Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo powiedzieć,ja nie znam Łodzi,ale kupię sobię 2-gą mapę,ostatnią zgubiłam :P Postaram się tam dotrzeć :]

Nie no...i tak większość czasu będę przebywać na Pomorskiej :icon_biggrin:

Edytowane przez Marta CBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta zapraszamy na plac.

Mam nadzieje, że będzie cieplej niż dzisiaj i będzie można spokojnie się przejechać.

W sumie dzisiaj było całkiem OK. – dobry skład.

Ma ktoś pomysł na przyszłą środę.

 

Ale ten post jest bez ładu i składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomorska jest bardzo długa, ale jesli bedziesz w okolicach centrum to od pomorskiej na plac dabrowskiego jest bardzo blisko, a jak masz jakis znajomych z łodzi to napewno Ci pomogą

 

pozdro

 

 

To prawda - jeżeli ktoś jeszcze nie wie to jest to najdłuższa ulica w Łodzi a może i w Polsce ma ponad 600 numerów. Zaczyna się na placu Wolności a kończy na (jedynym tego typu w europie) skrzyżowaniu w Nowosolnej (w jednym punkcie przecinają się cztery ulice lub jak kto woli mamy osiem kieruknków jazdy do wyboru)

 

Tak czy inaczej z Pomorskiej na plac Dąbrowskiego łatwo trafić - nie trzeba się przebijac przez całe miasto.

 

Sorki , że tym razem mnie nie było.

 

p.s.

 

Był może kolega Arek "Gazelą" zwany ?

Edytowane przez kubaDR600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze beznadzieja z tymi srodami w moim przypadku..zawsze komus cos nie pasuje i tym razem mi.w zasadzie tylko w srody nie moge przyjechac chociaz chcialbym. jakbyscie sie spotkali w jakis sympatyczny i sloneczny dzien poza sroda to sie zjawie :buttrock: takze bede sledzic temat i moze sie wstrzele pewnego pieknego popoludnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba pięknego słonecznego poranka 22 kwietnia?

 

Mój wyjazd a dokładnie termin w sensie godziny jest pod wielkim znakiem zapytania.

We wtorek powinienem wiedzieć konkretnie co i jak z resztą w środę zgadamy się już na 100% co do miejsca spotkania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...