Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No co Wy... oni akurat asfalt rozwijaja.... sie nie bójta zwina potem zwina... :icon_mrgreen:

A w srode lub czwartek chyba do mnie paczka z Hameryki przyjdzie tralala...

i bedzie blotniaczek carbonkowy tralalala i juz nie bedzie sie amorek brudzil tralalala( Franek gdzie te bebny!!)

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie?

 

Jak tanio, szybko i sprawie to tylko tutaj :icon_biggrin:

Otrzymałem ten link od kolegi z Gdyni i kupiłem "dwa diabły" od MOTO TYRES:

http://mynetmoto.com/motorradreifen.cfm/la...opony_moto.html

 

PS:

Trzy dni czekałem na przesyłkę

Oczywiście "door serwis"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój klekot dzisiaj zamarzł!!! Dosłownie. Cały elegancko pokryty szronem. Wkładam kluczyk do stacyjki, zapalają się kontrolki, bzzzzzz, rozrusznik kręci niemrawo (jak zwykle zresztą), ale silnik nie bangla. Wyłączam zapłon ale widzę, że wyświetlacz nie gaśnie tylko nadal się palą cyferki... Pewnie jakiś przekaźnik się nie "zamknął"... No cóż, przeprosiłem się z Cagivą i jej miejsce w garażu zajął dukat. Włączyłem ogrzewanie i odpalę go wieczorem, a może czas już go trochę zdemontować, odpuścić na razie klekotanie i śmigać Cagivą???

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mynetmoto.com:

 

120/70ZR17 (58W) TL ROADSMART 98.00 €

160/60ZR17 (69W) ROADSMART 126.00 €

 

myślę ze to całkiem dobra cena

 

PS:

wysyłka 20 euro

 

w PLN-nach byłoby 902 podliczyłem :eek: :-)

 

a ja mam 190 z tyłu :)))

 

UWAGA: (PROSZĘ ADMI O NIE USUWANIE EWENTUALNIE WYSŁANIE INNYM) mam do oddania 5 suczek, matka jużak, ojciec nowofunland - wszystki czarne. szczenieta poszły róznie bo niektóre mają błonę miedzy palcami inne nie. szukam dobrego domu dla nich. proszę szybki kontakt tel 668 144 297

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałbyś chociaż, że ochrzciłeś je "desmo", "supersport", a tą małą agresywną "monsterek" - byłby przynajmniej jakiś luźny związek z tematem wątku :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 190 z tyłu :)))

 

UWAGA: (PROSZĘ ADMI O NIE USUWANIE EWENTUALNIE WYSŁANIE INNYM) mam do oddania 5 suczek, matka jużak, ojciec nowofunland - wszystki czarne. szczenieta poszły róznie bo niektóre mają błonę miedzy palcami inne nie. szukam dobrego domu dla nich. proszę szybki kontakt tel 668 144 297

 

masz jakies fotki malych lub rodzicow? Podeslij je 'jak co' z jednym zdaniem opisu mailem,ok? Wyslalem wszystko wczoraj,pzdr.

 

napisałbyś chociaż, że ochrzciłeś je "desmo", "supersport", a tą małą agresywną "monsterek" - byłby przynajmniej jakiś luźny związek z tematem wątku :P

jsz

 

ufff, wreszcie Mod zlagodnial troche lub lubi czworonogi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co odnośnie zimowania naszych klekotów?? Napewno wyciągam aku, podnośnik już zakupiony i przykrywam pokrowcem :biggrin: Są jakieś szczególne wskazania...czy odpalać go raz na jakis czas, czy lepiej nie budzic z zimowego snu :icon_mrgreen: już teraz zauważyłam, że baardzo wolno rozgrzewa się, nawet po przejechaniu 30 km, wskazówka temp. nie dochodzi do połowy. Skontaktowałam się z poprzednim właścicielem, Duci jeździ na Castrolu 10W40.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...