Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowy na forum. Mam pytanie odnośnie tego Monstera:

 

A co do zgadywanki obrazkowej, też mam zagadkę :

http://www.allegro.pl/item852449826_ducati...er_2007rok.html

Dukaty tanieją przed Gwiazdką :icon_eek:

 

 

Ktoś wie co to za maszyna i dlaczego taka cena??

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum. Mam pytanie odnośnie tego Monstera:

 

Ktoś wie co to za maszyna i dlaczego taka cena??

 

Pozdrawiam wszystkich!

Mało się koleś wypowiedział na temat motocykla, szczególnie pochodzenia.

Wygląda ciekawie.

Raczej nikt go nie zna bo to nie jest człowiek ze środowiska -myślę że się nie mylę ale raczej napewno nikt nim w Polsce nie jeździł.

I jak pisze Edek na pewno moto sprowadzone jest zby charakterystyczne i byśmy je znali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znam, moze sie dowiem.

Dawaj znać, póki jeszcze nie wpłaciłem na Route :icon_mrgreen:

 

 

 

Ja już przebieram nogami na samą myśl ponownego wyjazdu tam :buttrock:

Wrzuć jakieś szczegóły poprzedniego WDW :buttrock:

Coby podgrzać atmosferę i stopić to coś za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat MV Augusta nie przemawia...nawet te stare traktuję jako ciekawostkę, i konkurencję do Ducatów SS 750/900...a nowe w ogóle mnie nie ruszają, co prawda widać rękę tego samego stylisty, jednak 4 cylindry w rzędzie to od jakiegoś czasu dla mnie tylko jako Berlingo Diesel hahahahaa...

Pozdr. J-999 Ducati Forever...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frrrrrranek! ale masz fajny avatar, bije po oczach red'em

 

Właśnie się zastanawiam, czy nie powinien bić black'iem :icon_rolleyes: Plus złota rama i felgi.

Raz, że będzie szybszy. Dwa- bardziej mi się podoba wersja "hearse" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, czy nie powinien bić black'iem :icon_rolleyes: Plus złota rama i felgi.

Raz, że będzie szybszy. Dwa- bardziej mi się podoba wersja "hearse" :icon_mrgreen:

 

 

Co Ty, co Ty! Red rulez :P :buttrock:

pojeździsz to sam zobaczysz :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, czy nie powinien bić black'iem :icon_rolleyes: Plus złota rama i felgi.

Raz, że będzie szybszy. Dwa- bardziej mi się podoba wersja "hearse" :icon_mrgreen:

 

Słyszałem, słyszałem nową dobrą nowinę. Pogratulować. :flesje: trza to będzie opić. :icon_biggrin:

 

A tak ogólnie to wszystki trza by życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT I ODLOTOWEGO SYLWESTROWEGO DUDNIENIA, a co ... :clap: :buttrock: Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - najlepsze życzenia świąteczne, co byśmy w przyszłym roku kończyli sezon jedynie w liczniejszym gronie Ducatisti :-)

 

Przede wszystkim, żeby sezon 2010 nie pochłonął żadnych ofiar.... No i mnóstwo funu z jazdy, oczywiście :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim złozę Wam......wiecie przedwczoraj śnił mi się meetyng w motostodole w przyszłym roku, uwaga piszę na serio i Franek nie przesłał mi żadnego krzaka na gwiazdkę co bym zapalił...hm szkoda, zapomniał może?! Fajny sen, nie będę wymieniał kto w nim wystąpił ale była taka wielka stodoła i My wszyscy na i w śpiworach. Rychu był, Janka nie było, może po mleko poszedł.

Najlepszego Wam z całych sił, co sobie to i Wam. Lubię, że jesteści!!! Zdrowia ( wiem co mówię) i uśmiechu ( wiem co śmieje) reszta przyjdzie sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...