Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Browarny co to masz za kalendarz że długi weekend Ci wypada 7-go

Se pało na własny tytuł tematu zobacz będziesz wiedział :D

Chyba że w Węgierskiej Dziurce niedziela 7 maja nie jest w weekend ino w tygodniu pracy ;)

Anna nie chce zmienić terminu urodzin i co ja poradze :cry:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte jakby nabrac konserw i zupek z chałpy to sie mozna w 7 bankach zmiescic 8)

Ja pięć dni na Ukrainie bawiłam się za 230 zł' date=' więc co to dla mnie :twisted:

 

Se pało na własny tytuł tematu zobacz będziesz wiedział

PGR-owi pewnie chodziło o to że długi weekend może się przedłużyć do 7 maja, gdyby wziąć sobie wolne dodatkowo 4 i 5 maja :D (wtedy długi weekend ma 9 dni - ale hardcore :twisted: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pięć dni na Ukrainie bawiłam się za 230 zł' date=' więc co to dla mnie :twisted:

 

 

pzdr @starte[/quote']

 

a jaki to problem - wychodzi po 5 połlitrówek dziennie i organizm wytrzyma... ale co z paliwem do moto?? :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pięć dni na Ukrainie bawiłam się za 230 zł' date=' więc co to dla mnie :twisted:

 

 

pzdr @starte[/quote']

 

a jaki to problem - wychodzi po 5 połlitrówek dziennie i organizm wytrzyma... ale co z paliwem do moto?? :D :lol:

No właśnie... :lol: Dlatego ograniczyliśmy się tylko do 2 półlitrówek dziennie ;) coby móc za co do domu wrócić :twisted:

 

ps. dodam jeszcze, że mandat który dostaliśmy na Słowacji (2000 ichniejszych koron) podwoiłby nasze wydatki na tą imprezę (jakbyśmy zapłacili ;) ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dodam jeszcze' date=' że mandat który dostaliśmy na Słowacji (2000 ichniejszych koron) podwoiłby nasze wydatki na tą imprezę (jakbyśmy zapłacili ;) ).

 

pzdr @starte[/quote']

 

No to masz małą problemę :D na 90% zatrzymają na granicy i bez zapłacenia nie wpuszczą na Słowację... przerabialiśmy to ze Zbychem - musiał zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych pieciu polowkach jak nasika do baku to tez pojedzie Laughing

 

Hehe świynto prowda

:twisted:

 

Browarny nie każdy na pewno bedzie mial wolne 4 i 5 maja (nawet nie wiem czy nam studentom wtedy nie wypadna jakies labory i ćwiczenia :? )

 

 

Widze że ekipa się szykuje jednomyślna co mnie ogromnie cieszy :mrgreen:

 

Byle do wiosny :!: :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dodam jeszcze' date=' że mandat który dostaliśmy na Słowacji (2000 ichniejszych koron) podwoiłby nasze wydatki na tą imprezę (jakbyśmy zapłacili ;) ).

 

pzdr @starte[/quote']

 

No to masz małą problemę :D na 90% zatrzymają na granicy i bez zapłacenia nie wpuszczą na Słowację... przerabialiśmy to ze Zbychem - musiał zapłacić

Właśnie nie wiem jak to jest... kolega, który był ze mną wtedy na Ukrainie i dostał mandat - był po jakimś miesiącu na Słowacji i o żadną zapłatę się nie rzucali ;) . Ale pewnie po prostu miał szczęście :? . Zobaczy się jeszcze...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...