Skocz do zawartości

Hond CBR 954 - po uderzeniu w samochod przy 50 km/h


Rekomendowane odpowiedzi

Igly są tylko z salonu ;) Strzala dostala niemilosiernego.Czasem wole niewiedzieć co jeździ po naszych drogach :?

Jeżeli masz do wymiany tylko te reczy które wymienileś to gitara,tylko żeby rama bylo 100 procentowo prosta.Bo tak na oko to nie radze prowadzić pomiarów elementu tak ważnego w pojazdach :)

 

Ps.Jak widze takie motocykle które są robbione na nówki funkiel,to sie już boje zakupu następnego motocykla. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się że dodatkowe 5tyś powinno pomóc motorkowi.

tylko nie tnij za bardzo kosztów kosztem częćci(ale mi się powiedzało) żeby nie wyszło druciarstwo z fajnego modelu.

Poszukasz w ogłoszeniach na giełdzie w Łodzi, z częściami nie ma problemu.

Moja ZX7 wyglądała podobnie tylko jak już poskładałem to się okazało że muszę jeszcze raz ją porozbierać bo wyszło że jest półka do wymiany. także sprawdź wszystko dwa razy żeby sie później nie wk..ać.

Nie wygląda na wypadek przy 50km/h. zobacz testy zderzeniowe i tam niema czego zbierać a koła zazwyczaj się dotykają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej znawcy :) Wydaje mi się, że przy tym motorku jednak rama jest cała.. półka pękła jak zapałka, to znaczy że chyba cała siła uderzeniowa poszła a tam, a że półka pęka zapewne odrazu to już rama nie prawa się zgiąć.. No ale ja się pewnie myle... co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak by coś z nią było nie tak to było by to widać gołym okiem.

Teoria typowa dla osoby, która lubi się łudzić. Prawda jest taka, że 'gołym okiem' nie widać wielu spraw.

 

Poza tym ciekawe jak wygląda blok silnika, który akurat w 954 lubi sobie nawet przy niewielkich glebach pęknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tys pln kosztowala.

tyle kasy za prawie 200 kilogramów złomu.

A co na to urząd celny który jest powołany aby nie dopuszczać imporu złomu do kraju?

Jedyne wyjście to rozmontować i sprzedać części tylko nie sądzę aby można było odzyskać tą całą kasę.

Moja babcia mówiła że głupich i naiwnych nie da się zrobić w pościeli bo oni się sami rodzą z wadami.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr Dudek jak widać nie zapoznał się z opisem tego motocykla ponieważ pisze o improcie złomu z zagranicy.. Jest to motocykl krajowy. A z tego co wiem to właściciel ma 20 lat i kasy na nowy sprzęt nie ma, ten na zdjęciu na 100% będzie jeździł... niestety z poklejonymi plastikami itd. Może dożuci Pan kolesiowi trochę grosza na nowy sprzęt, skoro ten to złom!! Pozdro Rumcajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co wiem to właściciel ma 20 lat i kasy na nowy sprzęt nie ma' date=' ten na zdjęciu na 100% będzie jeździł... niestety z poklejonymi plastikami itd. Może dożuci Pan kolesiowi trochę grosza na nowy sprzęt, skoro ten to złom!! Pozdro Rumcajs[/quote']

 

To po co sie rzucać na głeboka wodę? Juz musisz mieć najlepszy i najszybszy moto? za 10 kupujesz piekny sprzęt prawie salonowy tylko w niższej klasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum temat napraw powypadkowych można porównać do polowania na czarownice kilka wieków temu.

Hondzia będzie śmigać aż miło to pewne, a reszta wypowiedzi to bełkot. Jeśli nawet kąt główki ramy uległ zmianie to co? Zyska na poręczności a bez amorka skrętu i tak nie da się tym sprzętem śmigać.

Przełamać trzeba stereotypy, że jak się naprawi moto po wypadku to można nim tylko jechać do grabarza termin zaklepać.

Co dziwne najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy takie (i podobne) moto znają tylko z opowiadań.

Co do pana Piotra to się nie dziwie. Podpis mówi, że inaczej być nie może. Nie jest w interesie fabryki, dealera, banku w którym można wziąć kredyt naprawianie moto i to metodą po kosztach tylko niezbędnych, lepiej znależć lepszą robotę, kupić nową maszynę na kredyt i potem radośnie bulić za chore przeglądy gwarancyjne (w razie awarii okaże się że moto było niewłaściwie eksploatowane) to jest trendy. A nie druciarstwo i amatorka to jest beeeee.

Zyczę wszystkim (sobie też) żeby nie musieli drutować, żeby ich jedynym zmartwieniem było gdzie kupić, a nie skąd na to wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet kąt główki ramy uległ zmianie to co? Zyska na poręczności a bez amorka skrętu i tak nie da się tym sprzętem śmigać.

 

Mowisz powaznie czy se jaja robisz?

Jak Twoj sprzet zyskal w ten sposob na porecznosci, to jezdzij nim do konca swiata, a nawet dzien dluzej-tylko nie sprzedawaj go nikomu jako "super stan, salonowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet kąt główki ramy uległ zmianie to co? Zyska na poręczności a bez amorka skrętu i tak nie da się tym sprzętem śmigać.

 

Chłopie Ty sie chyba nie słyszysz :) Proponuje Ci w ogóle samemu wymyślić kąt główki i śmigać - powodzenia. Jak mialoby to poprawic porecznosc to w fabryce by na to wpadli, poza tym nie wiem czy wiesz ze główka moze sie skosic takze lekko w bok. I co pewnie powiesz ze lepiej bedzie sie latac na rondach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet kąt główki ramy uległ zmianie to co? Zyska na poręczności a bez amorka skrętu i tak nie da się tym sprzętem śmigać.

Przełamać trzeba stereotypy' date=' że jak się naprawi moto po wypadku to można nim tylko jechać do grabarza termin zaklepać. [/quote']

 

 

SAM'a sobie zmontuj bedzie lepszy niż cała japonia razem wzieta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...