Skocz do zawartości

mam mały problem


Rekomendowane odpowiedzi

.. do 50ccm to polecam Derbi Sende R bo to najmocniejszy motocykl w swojej klasie (wedlug mnie i moich qmpli).

 

no chyba tylko wg ciebie i twoich kumpli

P.S. 125ccm to tylko VOLL-crossy maja za duzo mocy bo maja wyzylowane silniki :)

 

ja tam niemieckiego nie znam nic ale takie stwierdzenie cos jak vollcross to po niemiecku ( pewnie soku11 cos przeczytał na ebay.de) a z tego co wiem to voll to po angielsku full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam niemieckiego nie znam nic ale takie stwierdzenie cos jak vollcross to po niemiecku ( pewnie soku11 cos przeczytał na ebay.de) a z tego co wiem to voll to po angielsku full

 

No wiadomo co znaczy voll ale pytanie dalej brzmi czymi sie róznią fulle czy Volle od zwykłych crosówek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam niemieckiego nie znam nic ale takie stwierdzenie cos jak vollcross to po niemiecku ( pewnie soku11 cos przeczytał na ebay.de) a z tego co wiem to voll to po angielsku full

 

No wiadomo co znaczy voll ale pytanie dalej brzmi czymi sie róznią fulle czy Volle od zwykłych crosówek :?:

wg soka to chyba budową silnika, ale nie wiadomo bo on tylko tak słyszał :) że są wyżyłowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sie zbulwersowaliscie :-D VOLL CROSS , FULL CROSS i CROSS to przeciez to samo tylko w innych jezykach tak jak sie skapowaliscie :) A jesli chodzi i DERBI SENDE R to przeciez napisalem ze wedlug mnie (a jakie sa mocne 50ccm wedlug was bez oczywiscie czegos w stylu cross)!! Wiec prosze o nie komentowanie tego w stylu:

G*wno prawda

 

Podkreslam jeszcze raz ze jest to tylko moja opinia wiec nie widze w tym problemu...

 

P.S. To pewnie moja tesh jest zablokowana chociaz koncowka tlumika jest calkowicie PUSTA (tzw wolnoprzelotowka :) :) :) ) A reszta to nie wiem czy jest przyblokowana bo sie na tym nie znam. Tylko tyle ze mi koles wczesniej powiedzial co kupowalem od niego ze jest odblokowana. A V-max to rzeczywiscie kolo 100 jest... bez zmieniania zebatek :lol: [/code]

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. To pewnie moja tesh jest zablokowana chociaz koncowka tlumika jest calkowicie PUSTA (tzw wolnoprzelotowka    ) A reszta to nie wiem czy jest przyblokowana bo sie na tym nie znam. Tylko tyle ze mi koles wczesniej powiedzial co kupowalem od niego ze jest odblokowana. A V-max to rzeczywiscie kolo 100 jest... bez zmieniania zebatek

Z Twojego opisu widac ze ma ok 16-17km skoro leci tylko tyle... A to co Ci sprzedajacy powiedzial to.. sciema jak nic :) . Takze zobacz sobie: 16km przy masie tych 125kg to dosc malo! . Dobra 50cm3 po tuningu ma conajmniej taka moc a wazy ponizej 100kg. Odblokuj DT"tke to pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chłopaki po co wy sie kłucicie ja tylko chciałam żeby ktoś mi doradził w wyborze maszyny a tu sie jakieś niemiłe wymiany zdań wywiązują. ale ogólnie dziękuje za dobre chęci, nie wiedziałam że tyle pomocnych osób tu znajde, teraz łatwiej mi będzie wybrać, pozdrawiam, Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chłopaki po co wy sie kłucicie ja tylko chciałam żeby ktoś mi doradził w wyborze maszyny a tu sie jakieś niemiłe wymiany zdań wywiązują. ale ogólnie dziękuje za dobre chęci, nie wiedziałam że tyle pomocnych osób tu znajde, teraz łatwiej mi będzie wybrać, pozdrawiam, Karolina

No i co chłopaki? Taki wstyd przed koleżanką :) Zacznijcie pisać na temat i pomóżcie jej zwłaszcza że po liceum wybieram sie do szkoły która znajduje się w jej mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek napisał:

ale chłopaki po co wy sie kłucicie ja tylko chciałam żeby ktoś mi doradził w wyborze maszyny a tu sie jakieś niemiłe wymiany zdań wywiązują. ale ogólnie dziękuje za dobre chęci, nie wiedziałam że tyle pomocnych osób tu znajde, teraz łatwiej mi będzie wybrać, pozdrawiam, Karolina

 

No i co chłopaki? Taki wstyd przed koleżanką  Zacznijcie pisać na temat i pomóżcie jej zwłaszcza że po liceum wybieram sie do szkoły która znajduje się w jej mieście

Adaś ale dyskusja była na temat i (przynajmniej wg. mnie) mozna z niej wywnioskowac ze setka za dobra dla Karoliny nie bedzie!

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szpanuje kolega 2T 125ccm ktory leci okolo 100, a ja moge sie pochwalic 4T 125ccm ktore leci 105 :roll:

 

tak w ogole co to jest wolnoprzelotowka? to jest to samo co przelotowka?

 

ja swoja Suzi (Suzuki DR125 S Rider) kupilem od dziewczyny... sprzedawala bo sobie nie radzila z nia w terenie, po glebie nie mogla jej podniesc (mam ladne wgniecienie w baku, bo glebowala na kamieniu...)

wiec sadze ze jak kolezanka jest niskiego wzrostu i malej wagi to nie poradzi sobie z taka maszynka jak DR, bo jest dosc ciezka...

 

moze yamaha tw? najlepiej jakby kolezanka podala swoj wzrost no i wage jak sie nie wstydzi... moze zalaczyc tez zdjecie :roll:

 

w ogole co kolezanka chce robic z takim motocyklem? las? brudzic sie troche w blotku? slidy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc... jesli takei dokładne dane są potrzebne do wyboru motocykla... :) mam 1,75 wzrostu, waże 54 kg (troche za chuda jestem :roll: ) a zdjęcia nie zamieszcze bo sie chłopak obrazi :) na motorze mam zamiar najpierw nauczyc sie porządnie jeżdzić a potem troche terenu, pobrudzic sie w błotku, las też czasem :lol: noto chyab tyle, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak na ten wzrost to ts-ka może byc troche za mała :roll:

wiec ewentualnie zostaje dt 80 ... ale jeśli masz więcej niż ~ 4 tys to ja bym sie zastanowił nad 125-tą ZBLOKOWANĄ - wagowo podobnie, moce w miare porównywalne a nabierzesz troche wprawy i powolutku bedziesz odblokowywać . tym sposobem moto starczy na wiecej niż 1 sezon :) tylko kwestia, czy dt nie bedzie za ciężka) najlepiej jakbys sie przymierzyła do takiej i sprawdziła :) w sumie to bedzie juz wagowo przygotowanie do nastepnego silniejszego moto :mrgreen:

no chyba że dr 125 czyli 4T - spokojny, nieagresywyny silniczek no i jest niższa niż dt

 

moją dt kupiła własnie dziewczyna (ona miała troche wiecej niż 175 cm ale taki wzrost w zupełnosci wystarczy) i też była szczupła

 

pozdrawiam

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tys to ja bym sie zastanowił nad 125-tą ZBLOKOWANĄ - wagowo podobnie, moce w miare porównywalne a nabierzesz troche wprawy i powolutku bedziesz odblokowywać .

Pozatym zblokowane 125 ma bardzo dobry dół dzięki czemu latwiej sie nuaczyć jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dosyć wysoka, więc możesz spokojnie myśleć o zakupie enduro normalnych rozmiarów, jak troche pochodzisz na siłownie to nie bedziesz miała problemów z podniesieniem dr'ki :) tak na poważnie uważam, że powinnnaś zastanowić się własnie nad dr125, kolega miał taką i mówił, że jest naprawdę świetna na początek, świeży rocznik z papierami można spokojnie kupić za 3000zł więc cena przystępna, nie trzeba się martwić częstymi remontami, prosta eksploatacja (zalety 4T :) ). A jak nie dr to pomyśl o cz cross 125 :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...