Skocz do zawartości

kurtka skórzana czy tekstylna, skóra czy texy


Rekomendowane odpowiedzi

Skóra jest grubsza i przez to wydaje się człowiekowi pewniej w takim ubiorze, ale mi bardziej pasuje tex przez jego uniwersalność :)

Też mam skórę i rzeczywiście w niej jakoś pewniej, ale coś za coś niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora.

 

Dobry komplet kurtka plus spodnie z odpinana podszewka do prania, z regulowanymi wywietrznikami, wymiennymi ochraniaczami.

 

Osobiscie mam Vanucci i jestem mega zadowolony.

 

Zdarzylo mi sie nawet pare razy trafic na solidny deszcz i skora a. nieprzemokla b. nic sie z nia nie stalo ..po prostu wyschla.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tex może wyjść z wypadku podobnie jak skóra :biggrin:

Ja mam tą kurtkę:

http://www.louis.de/_1031eb6871b4914ca5602...artnr_gr=205184

i mogę ją szczerze polecić :biggrin:

Nie trzepocze na wietrze, posiada twarde ochraniacze, dobra membrana (nawet teraz jeżdzę ubrany tylko w t-shirt) :biggrin:

Ewentualnie może taką?

http://www.louis.de/_1031eb6871b4914ca5602...artnr_gr=205187

 

Chyba, że chcesz typowo damską to ta się ładnie prezentuje i z wyglądu i jeśli chodzi o materiały :biggrin:

http://www.louis.de/_1031eb6871b4914ca5602...artnr_gr=205946

 

 

Chciałam jeszcze zapytać o kupno odzieży z tej konktetnie strony.. Czy kupowałeś tam już coś i nie ma żadnych problemów z wysyłką itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam jeszcze zapytać o kupno odzieży z tej konktetnie strony.. Czy kupowałeś tam już coś i nie ma żadnych problemów z wysyłką itp.?

Kupowałem już 2 razy bezpośrednio od louisa i nie było żadnych problemów :P

Tylko, że jak ja zamawiałem to paczki szły do cioci w Niemczech i jak mój tata jechał to odbierał później od niej paczkę :buttrock:

Teraz widzę, że wysyłają do Polski i koszt takiej usługi to ok. 20€ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem już 2 razy bezpośrednio od louisa i nie było żadnych problemów :flesje:

Tylko, że jak ja zamawiałem to paczki szły do cioci w Niemczech i jak mój tata jechał to odbierał później od niej paczkę :crossy:

Teraz widzę, że wysyłają do Polski i koszt takiej usługi to ok. 20€ :buttrock:

 

W takim razie jeszcze jedno pytanko... Jak jest z wpłatą pieniędzy za granicę dla tej firmy? Można zrobić normalny przelew z banku w Polsce, czy wymaga to wszystko jakichś dodatkowych komplikacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeszcze jedno pytanko... Jak jest z wpłatą pieniędzy za granicę dla tej firmy? Można zrobić normalny przelew z banku w Polsce, czy wymaga to wszystko jakichś dodatkowych komplikacji??

Niestety polskie banki takie jak np. mBank (to wiem na 100%, bo sam tak chciałem zrobić) nie przeleją kasy na niemieckie konto :bigrazz:

Trzeba by kombinować, ale chyba wysyłają za pobraniem do Polski, przyjeżdza kurier DHL i płacisz w €?, ale mogę się mylić :bigrazz:

Najlepiej poproś kogoś z forum kto wybiera się do Berlina na zakupy...

Załóż temat np. w "przy piwie" :biggrin:

 

P.S.

Chyba, że masz kartę VISA?

To płacisz online :wink:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A czy ktoś z was jeździ w kurtkach tekstylno-skórzanych jak np ta: FLM T 27

Zastanawiam się nad jakością zszycia skóry z materiałem tekstylnym czy to nie będzie się rozpruwać itp. Bo wizualnie ten model mi odpowiada w 100%, cenę też jestem w stanie przełknąć.

Jakby ktoś używał takiej kurtki, albo podobnej generalnie chodzi mi o opinie nt. kurtek "łączonych" :) mógłby się podzielić swoimi uwagami. Bo o tych w tym wątku nikt nie wspomniał jeszcze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeszcze jedno pytanko... Jak jest z wpłatą pieniędzy za granicę dla tej firmy? Można zrobić normalny przelew z banku w Polsce, czy wymaga to wszystko jakichś dodatkowych komplikacji??

 

Dowiedz sie czy w Twoim miescie jest Citi Bank !!! City ma siedziby w calej, no moze prawie calej Europie. centrala Louisa jast w Hamburgu a tam jest pare fili tego banku. Koszty przelewu miedzy Citi a Citi tez powinne byc mniejsze.

 

Pzdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

koledzy jestem wysoki a szczuply i nie moge dostac na siebie zadnego kombinezonu kiedys kupilem od znajomego ale juz mi sie zniszczyl a teraz szukam i nie moge znalez

mam problem jak rekawy dobre to za szeroki albo odwrotnie a o spodniach to nie wspomne wygladam nieszczesliwie jedynie jaki mi pasowal to tekstylny ale nie wiem co lepsze prosze o pomoc

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie tylko tekstylne i z dobrą membraną. Są to ubrania lekkie i dają jaki taki komfort w ciepłe dni. W zimie również bardzo dobre. Można jeździć bez kalesonów nawet przy +10°C.

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem

, nawiązując do tematu stwierdzam, że w mojej skórze (która nota bene nie jest nowa-hein gericke)jeśli jest poniżej 15 stopni to raczej nie za różowo jak chodzi o temperaturę wewnątrz:),

może to dlatego, że skóra się starzeje i nie zachowuje swoich właściwości?

w każdym bądz razie wygląda jak nowa a przewiewa -czas pomyśleć o texach :crossy:

Edytowane przez davgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...