Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A jak się zachowują na mokrym i jak zimno?

 

p.s. Wczoraj rozebrałem Ducata ...... związane to jest z tym iż nie moge go odpalić, dostał nowy akumulator ale nie pomogło, wykręciłem świece, przeczyściłem i nic, odpalałem na kable od samochodu i nic ...... dzisiaj dostanie noqwe świece ...... może zagada .... a jak nie to Warsztat bo skończyły mi się pomysły .....

 

Po transporcie zagadał za pierwszy razem, nawet zrobiłem nim kółko i było wszystko OK .... następnego dnia chciałem pośmigać i dupa blada ...... :biggrin:

 

p.s.1 ... powiem wam że troszke Motocykli rozbierałem, ale patenty z podnoszonym zbiornikiem, dostępem do drugiej świecy, jakość plastików z tą wyściółką powala :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy, właściciel salonu Hondy i były dealer Ducati dzwonił do mnie i prosił o puszczenie w świat info,że zostały mu oryginalnie zapakowane wydechy Termignoni+ chip+ filtr wysokoprzepływowy do Ducati ST3(ktoś zamówił i nie odebrał). Cena po upuście 2 tys. zł. Jak ktoś jest zainteresowany to dam namiar. Oświadczam,że nie jestem pośrednikiem, nic z tego nie mam i przekazuje tylko informację, który potencjalny kupujący musi sam zweryfikować...żeby nie było :biggrin:

 

Mam gorącą prośbę: Czy byłby ktos w stanie obejrzeć motocykl w Koszalinie???

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą mityczną awaryjnością Ducati? Odpowiedzcie z ręką na sercu. :flesje:

 

Podoba mi się nowy Monster 796 ABS i nie wiem czy jest sens zaprzątać sobie nim głowę i pomalutku ciułać grosz do grosza. :crossy:

Edytowane przez Tomek_K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą mityczną awaryjnością Ducati? Odpowiedzcie z ręką na sercu. :flesje:

 

Podoba mi się nowy Monster 796 ABS i nie wiem czy jest sens zaprzątać sobie nim głowę i pomalutku ciułać grosz do grosza. :crossy:

 

Hahahaha... nie wiem, z czego śmiać się bardziej: z tego, że szukasz tutaj obiektywizmu, czy że zadałeś takie pytanie :biggrin:

 

Przepraszam, po prostu się ubawiłam... A teraz na poważnie.

Opinia jest, jaka jest. Jak to w pewnym artykule przeczytałam, podobno w Ducati psuje się nawet powietrze w kołach.

Prawda jest taka, ze tego typu opinie wygłaszają niemal wszyscy... Poza użytkownikami tej marki.

Ostatnio nawet w salonie Kawasaki pan próbował zniechęcić mnie do zakupu Ducati, że na miesiąc jazdy tydzień spędzi w serwisie.

No cóż... Na dwa lata użytkowania nastoletniego już Monstera zdarzyła mi się jedna awaria: padł moduł zapłonu - co zdarza się przecież w każdym motocyklu. (O ironio, moduł był produkcji japońskiej :biggrin: )

Właśnie sprzedałam Monstera, a chwilę wcześniej zakupiłam kolejny motocykl - oczywiście Ducati.

Bez obaw o awaryjność, za to z pełną świadomością radości jaka mi sprawi jazda na nim.

Tak, próbowałam jazdy na innych motocyklach. Były świetne. Ale po prostu czegoś mi tam brakowało.

 

Bierz Monstera :)

(z ręką na sercu)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony małą SVką i nie planuję jej zmieniać w najbliższej przyszłości. Ba, ma u mnie raczej dożywocie. Ale nic nie jest wieczne, więc nieśmiało bez planów szybkiego zakupu rozglądam się za godnym następcą/współlokatorem pupilka. Na rynku nie ma zbyt wielu ciekawych motocykli, a nowy Monster akurat ładnie wpasowuje się w moje preferencje. Jedynie owiewki brak, ale myślę że do golasa też można dojrzeć. ;)

 

Wiem jaka jest obiegowa opinia o Ducatach, ale nie interesują mnie zasłyszane plotki, tylko wieści z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku K. radzę ci przejechać się upatrzonym Monsterem, będziesz mieć obraz tych motocykli. A z awaryjnością, jeżeli chcesz pałować na kole i wyżywać się na moto, to lepiej szukaj zabawki wśród "Lytrów" japońskiej produkcji, Ducati nie do tego jest stworzone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po coż mi "lytr" skoro nie przekraczam 150km/h? :icon_mrgreen: Do tego do czego używam motocykla* niczego lepszego od lekkiego, małolitrażowego V(L)-twina nie wymyślono. Planuję w przyszłym sezonie zapisać się na jazdę testową.

 

*Jazda po krętych, górskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem(napiszę),że dawno nie słyszałem opinii,że Ducati sie psują... nasz rynek motocyklowy to klasyczny zaścianek. Nawet od Czechów dzieli nas ogromna przepaść!! :banghead:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem(napiszę),że dawno nie słyszałem opinii,że Ducati sie psują... nasz rynek motocyklowy to klasyczny zaścianek. Nawet od Czechów dzieli nas ogromna przepaść!! :banghead:

 

My z Sihają opowieść o psujących się ducatach wysłuchaliśmy z ust właściciela salonu Kawasaki. Najśmieszniejszy w tym był fakt, że Ewa była w ładnej, czerwonej koszulce z logo desmomaniaków :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ..... póki nie spróbujesz to nie zasmakujesz .... mi tez odradzali, śmieją się że w Serwisie będe siedział ale mam to głęboko gdzieś .... o Kawasaki też tak mówią, Suzuki to same stuki itd. itd. Ja tam zrobiłem nim z 20 km i pełna ekstaza i uśmiech na gębie ..... miałem podobnie jak Sihaja .... czegoś mi zawsze brakowało w innych sprzętach ...... nareszcie to odnalazłem :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...