza jak u Joy Bara .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy na kogo trafisz ale mogę też zastosować takie rozwiązania że nie będzie zbyt głośny.Mogę też dać Ci kilka telefonów do ludzi którym już robiłem kominy w klekotach ,będziesz mógł u źródła dowiedzieć się jak to chodzi.Mam na stanie na półce poprawione w sposób prostszy i tańszy tłumiki do St3, St4, St4s -przyjeżdżasz,zakładamy,pasują? -bierzesz,nie pasują nie bierzesz albo je przerabiamy na pełen przelot jak Termi... lub z komorą -wersja cichsza jak u Joy Bara .

No to napewno się pojawię, tylko wpierw ogarne sprawę z Rejestracją itd. :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napewno się pojawię, tylko wpierw ogarne sprawę z Rejestracją itd. :buttrock: :icon_mrgreen:

 

No to do niedzieli do wieczora możesz mnie łapać bo w poniedziałek nad ranem turlamy się na Chorwacje blaszanką do końca czerwca.

 

Jest ktoś chętny dołączyć do nas i spędzić nie drogo urlop nad Adriatykiem?.Pogoda i temperatura wody zanosi się zajefajna.

 

http://www.chorwackie.pl/

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horb – nie oceniaj tego moto przez pryzmat własnych doświadczeń. Edek rzecz jasna przesadza, podobnie jak i ja nieco strasząc i tak zestresowaną Sihaję. Ale wychodziłem założenia że odrobina respektu (przynajmniej na początku) jest i tak lepsza niż leczenie objawów tzw. „uczulenia na asfalt”. :wink:

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu fajnego sprzęta i za*eb...j odwagi dosiąścia takiej i ciężkiej piekielnej maszyny (...)

 

Bez przesady, nie widziałeś ile obaw na 4um wylałam? hehe, gdyby nie ludzie stąd, chyba bym się nie odważyła.

 

Bez przesady ani to jakieś wyjątkowo ciężkie ani piekielne ;)

 

Horb – nie oceniaj tego moto przez pryzmat własnych doświadczeń (...)

 

O! Własnie! Dla mnie ono JEST ciężkie. Ale, kurczę... i drobniejsze niż ja sobie radzą.

Problem będzie, jeśli w końcu zrzucę zapasy ;>

wtedy mogę nie utrzymać ;D

 

Co zaś się tyczy akcesoriów... Wrażenia dźwiękowe są wystarczające ;) dziękuję. Ale światło... trzeba coś z tym zrobić. Póki co, muszę zamówić opony.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Shihaja, w końcu się przełamałaś... a Horbowi też trza było kazać St-ka kupić jak ci pisałem na wiosnę to by teraz nie marudził...

PS.

A Jak mu idzie wyrywanie lasek z osiedla?? :icon_mrgreen:

 

Laski nieszczególnie :(

Szkoda, liczyłam na to, ze jakas fajna się trafi ;>

 

Ja właśnie po Bieszczadach. 1000 km na mojej Ślicznotce już zrobiony, jest coraz fajniej. Jeszcze tylko nowe oponki i będzie super :)

 

A! Własnie. Pytanie do lepiej zorientowanych: Mam założoną 170. Czy jest szansa upchnięcia tam 180?

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Manualu piszą że 180/55 ZR17 wejdzie :buttrock:

 

p.s. Mój diabełek dojechał wczoraj w nocy .... czy dzisiaj nad ranem, mała rundka przed spaniem i miałem latać dzisiaj ale pokombinowałem ostro z odpalaniem i dupa ........ jutro trzeba aku ładować .... mam nadzieje że obejdzie się bez wykręcania świec :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siha- przypomnialas mi ws. opon, pogonilem kolesia. Choc byly fajne promocje kompletow Pirelli za 600-700zl. Ogladalem niedawno je na beemce 'JareG' z Piernikowa. Jak co to pisz na gg, mam wreszcie 24/7 dostep. Pan od sera Feta potwierdzil, dziekowal i w ogole... czekamy ;-]

 

Klaudiusz- jesli masz problem z ST to odzywaj sie na nasze klubowe forum. Juz pare osob zostalo uratowanych ;-] Zarekomenduje Cie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Choc byly fajne promocje kompletow Pirelli za 600-700zl. Ogladalem niedawno je na beemce 'JareG' z Piernikowa.

Konkretnie Diablo Strada, ~699 zeta za komplet z przesylka, nadal sa dostepne (np. na Allegro). Taniej chyba sie nie da. IMO bdb cena za takie opony :lalag:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie Diablo Strada, ~699 zeta za komplet z przesylka, nadal sa dostepne (np. na Allegro). Taniej chyba sie nie da. IMO bdb cena za takie opony :lalag:

Polecam, przejechałem na nich ok. 20 000 km, miałem je w Bandycie 1250 ..... fajne i trwałe gumy ..... chyba skorzystam i zakupie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, przejechałem na nich ok. 20 000 km, miałem je w Bandycie 1250 ..... fajne i trwałe gumy .....

No ja podobny dystans nawinalem na nich.. cegla to 300kg, jezdzi szybko a hamowac co jakis czas trzeba - wiec lekko nie mialy :icon_mrgreen:

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Również podpisuje się pod pozytywnymi opiniami na temat tych opon. Mam i sprawują się świetnie :)

 

Misie-pysie, ale to przeca strasznie twarde gumofilce... Przyjaciel założył ostatnio do KTM SuperDuke i pojeździł może tydzień... Straszna sprawa, mnóstwo uślizgów, niemilosiernie długie rozgrzewanie się, uciekanie w zakrętach, problematyczne hamowania). No, ale my turystycznie nie jeździmy, raczej że tak powiem - lansersko (plus czasem torowo) :) Strada - tylko do dłuższych przebiegów, ale coś za coś, przyczepność ma kiepską.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na Diablo od 2004 roku!!!Kupiłem ostatnio trzeci komplet.Wtedy mi je polecił pewien Włoch bo mi szlak trafił gume w Brnie. Ale żadna Strada ani Corsa. Pierwsza za twarda a druga za miękka. Polecam Pirelli Diablo bez dodatkowej nazwy. Gumy są super, niech się wypowiedzą Ci co za mną jechali na włoskich winklach w ostatni weekend :biggrin:

Mój rekord to 14 tyś km na tylnej i 18 tyś km na przedniej. Ostatnio za komplet dałem 1000zł ale nie chce innych gum. Micheliny Pilot Sport się mogą schować.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...