Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no to czekamy na nowe lepsze wcielenie stronki. Presidente robi nową stronę. a na niej będzie opis wszystkich modeli ducati. wchodzisz na opis klikasz a wybrane moto po minucie stoi już w Twoim garażu. Akceptuje tylko takie działanie nowej stronki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na nowe lepsze wcielenie stronki. Presidente robi nową stronę. a na niej będzie opis wszystkich modeli ducati. wchodzisz na opis klikasz a wybrane moto po minucie stoi już w Twoim garażu. Akceptuje tylko takie działanie nowej stronki :icon_biggrin:

I co narobiłeś tak klikali, że popsuli. Zamiast motocykla przed domem w skrzynce pocztowej ponaglenie do zapłacenia mandatu!!!

 

To miala byc tajemnica, grrr! :lalag:

Musicie nad tym jeszcze popracować :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theodor - fajnie.

 

Jeżeli chodzi o naszą stronke i moto to ja poproszę o moto które znalazł edzio. :biggrin: :flesje:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_W0QQcmdZVi...371072953#v4-30

 

 

A kiedy te spotkanie w końcu? i gdzie.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem razem z Multi jazdy w stroju Mikołaja. Jak sobie zrobiliśmy postój na czerwonej kostce brukowej, to była modyfikacja starego kawału: czerwony na czerwonym jedzie po czerwonym :biggrin: .

Rozdałem cukierki, złapałem trzy uślizgi tyłu i raz zupełnie niechcący z ronda wyszedłem na kole. Wszystko przez nikczemne prędkości i to, że do wyboru miałem tylko biegi numero uno i numero due :icon_mrgreen:

 

Geni to Ty byles jako jedyny Multistradą na Warszawskich Motomikołajach??Miałem się właśnie pytać kto z was się podjął tego wyzwania :)

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie byłem w Warszawie, tylko lokalnie u nas w mieścinie Mikołaje się pojawili.

Było nas około 50-ciu, ale Ducati tylko moje, zresztą u nas jest chyba tylko 3 sztuki łącznie z moim. Jeszcze ST2 żółte kiedyś widziałem, a o żółtym 748 mówił mi Janek, ale chyba więcej stoi niż jeździ.

Jeżeli ktoś był na Multi w Warszawie, to może Balzac, albo RuBBeN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie byłem w Warszawie, tylko lokalnie u nas w mieścinie Mikołaje się pojawili.

Było nas około 50-ciu, ale Ducati tylko moje, zresztą u nas jest chyba tylko 3 sztuki łącznie z moim. Jeszcze ST2 żółte kiedyś widziałem, a o żółtym 748 mówił mi Janek, ale chyba więcej stoi niż jeździ.

Jeżeli ktoś był na Multi w Warszawie, to może Balzac, albo RuBBeN?

Gomeziątko się w czerwień przebrał :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy te spotkanie w końcu? i gdzie.

 

Spotkanie w piątek od godziny 19 od hmm... niewiadomo, jak kto da radę się utrzymać :-)

 

Spotykamy się w klubie CRANK http://club.crank.pl/ na Służewcu (Mokotowie?) - w każdym bądź razie ul Woronicza róg Racjonalizacji.

 

W planie oglądanie różnych zdjęciówek w tematyce motocyklowej (albo gołe baby), snucie planów na przyszłość no i oczywiście zimne piffko itp. A może i jakieś nocne polaków rozmowy się trafią, o zajęciach w podgrupach nie wspomnę ;-)

 

Odrazu postuluję w imieniu desmomaniaczki Marleny - nie ma biedaczka za bardzo jak dotrzeć z Piaseczna (i z powrotem) - komuś po drodze ją zgarnąć?

Edytowane przez musieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu postuluję w imieniu desmomaniaczki Marleny - nie ma biedaczka za bardzo jak dotrzeć z Piaseczna (i z powrotem) - komuś po drodze ją zgarnąć?

Niech się odezwie do mnie, mieszkam na Kabatach. Nie wiem, o której będę jechał bo mam zdjęcia, ale coś wymyślimy :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie to Gomez szalał :biggrin:

 

Jeżeli ktoś leci od ronda starzyńskiego i nie ma jak dotrzeć to mogę zabrać w piątek, lecz niestety będe krótko. Może 2 godzinki - potem na WIOSKĘ lece.

 

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w takim razie,ze nie udalo mi sie porozmawiac z Gomezem :icon_rolleyes:

 

 

P.S

http://allegro.pl/item845645240_ducati_mon...enon_tanio.html

 

Czemu tak tanio??Czy sie tylko czepiam??2008 rok za 18,900??

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w takim razie,ze nie udalo mi sie porozmawiac z Gomezem :icon_rolleyes:

P.S

http://allegro.pl/item845645240_ducati_mon...enon_tanio.html

 

Czemu tak tanio??Czy sie tylko czepiam??2008 rok za 18,900??

 

Może po przejściach?.Trzeba by dokładnie obejżeć spawy przy główce tamy a najbardziej ograniczniki pod główką ramy bo nawet po małych przejściach te elementy krzywią się ,wyginają ,wyrywają lub pękają :lapad: :banghead: .

 

A może ten kogoś zainteresuje?

 

http://otomoto.pl/ducati-monster-s4r-M1639831.html

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...