Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Było naprawdę sporo osób. Nie wiem, grubo ponad dwadzieścia osób.

Myślę, że trzeba będzie to wkrótce powtórzyć, choć przyznam, że na drugi dzień po pięciu setkach wódki w Proletaryatu byłem masakrycznie sponiewierany... Z czym oni tę wódę tam mieszają??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie teraz dotarlem do chaty ;) nie dlatego ze nie moglem dojsc do siebie lecz dlatego ze prawie zaraz po imprezie wyjezdzalem i dopiero teraz trafilem do domu :D

 

sadze ze na nastepnej bedzie wiecej osob i juz wiekszosc przyjedzie swoimi motocyklami, bo z tego co widze to na ulicach jest sucho, tylko troche zimno ;)

 

ale w marcu musi byc juz pieknie :D

 

P.S spotkanie bylo naprawde super :D teraz wiem juz kto jak wyglada :D no prawie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiecie jak ja żałuje że mnie nie było w Poznaniu na imprezce forumowej :D

 

oj żałuj, kudłaty żałuj... bo masz czego.

spotkanie było kozackie...

 

p.s. Pazdro dla Dominika Szymańskiego - musisz kiedyś pokazać Twoją wypasioną kamizelkę z zaje*stym napisem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pierwsza próba powrotu - loguję sie na tylnym siedzeniu Fatowego Yarisa po czym podaje mu adres. Gdy juz wysiadelm, zorientowalem sie, ze jestem na Debcu (k..!@#$%@#$...wa przeciez ja już tu nie mieszkam od TYGODNIA!)

2. Druga próba powrotu - instaluję się w nocnym autobusie ale zamiast wysiąść na Wildzie, otwieram jedno oko i co widzę? DWA KRZYŻE 8O (ok 4 przystanki za moim)

3. Trzecia próba powrotu - przechodzę na drugą stronę jezdni i czekam na ten sam nocny, który jedzie w tym samym kierunku lecz przeciwnym zwrocie. Przyjechał. Zasadzam dupsko na siedzieniu, gdzie się budzę?............ Pętla Dębiec @#$!#@*$%!*$%#

4. Czwarta próba powrotu - tel: '219-219' - (próba zakończona sukcesem)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos zauwazyl ale dzis jest piekne slonce w poznaniu i widzialem juz jakiegos kolesia na HD wiec czas zaczac myslez o poczatku sezonu ktorego wiele osob nie moze sie doczekac :) miala byc jakas impreza w HRG, ale jak narazie zadnych szczegolow :( wiec moznaby zaczac powoli myslec o zorganizowaniu czegos na poczatek marca, no chyba ze HRG wypali i wtedy bedzie mozna to uznac za poczatek sezonu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam haslo, bo widze ze wszyscy sie czaja, a chetnych do wyjscia z tlumu brak. Moze w nastepny piatek ,dnia 3 marca 2006 roku robimy powtorke z rozrywki? Pisac kto chetny, bo bym sie z Wami jakiegos browara napil :banghead: I przy okazji rzucac propyzje knajp, po slowach krytyki Proletaryatu(od razu mowie ze mi osobiscie sie podobalo :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...