Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bij Janka bo i mnie będziesz musiała pobić :biggrin:

 

 

Eeee, nieee... bić nie będę ;)

Ale po prostu nie mogłam siedzieć cicho.

:icon_mrgreen:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Stoner wygrał, a rossi 7,7 za nim, nie wiem jakie były warunki wyścigu, ponieważ nie mam kanału do oglądania, a ciekaw jestem dlaczego Hayden słabo wypadł...Pozdr. Janek.

 

Haydenowi na pewno nie pomogła potężna gleba w sobotę, cieszę się że w ogóle pojechał w tym wyścigu bo nie wyglądało to przyjemnie. Całkiem ładnie Kallio się prezentuje, 10 na starcie 8 na mecie. Stoner w ten weekend robił co chciał, zdominował totalnie to Grand Prix :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja , źle mnie zrozumiałaś, sorki, chodziło mi że o to że najbardziej wypasiona japonia, będzie dla mnię o wiele mniej znaczyła niż najmniejszy Ducatek, a choćby Cucciolo...i tyle.

Monster jest fajną maszynką i jak już kiedyś wspomniałem, brałem pod uwagę w zakupie, jednak miałem to szczęście że trafił mi się 748 S i go mam.

Piotrek a patrzałeś tego 748 z Siemianowic co z nim nie tak - naprawdę silnik złom czy tylko czujnik nawalił? Pozdr. Janek.P.S. No rzeczywiście po wcześniejszym glebowaniu to czasem przechodzi ochota na szybkie jeżdżenie...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja , źle mnie zrozumiałaś

 

Dobrze zrozumiała. Ona zawsze się czepia, tak już ma ;p

 

Nie bój się, ona prawie nie jest agresywna ;)

Edytowane przez Horb

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiała. Ona zawsze się czepia, tak już ma ;p

 

Nie bój się, ona prawie nie jest agresywna ;)

 

Prawie robi wielką różnice a mnie się wydaje, że nie warto jej złościć.

Przynajmniej ja bym ustąpił naszej damie.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałaśnie wróciliśmy z Basią z Warszawskiego Motobjzlu,moim zdaniem nie rewelacja ,zmarzliśmy jak cholera aż zęby wydawały desmostuki,obeszliśmy ten przybytek w szerz i wzdłóż i nie szło znaleźć rozsądnych bucików dla mojej Basi w rozmiarze 37. Spotkaliśmy Franka i Teodora z naszego forum, oraz desmoKonrada z Brudna z brzdącem. Kupiłem tylko 2 komplety uszczelniaczy zawieszenia do mojego ST-ka bo mi się wyżygało jeden komplet z pojedyńczą sprężynką za 22pln a drugi z podwójną za 46pln (to żeby zdementować info o wysokim koszczie części do Ducati) :biggrin: . Na jednej z przyczepek znaleźliśmy do sprzedania dość ładnego Monstera 750 ponoć 2001r ale jeszcze na gaźnikach, żółtego,zciągniętego z Angli z przebiegiem 22tysie mil za sumę 9tysi,książka serwisowa prowadzona do końca,na fabrycznych kominach, którym by było warto się zainteresować jakby akurat ktoś szukał Monstera większego niż 600cm,chłopaki są ze Starachowic jakby co to dysponuję namiarami

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, a my byli wczoraj, a wszystko przez Ryśka, zapomniałem telefonu wziąć, zmoklim, ale kupilim 2 kartony części do Ducatków...

Edek, a Baśka chce but do latania czy do chodzenia? Do latania w dobrej cenie ja wziął Sidiaki Vertigo za chyba ok. 700, a takie damskie numery może jeszcze taniej, szukaj w Yamaha Pawelec..., no gorzej jak but ma być dual, nie będzie dobry i do ochrony i do chodzenia...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, a my byli wczoraj, a wszystko przez Ryśka, zapomniałem telefonu wziąć, zmoklim, ale kupilim 2 kartony części do Ducatków...

Edek, a Baśka chce but do latania czy do chodzenia? Do latania w dobrej cenie ja wziął Sidiaki Vertigo za chyba ok. 700, a takie damskie numery może jeszcze taniej, szukaj w Yamaha Pawelec..., no gorzej jak but ma być dual, nie będzie dobry i do ochrony i do chodzenia...Pozdr. Janek.

 

My szukamy bucików w miarę uniwersalnych i do tego i do tego bo sam wiesz ona i śmiga :crossy: i czasem musi przespacerować się do baru :flesje: :biggrin: Raczej całych czarnych lub czarno czerwonych w cenie do 500pln bo jej pracodawca tłumacząc się kryzysem opierdzielił jej zarobki o kilka stówek :banghead: :icon_evil: .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z przyczepek znaleźliśmy do sprzedania dość ładnego Monstera 750 ponoć 2001r ale jeszcze na gaźnikach, żółtego,zciągniętego z Angli z przebiegiem 22tysie mil za sumę 9tysi,książka serwisowa prowadzona do końca,na fabrycznych kominach, którym by było warto się zainteresować jakby akurat ktoś szukał Monstera większego niż 600cm,chłopaki są ze Starachowic jakby co to dysponuję namiarami

Widziałem, siedziałem, odpalałem. Nawet niezły ten Duk :crossy:

Miło było spotkać Desmoprzyjaciół, nawat jak się czepili, że motong brudny :icon_twisted:

Basieńko! Jutro jadę na myjkę, zdopingowałaś mnie :notworthy:

Pozdrawiam wszystkich, nie wiem czy się zobaczymy w Golubiu :banghead:

Chyba, że dostanę dyspensę od Prezesa i ureguluję wszystko po powrocie z Route 66 :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałaśnie wróciliśmy z Basią z Warszawskiego Motobjzlu,moim zdaniem nie rewelacja ,zmarzliśmy jak cholera aż zęby wydawały desmostuki,obeszliśmy ten przybytek w szerz i wzdłóż i nie szło znaleźć rozsądnych bucików dla mojej Basi w rozmiarze 37. Spotkaliśmy Franka i Teodora z naszego forum, oraz desmoKonrada z Brudna z brzdącem. Kupiłem tylko 2 komplety uszczelniaczy zawieszenia do mojego ST-ka bo mi się wyżygało jeden komplet z pojedyńczą sprężynką za 22pln a drugi z podwójną za 46pln (to żeby zdementować info o wysokim koszczie części do Ducati) :biggrin: . Na jednej z przyczepek znaleźliśmy do sprzedania dość ładnego Monstera 750 ponoć 2001r ale jeszcze na gaźnikach, żółtego,zciągniętego z Angli z przebiegiem 22tysie mil za sumę 9tysi,książka serwisowa prowadzona do końca,na fabrycznych kominach, którym by było warto się zainteresować jakby akurat ktoś szukał Monstera większego niż 600cm,chłopaki są ze Starachowic jakby co to dysponuję namiarami

 

 

To ten ?

 

http://otomoto.pl/ducati-monster-750-M1253114.html

 

Jak tak to jutro idę po kredyt i wtorek/środa jest mój ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...