Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę czasu minęło, coś zaczęło sie krystalizować. Pracuję w takiej dziwnej firmie gdzie trzeba na dwa miesiące wcześniej zaplanować urlop. Pytanko ... Napisane jest: weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY

Chciałbym wiedzieć czy mam brać urlop do 3 maja czy do 7 maja. Jak studenci w tym czasie ? Dni Rektorskie czy L-4 ? Możecie zadeklarować jakiś termin zakończenia części wspólnej ? Bo ja i tak z Kaśką będę wracał znad Balatonu gdzieś do połowy maja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło' date=' coś zaczęło sie krystalizować. Pracuję w takiej dziwnej firmie gdzie trzeba na dwa miesiące wcześniej zaplanować urlop. Pytanko ... Napisane jest: weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY

Chciałbym wiedzieć czy mam brać urlop do 3 maja czy do 7 maja. Jak studenci w tym czasie ? Dni Rektorskie czy L-4 ? Możecie zadeklarować jakiś termin zakończenia części wspólnej ? Bo ja i tak z Kaśką będę wracał znad Balatonu gdzieś do połowy maja :mrgreen:[/quote']

 

Nikt nie chce chłopakowi odpowiedzieć.... ehhhh totalny brak wychowania :notworthy:

 

Zasadniczo chodzi o ten łatwiejszy do dostania urlopu weekend czyli do 3 maja... od soboty do środy. Tak mi sie wydawalo przynajmniej

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawdopodobnie nie pojade. (Wsypie kogos Mario napewno nie pojedzie) :)

Lecz ja bym z przyjemnascia smignal tylko :

1. Troche krociutki wyjazd jak na tyle kilosow nie zdolam nadrobic winkiem -zwrot kosztow :P -czyli studencina kasa

2. Wole odlozyc kaske na Bulgarie i poszalec 3 tygodnie w wakacje

 

Zobacze co da sie zrobic :twisted: Ale kasa! niestety i prawdopodobnie bede na weekend majowy planowal blizsza trase mile widziane tez propozycje gdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'czy' kurna ... ma ja(ja) ?   :D

Trudno powiedzieć... :|

 

A tak na serio, to ja będę wiedziała dopiero po 17 lutym, wtedy mam zapisy i zobaczę jaki plan mi się trafi. Jak żadnej laborki nie będzie w czwartek ani w piątek to ja mogę nawet do czerwca siedziec :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak?
Nie bądź taki Mazur z Beskidów ... tak ? :mrgreen:

Jest wesele ... ktoś w Państwowym Gospodarstwie Rolnym sie żeni. Ślub ma być w Nysie. No problem, bo to nieźle sie sklada. Z Nysy jest blisko do granicy. Ma się odbyć 29 (?).IV. (PGR potwierdź tak ?) O godzinie .... Kto może się melduje i robimy dla kolesia z rodziny PGRa małą eskortę. Potem lecimy, dalej - Richtung Balaton. PGR nie pije na weselu i rano dyma do nas. My oszszywiście mu uciekamy, ale mając balast w postaci Kaśki i moze Adu, ma szansę nas dojść wieczorem. To jest projekt. Wszystko się skomplikowało ... Ale przy odrobinie dobrej woli jest szansa.

A poza tym k...a m...ć ! Dlaczego ja mam rozwijać, jak to nie ja sie żenię ?!?!?!? Co ??? :) :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...