Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marlew jakby co to podpinam sie do Ciebie na wyjazd z Wawy

 

Jakby co to dajcie namiary skąd i o której.No i jeżeli posiadacie taką wiedzę to jakie będą w przybliżeniu koszty tej eskapady.

 

Pozdro

 

Ja bede musial wrocic z biura do mnie czyli do Żabiej Woli, na szczescie jest to wylot na Katowice (20 km od Janek) i tam na stacji Shell przy hotelu Pallatium możemy sie spotkac.

 

Koszty... to dość sliska sprawa bo km zrobimy tyle samo czyli kolo 220-250 pln liczac od Wegierskiej Gorki, ale noclegi - jedni w namiotach a inni na kwaterach czy cos takiego wiec od powiedzmy 100 do pewnie 300 pln, a potem najwazniejsze - jedni pic bedą to winko za 5 pln/litr a inni to za 15 wiec wyjdzie miedzy 50 a 150 pln (licze skromnie 10 l/głowe :) )

a cos do żarcia tez by się przydalo... wiec pewnie wyjdzie miedzy 600 (low budget) a 1000 (high class)

Najwazniejsze zeby pogoda byla i tyle. Bo jak Tisza wzbierze po deszczu to namioty trzeba wyżej przenosić a to po spozyciu niełatwe będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może poważnie mówiąc sprawdzie koszt rozstawienia namiotu i, np. wynajęcia domku na 4 osoby, kto wie czy jest o co walczyc, a jednak namiot to dodatkowy pakunek , a z karimata to już dwa pakunki, gdy jedzie załoga dwuosobowa to trzy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może poważnie mówiąc sprawdzie koszt rozstawienia  namiotu i, np. wynajęcia domku na 4 osoby, kto wie czy jest  o co walczyc, a jednak namiot to dodatkowy pakunek , a z karimata to już dwa pakunki, gdy jedzie załoga dwuosobowa to trzy itd...

 

Z tego co pamietam to w Tokaju na campingu są małe domki z łazienkami wspólnymi. Takie wielkosci budy dla rottweilera ;):):) na dwie osoby. Tanie jak barszcz były zawsze ale może zdążymy sprawdzić z Protem. http://www.campings.hu/index.php?page=105&lang=en - jak ktoś chce telefonicznie

 

W Hajdu kwater jest zatrzęsienie... zaczynają się od 20 pln kończą na 50-60 - zalezy od warunków i ilości noclegów. Za Budapestem bedzie jeden nocleg jeszcze nie wiemy gdzie. Może zarezerwujemy nocleg bezposrednio w Budapeszcie w Etapie?? tylko trzeba zrobic wczesniej rezerwacje... ale cena jest OK - 33 euro za 3 osobowy pokój bez sniadania ale z łazienką... Co Wy na to??

 

 

ogólnie chodzi o to ze ja sensu brania namiotu, karimaty, spiwora nie widze ale każdy decyduje za siebie... jak bedą namioty bedziemy szukali pól namiotowych i częśc najwyżej weźmie domki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zarezerwujemy nocleg bezposrednio w Budapeszcie w Etapie?? tylko trzeba zrobic wczesniej rezerwacje... ale cena jest OK - 33 euro za 3 osobowy pokój bez sniadania ale z łazienką... Co Wy na to??

 

 

Etap jest OK, spóźnialscy znajdą bez problemu, bo to na wjeździe, a rano zwiedzanie salonów motocyklowych po drugiej stronie ulicy!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zarezerwujemy nocleg bezposrednio w Budapeszcie w Etapie?? tylko trzeba zrobic wczesniej rezerwacje... ale cena jest OK - 33 euro za 3 osobowy pokój bez sniadania ale z łazienką... Co Wy na to??

 

 

Etap jest OK, spóźnialscy znajdą bez problemu, bo to na wjeździe, a rano zwiedzanie salonów motocyklowych po drugiej stronie ulicy!

 

Od strony Hajdu akurat na wyjezdzie ;) ale i tak łatwo trafic...

Aha ponieważ tam jest łóżko pietrowe to JA CHCE NA GóRZE :) bo nigdy nie spałem...

Jak już ekipa bedzie w miare pewna i potwierdzona to trzeba bedzie rezerwowac bo z marszu na 90% nie bedzie miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja jestem legion a moje imię to czterdzieści i cztery..."  

 

Ej Marian zamiast na religię toś chodził pić do parku chyba spamerze....  :mrgreen:

 

"Nazywam się milion, bo za miliony kocham i cierpie katusze"

 

a w biblii to jest ten myk o legionie, ale chyba nie o 44?

44 to chyba też Mickiewicz? :roll:

 

Ile jeszcze do maja?

:D

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarianKa I PGR - ja Was proszę :twisted: Spamujcie w mechanice :evil: albo załóżcie temat o literaturze polskiej :twisted:

PGR- Ty to nawet pierwszego wroga spamerów do złego namówisz, a taki był milczek z Mariana :mrgreen:

ETAP HOTEL - :D - tylko czemu bez śniadania ?? PGR biorę Cię na pokój !!! :mrgreen: Będziesz mi w nocy utwory poetyckie czytał na obczyźnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Ja mam kolezke w Budapeszcie, szef oddzialu naszej firmy, jezdzi na V-maxie. Spalem u niego rok temu jak na moto tam bylem.

Co prawda wszystkich nas nie przenocuje ale podpytac go moge o jakies hotele ewentualnie domki jak chcecie, chyba ze ten hotel ETAP jest w porzo i juz to sie nie bede wychylal.

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap Hotel to sieć europejskich hoteli o turystycznym, przyzwoitym standardzie. Czysto, schludnie i z łazienką. Jest ok. Ceny - jak pisał Marlew - do zniesienia. Sugerowałbym właśnie takie rozwiązanie.

 

Jeżeli nikt nie ma nic przeciw to powoli trzeba zacząć wpisywać się na listę bo:

- Etap trzeba zarezerwowac

- trzeba ustalic kto z kim (trójkąciki takie :oops: )

- kto z trójki robi rezerwację - potrzebna karta kredytowa

- kto śpi na górze :D :lol:

 

Aaaa Prot - śniadania w Etapie są beznadziejne - w każdym razie w Niemczech bo we Francji to już zupełna tragedia nie warta nawyt tych 3-4 euro więc lepiej posilić się w barze obok pożywnym porannym Bograc Gulyas + szklanka winka 8)

 

Sprawdziłem - w Etapie na Wegrzech jest bufet szwedzki -pewnie ubogi jak w Niemczech ale zawsze no limits kawa, herbata i jaies tam pasztety, dżemy itd... kosztuje 4 euro /głowe

 

zostało dokładnie 6 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...