Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!!

 

U mnie zaczęło sie ostre zbieranie kasy, i oszczędność na czym sie tylko da...

 

...mam ogromną prośbe! jeśli mógłby ktoś napisać jakies jest minimum z minimum kasy zeby pojechać na Węgry byłbym bardzo wdzięczny... ile za wahe mnie wyjdzie to po ilosci kilometrów mogę sobie sam policzyć ale jeśli chodzi o noclegi i żarło to juz nie bardzo bo nigdy nie bylem na Węgrzech !! czy na te 4 noclegi wystarczy 100 zł ???? i i czy na cala reszte tzn. na zarcie i na jakies baseny itd.wystarczy 200 zł ??

 

Pozdro i za pomoc wielki szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja jade majac limit 500zl do wydania :flesje:.

Co prawda bede mial na koncie jakis "zapas" zlociszy, ale nie chce go ruszac, bo jest na Anglie przeznaczony :icon_razz:.

Najwyzej bede siedzial o suchym pysku i jadl sucharki :flesje:. Wy bedziecie sie taplac w basenach, a ja bede pilnowal motorkow :flesje:.

Ale pojade! :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy jedzie PGR z opiekunem (Starszy PGR) i mechanikiem-treserem swojego sprzęta. Jedzie również Staszek_S z plecaczkiem , Marlew i ja. Oczywiście pomysłodawca MarianKa zgłosil się powyżej. Wymienilem tylko tych, którzy utrzymują ze mną stosunki :P więc to z pewnością niepełna lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych jest dużo więcej niż Prot napisał i bedzie super ekipa :icon_razz: ,a ja jak sobie czytam ten temat to tak mnie zazdrość zżera, że aż ................ :banghead: :(

Przyjadę przed wyjazdem do Goorki i będę Was żegnać machając białą chusteczką :) :icon_razz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...