Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po to mamy motóry coby jeździć... borki też się załapie :buttrock: (może)

...a co do Jarka bladego to kolo ode mnie z Ujazdu ma taką maszyne i też 99' i jeszcze na niej jeździ :icon_mrgreen: ostatnio tylko mu się czacha urwała od stawiania na koło, ale 2 spawy i bedzie lepiej niż fabryka dała... poza tym daje tym niezłe popisy a ma w sumie nie długo więc jak wrócisz to na kole musisz umieć lepiej niż my wszyscy razem wzięci :buttrock:

PS ... nie bedzie łatwo, bo my ciagle trenujemy :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim :evil:

 

Troche jestem zacofany bo mialem awarie kompa :buttrock:

 

Moze sie wyrobie w ta sobote na 10 bo widze ze tu ostra ekipa do jazdy na kole sie szykuje

 

SV a ty to w tym nowym moto juz sprzeglo zajechales :) :icon_question:

 

Dzulu bedziesz w ta sobote ??

 

Jarek -- Brawa dla ciebie ze wybrales smak swojego zycia :icon_arrow: HONDA RULEZ :icon_rolleyes:

 

 

Czy wie ktos jaki utwor leci w tle tego filmiku od CBR600 ??

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak juz zamowilem to odbiore... :) A tak wogule to zalatwiasz jeszcze te lancuchy ?? Bo pewnie sie do Ciebie bym odezwal za jakis czas... W nastepnym tygodniu lece do tokarza, a potem juz tylko jakis lancuch i patelnia z tylu 65 zebow... :icon_rolleyes:

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak juz zamowilem to odbiore... :) A tak wogule to zalatwiasz jeszcze te lancuchy ?? Bo pewnie sie do Ciebie bym odezwal za jakis czas... W nastepnym tygodniu lece do tokarza, a potem juz tylko jakis lancuch i patelnia z tylu 65 zebow... :icon_rolleyes:

załatwiam pozatym wszystko z Larrsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emm 10 10 ale GDZIE???? :notworthy:... i jaka jest trasa gdzie jedziecie?...ja pewnie na kole jeździć bym nie jeził bo mi szkoda swierzo złozonego silniczka...ale popatrzeć chętnie popatrze :icon_eek: Ta miejscówka CBR600F to jakieś dokładniejszenamiary byś dał...to jest gdzieś w okolicach radogoszcza? czy gdzueś dalej poza miastem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum nie bede pisal gdzie to jest dokladnie bo ch*j wie kto to czyta... ustawka bedzie pod salonem profi... :notworthy: mozliwe ze wpadna jeszcze chlopaki z warszawy na R1 i innych tego typu sprzetach... moze byc gruuuubo przez duze G !! :icon_eek:

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...