Skocz do zawartości

Jakie triki najbardziej wam sie podobaja w stuncie.


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie osobiscie jazda tylem do kierunku jazdy, guma z nogami przewieszonymi za kierownice, stoopie z nogami przewieszonymi za kierownice, szybkie i niskie gumy siedzace, dynamiczne i szybkie 12 bar. Oglonie lubie podziwiac triki wykonywane na duzych obrotach, z duza predkoscia na typowych nie przerabianych scigaczach, bez klatek zabezpieczajacych, wielkich tylnych zebatek itp. Rozumiem streety z klatkami, crash-padami ale te wielkie zebatki to juz wdedlug mnie przegiecie.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie jazda tylem do kierunku jazdy, guma z nogami przewieszonymi za kierownice, stoopie z nogami przewieszonymi za kierownice, szybkie i niskie gumy siedzace, dynamiczne i szybkie 12 bar. Oglonie lubie podziwiac  triki wykonywane na duzych obrotach, z duza predkoscia na typowych nie przerabianych scigaczach, bez klatek zabezpieczajacych, wielkich tylnych zebatek itp. Rozumiem streety z klatkami, crash-padami ale te wielkie zebatki to juz wdedlug mnie przegiecie.

 

hehe śmieszny temat troszke...

 

Ale widze po tym co piszesz że nie bardzo widzisz różnice w trudności wykonywania tricków ale mniejsza z tym...

 

Po kolei...

- szybkie i niskie gumy to nie jest stunt tylko lamerstwo albo nauka... taka nieudolna próba Freestyle'owania albo nauka ale przy nauce nie ma w tym nic złego bo wtedy nikt przynajmniej nie dorabia do tego ideologi(a niestety często takie głupoty słysze...) jak niektórzy ludzie że to jest najtrudniejsze, zajebiste i tak ma być- to jest chyba najłatwiejsze co można sobie w stuncie wobrazić...

 

- 12bar to nie trick tylko angielska nazwa stelaża do 12stek(pionów)... jeśłi już koniecznie musi być po angielsku to "12 o'clock"

 

Większość zaczyna od tricków na dużych prędkościach i seryjnych motorach ale w miare gdy poziom jazdy rośnie, stunter i jego poglądy ewoluują każdy dąży do przerabiania motocykla(przystosowania go pod stunt) co daje nowe możliwości, ułatwia wykonywanie wielu tricków i umożliwa wykonywanie nie wykonalnych na seryjnym sprzeci numerów...

 

A co do samych zębatek- jazda na dużych zębatkach jest wbrew pozorm trudniejsza(im wolniej tym trudniej ale i sama reakcja na gaz przy konkretnej zębacie jest tak gwałtowna że ciężko jest kontrolować motocykl na dwóch kołach nie wspominając o jeździe na jednym) niż na serjnych- łatwiej moto postawić w pion ale trudniej je tam utrzymać.

Napewno nie ma w tym nic złego- jest to właśnie właściwa droga którą rzeba obrać.

 

 

A co mi sie podoba??

Wszystko... kocham we Freestyle'u to że daje niemal nieograniczone możliwości wykonywania tricków, sposobu jazdy itd itp.

Liczy sie przedewszystkim STYL!! Lepiej jest mieć w swoim repertuarze 10-15 perfekcyjnie opanowanych numerów które robią wrażenie i mają mniej lub bardziej indywidualny charakter niż chełpić sie 30toma numerami z których każdy wygląda jakby zaraz miał skończyć sie glebą, bez jaj, bez stylu- na farta...

 

Na następny sezon stawiam na wolną gume, obniżenie prędkości wykonywania wszystkich tricków, a moje marzenie na koniec sezonu to cyrkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Njbardziej podoba mi sie wolna guma, a najmniej samoloty...

 

jestem podobnego zdania! większość szybkich tricków to sprawa mocnego motocykla i podstawowych umiejętności. wolne tricki to dopiero wyższa szkoła jazdy ;) tutaj małpa na R1 , GSXR1000 czy CBR1000 nie da rady

:twisted:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam trik zwany przez pewien z amerykańskich squadów "skokiem specjalnym". Podczas jazdy na tylnej gumie przechodzi się kanapy pasażera na kanape kierowcy, potem przeskakuje się na kierownice utrzymując maszyne w dalszym pionie. Ewent można jeszcze przytrzeć dupką o asfalt ;):D To naprawde ciekawie wyglada i napewno wymga wielkiej wprawy. Podziwiam amerykański styl jazdy. Są naprawde dobrzy. Spidi napewno wie coś na ten temat :D Podobaja mi sie filmy Drew`a Stone`a. Tam można dopiero podziwiać prawdziwy stunt. Respekt za to że jest na ziemi ktoś taki, kto interesuje się amerykańskim stuntem kręcąc filmy i rozpowszechniajać je.

 

Pozdro dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frontflip :mrgreen: [byl pokazany bodajze w nitro circus 2 - skoda ze nietrafil do basenu ] :mrgreen:

 

tak powaznie to szybka niska guma ale przechylajac sie jednoczesnie w bok tak ze glowa jest na wysokosci baku ewentualnie ponizej [motocykl sila zeczy w druga strone]

 

hehe śmieszny temat troszke...

 

Ale widze po tym co piszesz że nie bardzo widzisz różnice w trudności wykonywania tricków ale mniejsza z tym...

 

...

 

w temacie jest jekie sie najbardziej podobaja a nie jakie sa trudne i fajne... mi sie podobaja szybkie niskie gumy ! ;) niewszystkoi co skaplikowne i trudne MUSI byc fajne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe śmieszny temat troszke...

 

Ale widze po tym co piszesz że nie bardzo widzisz różnice w trudności wykonywania tricków ale mniejsza z tym...

 

...

 

w temacie jest jekie sie najbardziej podobaja a nie jakie sa trudne i fajne... mi sie podobaja szybkie niskie gumy ! ;) niewszystkoi co skaplikowne i trudne MUSI byc fajne...

 

no niby tak ale temat jest zformułowany: "Jakie triki najbardziej wam sie podobaja w stuncie." a niskie szybkie gumy to nadużywanie pojęcia stunt...

Poprostu to jest coś co umie każdy, coś banalnego co potrafi każdy a często robi to zupełnie nie chcący...

Stunt to jest jazda na krawędzi, jazda eXtremalne, trudne numery które powinny wyglądac na robione na luzaku, jazda wymagająca dużcych umiejetnosci i opanowania motocykla...

Takie jest moje zdanie- nie każdy musi sie z nim zgadć.

 

Jeśli stunterem miałby być każdy kto pociągnie przez powiedzmy 100-200metrów(czy nawet 400 na swóji) niską szybką gumę to stuntermi byłoby 90% użytkowników szybkich motocykli a w realu jest to max kilka procent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglonie lubie podziwiac triki wykonywane na duzych obrotach' date=' z duza predkoscia na typowych nie przerabianych scigaczach, bez klatek zabezpieczajacych, wielkich tylnych zebatek itp. Rozumiem streety z klatkami, crash-padami ale te wielkie zebatki to juz wdedlug mnie przegiecie.[/quote']

 

I jak sobie tak to oglądasz dostajesz orgazmu.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm mnie się podoba hightower(tak to sie nazywa? 12o clock,i włażenie na czachę :> )... nie wiem czemu ale to mi się podoba najbardziej (może dlatego że lubię wspinaczke;) :D ;) )...

 

a największe wrażenie zrobiła na mnie wolna guma no hander ;):D:D ...jeszcze koleś skręcał... normalnie LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Njbardziej podoba mi sie wolna guma' date=' a najmniej samoloty...[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tez sie moze podlacze do tematu. niestety w nim zbytniego doswiadczenia nie mam, dopiero zaczynam cokolwiek robic(na gume stawiac i stoppie) to mi wlasnie podobaja sie takie "najprostsze" sztuczki ale w perfekcyjnym, mistrzowskim wykonaniu. jak koles widac ze jedzie na motocylu jak na rowerze, dla takich respect ;) i w zasadzie cokolwiek by sie na moto nie dzialo- odrazu cieszy oko, za pominieciem "sztuczki" rozpedzenia sie i przywalenia w mur czy samochod albo szorowania po asfalcie...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może będe mało oryginalny ale strasznie podoba mi sie wolna guma na stojaco, wykonywana z lekkością stania na taborecie zawsze na wszelkiego rodzaju filmikach urzeka mnie łatwość z jaką Ci ludzie sobie jadą wyprzedzają czy krecą cyrkle, szcześliwy bym był jak by mi sie udało nanuczyc jeździć na stojąco wolno i szybko, zmieniać biegi i wyprzedzać w czasie tej jazdy, to takie skromne marzenie.

Pozdrawiam 8)

PS SPIDI wedle twojej instrukcji normalne gumy robie coraz wolniejsze wyższe i dłuższe (zegary juz zasłaniają i patrzę bokiem) lecz do tego co prezentują stunterzy DALEKO niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...