Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu będzie tak, że ten wyjazd w ogóle nie wypali, bo każdemu wypadnie ,,coś". Echhhhh........ Załamka :D

 

ADu - co jak co ale ja z kumplami jade na 100 % - no chyba ze beda ulewy i gradobicia

 

A PGR nie bądź menda- wesele w sobote - wiec w niedziele dobijesz na Wegry - i nieróbcie z PGR inwalidy co nie pije na weselu - zaaplikuj sobie tylko witaminke C przegryzaj pomarańczmi + 2 KC to szybciej alkohol z krwi zgubisz i w niedziele jazda na Węgry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Wam !!!!

Ja wybieram sie tam ale w wakacje. Jak ktos byl na Wegrzech to niech poleci mi fajne miejsca. Preferuje nature, gory, woda, przestrzen i oczywiscie super ciasne winkle po ktorych chce sie zawracac by jeszcze raz je pokonac.

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja i tak z Kaśką będę wracał znad Balatonu gdzieś do połowy maja

O żesz Ty Cholero jedna, no przecież przez cały temat tak mi dowalasz, że jeszcze ktoś pomyśli, że Ty prawdę powiadasz :mrgreen:

 

No więc informuję, że po wczorajszej wizycie Mishelowej odpadła nam jedna osoba z zespołu technicznego, niestety ale Mishelowa prawdopodobnie nie jedzie :buttrock: także Burek będzie musiał zaszczycić grono w/w zespołu technicznego :mrgreen:

Ja mam wolne do 07.05 także dla tych osób co nie będą musiały wracać 03 mam propozycję aby wybrać się w drogę powrotną przez Wiedeń (i karuzele, karuzele, karuzele) 8) :P :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wolne do 07.05 także dla tych osób co nie będą musiały wracać 03 mam propozycję aby wybrać się w drogę powrotną przez Wiedeń (i karuzele' date=' karuzele, karuzele) Cool Razz Very Happy[/quote']

To jest myśl! :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby oby oby wszystko wypaliło bo już mnie ta zima w.a na maxa. 28 kwiecień- 7 maj. DLA MNIE BOMBA :!:

 

[ Dopisane: Poniedziałek Luty 20, 2006 8:24 pm ]

No i jak :?: Temat ucichł z deka lae mam nadzieje, że wszyscy sie dalej piszą na pacyfikacje Węgier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
z deka lae mam

on oc yT ? ydgiN w uicyż ? Ołatsoz ezczsej 63 ind !

Marlew - i jak PGRa i mój węgierski ? :mrgreen:

 

[ Dopisane: 24-02-2006, 14:20 ]

A i jeszcze jedno - może wcześniej jakiś wypad na rekonesans ? Sprawdzić czy Balaton nie wysechł po zimie ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z deka lae mam

on oc yT ? ydgiN w uicyż ? Ołatsoz ezczsej 63 ind !

Marlew - i jak PGRa i mój węgierski ? :mrgreen:

 

[ Dopisane: 24-02-2006, 14:20 ]

A i jeszcze jedno - może wcześniej jakiś wypad na rekonesans ? Sprawdzić czy Balaton nie wysechł po zimie ...?

 

Mówiłem przecież - wpadnę do Ciebie i w sobotę smigamy zobaczyć czy beczki pełne w Tokaju na nasz przyjazd... taki zwiad.

 

a mój węgierski to tylko podstawowe słowa - renderseg, kici, jonapodkiwanok, keszenem, tokaj, egribikawer, palacinsta ;):):P:) tyle żeby przezyć w tym dzikim kraju parę dni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z Wami nie pojadę, bo na Węgrzech spędziłem majówkę 2005, mam jednak małą wskazówkę - genialna jest nstępująca trasa przez Słowację:

przekroczenie granicy w Niedzicy, następnie kierunek na Poprad, potem przez Slovensky Raj, i dalej do Egeru. Jeśli traska jest niejasna, mogę zarzucić jpg z mapką.

Nie jest to na pewno najszybsza, ani najkrótsza trasa, ale wierzcie mi - warto ;). Z Niedzicy do Popradu wiodą przyjemne górskie winkielki, podobnie w Slovenskim Raju. Widoki przez całą drogę rewelacyjne. No i cała traska przebiega przez region o bardzo małym natężeniu ruchu.

Jeśli chcecie, mogę zapodać foty z tego odcinka, jak z całego zesłorocznego wypadu do Węgier :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...