Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PGR napisał:

A płaci ktoś coś za to Question

 

Jak noc będzie udana' date=' to się zastanowię

A reszta, co o tym sądzi?[/quote']

Ano reszta sądzi, że zrobiłaś z V-Prezesa ds. zaopatrzenia w wino DZIWKĘ ! :twisted: :arrow: :laughing:

Prot - z jednej strony faktycznie 2000 km a z drugiej jednak 5 dni... po drugie jeżeki nie byłes na Węgrzech to nie wiesz że tamtejsze drogi mają jakość iscie zachodnioeuropejską więc cały czas jedziemy po gładziutkim asfalcie a wszyscy użytkownicy dróg w katamaranach raczej ułatwiają a nie utrudniają jazdę... tak więc bez obaw dasz radę.

dzięki Marlew za wiarę we mnie ... ale ten krnąbrny' date=' "wszystkowiedzący" najlepiej zarozumialec to ... nie ja :mrgreen:

Tylko w czasie jazdy koniec myślenia o sexie... bo jeszcze komuś w du..e wjedziesz

PGR mi wczoraj zrobił test: otrzymałem 12 punktów, co oznacza, że o niczym innym nie myślę ... ;) Shit ! Komuś w rowa wjadę, nie ma bata :buttrock:

Właśnie się dowiedziałem' date=' że moj kuzyn się żeni w OSTATNI WEEKEND KWIETNIA.[/quote'] się przełoży, spoko PGR. Wesele oczywiście się przełoży !!! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo jeszcze komuś w du..e wjedziesz Razz

Oby nie mi :mrgreen:

 

Szkoda by było ... to już ja się poświęcę i wezmę wazelinkę żeby ból zmniejszyć... :lol:

Tylko Prot obiecaj że będziesz uważał :oops:

 

PGR sie nie wygłupiaj... rodzina nie zając nie ucieknie... zresztą wytłumacz bratu że jest przesąd że w miesiącach bez litery R ślubu sie nie bierze ;):):buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie - czy nowicjusz (praktycznie zerowy przebieg na motocyklach)' date=' uparty, jak osioł, krnąbrny i nieposłuszny, zarozumiały do bólu da radę zrobić taką trasę ? [/quote']

Ty Małpo w różowej uszatce :buttrock: dobrze, że się forum czyta to człowiek kilka fajnych rzeczy może się o sobie dowiedzieć ;) Poza tym mam przejechane jak do tej pory z jakieś 10 km. więc mi tu propagandy nie siej :mrgreen:

tak więc bez obaw dasz radę

Myślę' date=' że ta wredna Małpa nie da rady.

Właśnie się dowiedziałem' date=' że moj kuzyn się żeni w OSTATNI WEEKEND KWIETNIA. [/quote']

PGR, a może całą ekipą pojedziemy pod kościół coby im miło było :banghead:

V-Prezes ds. zaopatrzenia w DZIWKI

O i znów dla babek nic nie będzie, chyba, że dziwki będą męskie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie matacz tylko przekładaj to wesele ! Jakąś intrygę trza uknuć, ale żeby nie zerwali ze sobą. Wystarczy, jak sie pokłócą na miesiąc. Może by kuzyna do Go-Go Clubu ściągnąć, a Jej nadasz, że właśnie w tej chwili jej narzeczony ... itd ... COŚ TRZA WYMYŚLIĆ !!! Przecież z powodu "goopiego" wesela nie będziemy przekładać wyjazdu na Węgry !!! :twisted:

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 19:31 ]

Albo szybki amerykański ślub w stylu "Chcecie ... ? Tak +tak", tabliczkę na Mishela katamarana "Just married" i jadą z nami w podróż poślubną :mrgreen: Mishel masz gajerek i białą koszulę ? Bedziesz za szofera nowożeńców robił. No. To dzwoń PGR do kuzyna, że mu się plany zmieniły ! I daj znać coś załatwił ! :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, znowu spamują.

 

Jako pomysłodawca wyjazdu (Prot potwierdzi) piszę krótko i tylko raz:

 

JADĘ OCZYWIŚCIE!

 

Cieszę się, że zapłodniłem umysły wasze tak piękną ideą, którąż to Marlew oblókł w ciało.

 

A do tematu wrócę -jak znam spamerów wrocławskich- gdzieś około 16-tej strony. Żeby sie przypomnieć i wpisac na listę.

Nara!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy od weselnej parady :!:  8)

A o której kuzyn ma to weselisko??

Bo teraz wyjdą kwestie logistyczne, gdyż jeżeli ruszymy popołudniu w sobotę na Węgry to cały misternie układany plan podróży Marlewa legnie w gruzach :D, chyba że nadrobimy to nocną jazdą :twisted:

 

Ale ogólnie pomysł eskortowania ślubu jest fajowy... raz było mi dane w takiej paradzie uczestniczyć i jest naprawdę wesoło :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Bo teraz wyjdą kwestie logistyczne, gdyż jeżeli ruszymy popołudniu w sobotę na Węgry to cały misternie układany plan podróży Marlewa legnie w gruzach :D, chyba że nadrobimy to nocną jazdą .....

 

Po pierwsze to noc jest od robienia innych rzeczy...

Po drugie misterne plany zawsze moge byc zmieniane...

a po trzecie zalogowalem sie na cudzym kompie i nie pamietam nr gg - bo chyba mam inny niz podany na forum - RATUNKU niech mi ktos pomoze smsem lub na priva plizzzzzzzzzzzzzzzz

 

 

Zalatwione. muczos gracias czy jakos tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...