Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś ze stałych bywalców forum przejeżdzał przez Nadarzyn na wolniejszym czerwonym sprzęcie dziś o 13.40 ?

Pozdrawiam

 

 

W cale nie wolniejszym :P Poprostu przepisy szanuje :D Ale to byłem ja a co ?? I dosyć często tam bywam bo mój Ojciec tam mieszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SS800 z Motostodoły chodzi pięknie i zbiera się też pięknie, a jak Janek śmignął przy mnie to żałuję, że tego grzmotu nie nagrałem.

Powinni ten dźwięk stosować zamiennie z hymnem Italii.

Sprzęt wymaga wprawdzie jeszcze troszkę kosmetyki, ale to akurat w jeźdżeniu w ogóle nie przeszkadza.

No i pozycja specyficzna, chociaż dla Janka nawet 748 to chopper :icon_biggrin: .

Powiem tak - narazie z bardzo prozaicznych względów finansowych wymiękam, ale cholera Ducati, to jest to :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ile można przy Ducach zrobić samemu (jestem dokumentnie zielony jeśli chodzi o mechanikę, ale szybko się uczę). Nie ukrywam, że chętnie bym widział Duca jako moje pierwsze moto, ale trochę się obawiam, iż nie dam sobie rady (nie idzie nawet o moc, bo w razie czego zawsze jest 600tka, choć nie ukrywam, że wolałbym zdławione 750), ale raczej o to, że Duci nie wybaczają błędów. Za wszelkie sugestie będę niezmiernie wdzięczny.

Można sporo porobić samemu wbrew obiegowym opiniom. Też uważam się za zielonego, ale moje ST2 jak kupiłem to nie jeździło, a teraz jeździ :) (Tu ukłony w stronę Edzia za pokazanie mi, że jednak można samemu :notworthy: )

Monsterek na pierwsze moto moim zdaniem nie jest tragicznym rozwiązaniem. Jedyny problem widzę w charakterystyce silnika, który do 3000 obr szarpie. Utrudnia to jazdę w korkach - trzeba jechać dość szybko i pewnie. Osobiście po mieście wolę jeździć Suzi GS500.

 

O co chodzi z tym "Duci nie wybaczają błędów"? To chyba zależy od tego z jaką prękością się leci i co się chce przy tej prędkości wykonać.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za nie delikatną zmianę wątku ale... jakie opony polecacie do St2. Śmigam bardziej turystycznie niż sportowo..

 

 

Polecam Micheliny Road 2. SLyszalem bardzo duzo pochlebnych opinii o nich, sa dwustrefowe.

 

Sam używa MICHELIN PILOT ROAD 2 są naprawdę dobre a według mnie lepsze od DUNLOM SPORTMAX czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. I znow zmiana tematu... na ostudzenie zapalów. Link dostalem od mojej zony...

 

http://moto.onet.pl/122724,4891244,1,zdjec...de=27#id4891253

 

Pozdrawiam

 

Ale przyznasz że dziala na bańkę.. Poza tym uważam,że to jedna z najlepszych kampani tego rodzaju. sam pracuje w Agencji reklamowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdżę spokojnie więc nie czuję się jej adrestem, a do zapi***laczy nic nie dotrze. Forma mi się nie podoba jednak, ale to oczywiście moje subiektywne zdanie.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore plakaciki są niezłe, ale nazywanie ludzi per "warzywo" mi się zdecydowani nie podoba, bo dla osoby postronnej i Ty i ja jesteśmy "warzywa"...

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam bardzo pilne pytanko, gdyz musze sie dziś zdecydowac na opony a dostanę je w bardzo dobrej cenie:

 

1. Jak wplynie na prowadzenie zamontowanie opony 180/55/17 (fabrycznie jest 170/60/17)

2. czy ktoś zetknął się z maxxis presa sport?

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wplynie na prowadzenie zamontowanie opony 180/55/17 (fabrycznie jest 170/60/17)

 

na Twoim miejscu nie robiłbym takiej zamiany. w mechanice temat był wałkowany n-razy, ale szersza opona, na dodatek o niższym profilu, pogorszy prowadzenie w winklach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...