Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

A po co mamy dokladnie wiedziec ile?? I tak sie to komus w ostatniej chwili zmieni :/ Sadze ze bedziemy tam jedyna tak duza grupa, wiec nie kombinujmy. Jak ktos ma ochote, niech wezmie cus-ale sadze ze po koszulkach bedziemy wyrozniac sie wystarczajaco z tlumu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze bedziemy tam jedyna tak duza grupa, wiec nie kombinujmy. Jak ktos ma ochote, niech wezmie cus-ale sadze ze po koszulkach bedziemy wyrozniac sie wystarczajaco z tlumu

 

Zgadzam się z przedmówcą. Nasza grupa na 100% bedzie wyróżniąć a pierwi którzy przyjdą bedą mieli poprostu niezłą rozrywke w poszukiwaniu siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce zarezerowowane (z kanapą) na ok 20 osob, piatek godzina +-20,

 

trzeba przejść przez całą knajpe na sam koniec i tuż przy wejściu do ostatniej sali po prawej stronie stoi kanapa, dołożą nam więcej stolików i krzeseł także powinniście trafić bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście będe, zjawię się koło 20.30. Niestety tak jak pisałem nie pije bo puszką przyjadę - nie chce mi się drałować z Lubonia autobusami, poświęce się ;-) Właśnie przed chwilą gadałem też z Luzerem i mówi, że może mu się uda wyrwać na dwie godzinki, ale nie jest jeszcze pewien na 100%. No, tyle mojego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widziales ale dzis niektore odcinki ulic byly piekne i suchutkie w Poznaniu :evil: wiec moze za miesiac bedzie mozna juz posmigac :D

 

moze bedziemy spotykac sie w kazdy 2 piatek miesiaca ?? wedy moznaby bylo sobie wolne w pracy ustalic i wiadomo by bylo kiedy co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest spamerzy?? Nie mowcie ze pierwszy w koncu do domu wrocilem ,bo sobie tego nie wybacze :twisted: Impreza przednia, mam nadzieje ze niedlugo sie powtorzy. I ze nie bedzie wtedy juz zadnych "zmotoryzowanych inaczej", i sie w koncu wszyscy razem napijemy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...