Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym ale jedyny problem to jak zwykle praca - nic to dogra sie jak bedzie troche blizej maja bo na razie snieg lezy i lipa staszna.

 

Chcialbym przyjechac w piatek bo to i trasa na 2 rozlozona i pointegrowac sie mozna ale...

zobaczymy

 

Pozdrawiam

 

Jezeli u mnie też bedzie problem z przyjazdem dzien wczesniej to w sobote o 8 zapinamy 160 na Katowickiej i na 11 jestesmy na miejscu a nie ma co ukrywać.... oni po tej integracji przed 12 sie nie podniosą więc się jeszcze na kefirek poranny załapiemy.

A jeżeli w piatek to w maju jest na tyle długo jasno że nawet jak o 18 wyruszymy to na 21 będziemy... więc wygląda to nieźle.

 

Byle do wiosny!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja o 9 wstaje w sobote 29go (Trza będzie po chlebuś skoczyć' date=' pozbierać niedobitków z trasy powrotu i takie tam.. )[/quote']

Grzeczny chłopczyk. Tylko w papciach filcowych chodź i nie tup, bo nas głowy będą bolały :mrgreen: i o kefirku pamiętaj !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za spamer.... :mrgreen:

 

Najlepiej jakby wszyscy zebrali sie w piątek - może być i późnym wieczorem. Trzeba będzie poczynić parę spraw "organizacyjnych" :) Na pewno padną ważne pytania na które trzeba będzie znaleźć odpowiedzi... (po ile na głowę , kto leci do lady...) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze w piatek po Złotą do Łodzi jeszcze pojechac a ona ma zajecia do 15:00 tak wiec planuje wyjazd z Łodzi około 16 - 17. PRzelot na jeden raz nie jest mile widziany przez moje kochanie bo jak w zeszłym roku małym DragStarem w jeden dzien do Budapesztu dojechalismy /14 h / to padła na stacji i nie chciała wstac :)

 

Czy opcje namiotowa przewidujemy czy tez domki tylko beda grane?

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze w piatek po Złotą do Łodzi jeszcze pojechac a ona ma zajecia do 15:00 tak wiec planuje wyjazd z Łodzi około 16 - 17. PRzelot na jeden raz nie jest mile widziany przez moje kochanie bo jak w zeszłym roku małym DragStarem w jeden dzien do Budapesztu dojechalismy /14 h / to padła na stacji i nie chciała wstac :)

 

Czy opcje namiotowa przewidujemy czy tez domki tylko beda grane?

 

Pozdrawiam

 

No więc możemy się umówic w McDonaldzie na Katowickiej w Piotrkowie Tryb. koło 18 i stamtąd mamy 250 km na miejsce do Wegierskiej... optymalnie 2 może 2,5 godziny.

Ale jeszcze trochę czasu zostało... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podłogi nikomu nie żałuję.

Jak bedziesz grzeczny to się posunę :twisted:

Mario myśl, myśl kawalerze. Trza Frajerkę przedmuchać, bo straaaaaasznie pewnie zmulona przez poprzedniego właściciela :mrgreen:

 

[ Dopisane: 15-03-2006, 14:33 ]

Ale jeszcze trochę czasu zostało...

A imię jego czterdzieści i cztery ... dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło, dołączyłem do spamerów

noooo ... witaj w klubie. ( a tak marginesie to tępienie spamerów to taki trend w Warszawce, taka moda nastała, rozumiesz ? Nie poddawaj się temu. Jedź ile wlezie jak Cie gonią tu i ówdzie to wiesz, gdzie można :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...