Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: wy sobie smigacie a ja uziemiony w robocie :smile:

 

ale za to jutro mam zamiar polatać wieczorkiem :flesje: wreszcie :crossy:

 

jak pogoda się utrzyma to ok 19 mam w planach latanie...do 21 bo o tej właśnie godzinie odbieram plecaczek swój z kursu na prawko :icon_mrgreen:

 

i tak wstępnie jesli ktoś będzie miał ochote i czas to od 19-19.15 bede na Mc Donalds na Politechniki róg Piłsudskiego...może ktoś się zjawi to polatamy tą chwilke :smile: a jak nie to bede pod komem 696 285 072........

 

co do pewności to napisze jutro po 16

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motobiker hmm no ja to juz dzis posmigałem z chłopakami troszke , ale w sobote sie szykuj , uzgodnilismy ze o 9 rano na stacji benzynowej (tylko nie pamiętam jaka to stacja)przy ulicy stykowskiej (gdy wjedziesz na strykowską z brzezinskiej to po prawo pierwsza stacja ;p moze tak łatwiej bedzie) i lecimy na bemowo to mysle bedzie extra okazja na smiganie :icon_mrgreen: pozdro

 

P.S szkoda ze pracujesz w środy bo uwierz ze spotkania na spotkanie coraz to więcej maszyn, co mnie bardzoo cieszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzgodnilismy ze o 9 rano na stacji benzynowej (tylko nie pamiętam jaka to stacja)przy ulicy stykowskiej (gdy wjedziesz na strykowską z brzezinskiej to po prawo pierwsza stacja ;p moze tak łatwiej bedzie) i lecimy na bemowo to mysle bedzie extra okazja na smiganie :icon_mrgreen: pozdro

Co prawda ze mnie Łodziak żaden :wink: ale iż nic mi nie wiadomo żeby ktoś ode mnie leciał do Warszawy to też wpadnę i podczepię się do Was. Do Łodzi mam niedaleko, a zawsze raźniej w grupie śmigać :flesje:

Na miejsce spotkanie powinienem trafić :crossy:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli będzi etyle maszyn co wczoraj na pl. Dąbrowskiego to już mi się gęba cieszy. Ja wprawdzie na placu byłem na dwóch kołach ale bez silnika i z kufrem z przodu (ci co byli widzieli) ale coraz większa ekipa z tygodnia na tydzień napawa optymizmem że coś się w Łodzi zrodzi.

Do soboty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem ja mykam czarnym gnieprem z kumplem ktory jedzie intruderem i ma do nasw dolaczyc sam na zaporozcu z koszem tylko mielismy w planie jechac gierkowka a wy ktoredy planujecie przez lowicz ? pozdrawiam . ludek od zaporozca ma sie dolaczyc w brzezinach on jest z justynowa . godzine spotkania mamy identyczna tylko pod m1. pozdrawiam

 

sorki zmienily sie plany spotkamy sie z wami na jet okolo9-ej sorki za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy przez Głowno bo po wjeździe do Wawy jest się bardzo blizko Bemowa a od strony Janek (jadąc przez Rawę) trzeba jeszcze kręcić się po mieście żeby dojechać na lotnisko.

 

Dokładnie tędy bedzie lepiej w tamtym roku jechałem rowniez

 

Co do wczorajszego spotkania to długo jeszcze siedzieliscie w ironie jak ja odłączyłem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...