Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że w końcu ktoś ten temat założył. :D dla PGR-a

Oczywiście ja i Prot jedziemy bezapelacyjnie :mrgreen: jednakże z wstępnych ustaleń wynikało, że spotykamy się u PGR-a w Goorce bo tam do granicy ze Słowacją to rzut beretem, także trzeba to dokładnie obgadać.

Plan jaki zaproponował Marlew jest zarąbisty ale i bardzo ambitny - niestety niektórzy będą pierwszy raz tak daleką trasę robić :oops: ale zostało obiecane przez bliżej niezidentyfikowanych osobników z Pasteura, że reszta dobrze jeżdżących się dostosuje 8O

Jedzie też Mishelowa autem także będzie można bagaże do auta wrzucić.

Dla zatroskanych finansami przypomnę, że 2 maja Prot ma urodziny także sponsor na picie w tym dniu już jest załatwiony 8)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje odnośnie zwiedzania i innych fajnych atrakcji to wrzucać może uda nam się nie tylko knajpy obskoczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie nudzę

Nudź Marlew nudź. K...a w życiu nie byłem na Węgrzech' date=' nic nie wiem o tym dziwnym państwie, więc jeśli o mnie chodzi to już dzisiaj bym prysnął.

Mam tylko taką łamigłówkę do rozwiązania: duża część ekipy jest z Wrocka-miasta Szatana. Więc czym podyktowany jest start z innych dziwnych miejsc ? Rozumiem Śląsk czy Radom. Ale z Wrocławia też jest bliżej przez Beskidy ? 8O ? A może się czepiam (bo dziadki tak mają) i w dodatku mapy Europy nie mam. Ja tam mogę nawet z Albańskiej Bzdurki startować. Tylko wiem, że jeśli tam będzie nocleg - to Hajduszoboszlo zmieni nazwę na Zwardoń !!! :mrgreen: Idę po mapę.

A potem trza się spotkać i omówić trasę. Tam gdzie zawsze :D :twisted: - na Pasteura !

P.S.

Astarte jakby nabrac konserw i zupek z chałpy to sie mozna w 7 bankach zmiescic

??

Ja tam konto mam jeno w jednym banku ... ale zabierzecie mnie ?

As

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko taką łamigłówkę do rozwiązania: duża część ekipy jest z Wrocka-miasta Szatana.

 

Prot Kaśka Jerry I Mario (teżmi większość 8) ) Zobacz ile osób staruje ze woj śląskiego to zaraz się wezmiesz za edytowanie posta :mrgreen:

 

P.S.

 

Ja też mam w jednym banku - szkoda tylko że puste :? :arrow: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR napisał:

Prot napisał:

Mam tylko taką łamigłówkę do rozwiązania: duża część ekipy jest z Wrocka-miasta Szatana.

 

 

Prot Kaśka Jerry I Mario (teżmi większość )

 

 

 

NIE LICZY SIE ILE .. WAZNE KTO Mr. Green

 

No to teraz nie bedziecie mniec watpliwosc KAKA(mojaja) WROCŁAW

 

Nie chcę pasterowiczą przypominac gdzie spedzaja wiekszosc czasu i gdzie wyemigrowali i jakie miasto oraz ulica ich wypromowala :)

"TYLKO WE WROCKU...." nawet LWOW tu przybyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kak to sie piszesz jednak na weekend majowy :?: bo coś tam szemrałeś że wolałbyś poruchać w Oleśnicy czy coś... :) :)

 

Finanse i budrzet rzadzi ale bulgarii se nie odpuszcze :twisted:

Zobaczy sie ja chce jezdzic jezdzic jezdzic jezdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce jezdzic jezdzic jezdzic jezdzic

 

i chlać

 

No tak to przecież jest niezaprzeczalny załącznik :)

bulgarii se nie odpuszcze

No własnie człek se trochę zagranicy liźnie :mrgreen:

Potem wróci do ponurych Polaczków i smutnej rzeczywistości :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...