Skocz do zawartości

kurtka skórzana czy tekstylna, skóra czy texy


Rekomendowane odpowiedzi

Hunter pochwal sie ile dales za komplecik ??

Jak juz mowa o ciuchcach to pochwalcie sie w jakich bucikach smigacie ??

 

http://www.motoglobe.pl/index.php?str=895

 

http://www.moto-abc.pl/kurtka-held-hakuna-bialym-p-2175.html

 

http://www.defender.net.pl/product-pol-175...ELD-MATATA.html

 

Buty kupiłem Falco, ale są zajebiście niewygodne. Kombik natomiast super i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciuchy Huntera zajebiaszcze, ale na pewno mniej bezpieczne od skóry. Spotkaliśmy ostatnio po trasie w Skwierzynie bikera, który miał konkretnego szlifa w texie i był cały poprzycierany a myślę, że w skórce pewnie wyszedł by bez szwanku. Dodatkowo jak latamy, my się w kombiakach gotujemy, a Hunter szlaja się jak gość bez słowa narzekania, że za gorąco :wink: Ale faktem jest również to, że za ten komplecik dał więcej niż kumpel za kombiaka 4SR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciuchy Huntera zajebiaszcze, ale na pewno mniej bezpieczne od skóry. Spotkaliśmy ostatnio po trasie w Skwierzynie bikera, który miał konkretnego szlifa w texie i był cały poprzycierany a myślę, że w skórce pewnie wyszedł by bez szwanku

po czym wnosisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym wnosisz?

 

Między innymi na podstawie testu z MOTOCYKLA - nie pamiętam który numer, w każdym bądź razie tex szybciej przeciera się od skóry czego potwierdzeniem właśnie wspomniany biker, który zaliczył szlifa w texie. Teraz śmiga w skórze :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi na podstawie testu z MOTOCYKLA - nie pamiętam który numer, w każdym bądź razie tex szybciej przeciera się od skóry czego potwierdzeniem właśnie wspomniany biker, który zaliczył szlifa w texie. Teraz śmiga w skórze :icon_twisted:

ciekawe co bylo porownywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co bylo porownywane

 

Buzik, wykaż odrobinę chęci... Widzę, że nie czytasz motocyklowej prasy. Były porównane texy ze skórami, co szybciej się przetrze w razie szlifa. A mi się nie chce szukać jednego testu w tonie motocyklowej makulatury :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie da się ukryć, że w Twoim wyborze brał udział aspekt estetyczny. Biorąc pod uwagę kombinację kolorów pewnie łatwo nie było :)

 

Ja osobiście mam podobne odczucia jak większość tutaj. W skórze czuję się bezpieczniej, ale mniej komfortowo... tak bym to określił w skrócie :)

 

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da się ukryć, że w Twoim wyborze brał udział aspekt estetyczny. Biorąc pod uwagę kombinację kolorów pewnie łatwo nie było :)

 

Ja osobiście mam podobne odczucia jak większość tutaj. W skórze czuję się bezpieczniej, ale mniej komfortowo... tak bym to określił w skrócie :)

 

Pozdr.

 

W wyborze główną rolę odegrało przeznaczenie - dalekie trasy, kolor jasny, żeby być lepiej widocznym i żeby nie męczyć się w słońcu (biały odbija promienie). Padło na teksa, wziąłem z topowy model. A przetrzeć się tak szybko też nie przetrze, przecież to nie dresy ortalionowe z trzema paskami tylko kombinezon motocyklowy, podejrzewam że ktoś go testował przed wypuszczeniem na rynek pod kątem przetarć i ochrony ciała :biggrin:

A wygodny i komfortowy to jest swoją drogą :bigrazz:

 

Jedno i drugie ma wady i zalety, jakbym kupił skórę to by była skóra, jest tekstyl to jest tekstyl, najważniejsze że w jednym i drugim można zapie*dalać :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory śmigałę w skórcach bo jak że by inaczej na cruiserze... W tym roku nabyłem sobie spodnie i kurtkę tekstylna... Jak do tej pory pod spodnie przy 10 stop. zakładałem jeansy, pod kurtkę jeansowa kamizelkę, polar i podkoszulek tak teraz spodnie i gatki, podkoszulka i kurteczka... Komfort nie do porównania... Jak sie zrobiło ciepło wypinam ocieplacze i jest chłodno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wygodny i komfortowy to jest swoją drogą :bigrazz:

 

Fakt, na pewno skóra nie przebije pod względem komfortu texów, kombiak po całym dniu w siodle daje małe we znaki, ale da się wytrzymać :wink: Co kto lubi! :flesje:

 

A w texach pewnie uczucie jest zbliżone do zwykłych ciuchów. Ale ja nie wiem bo nigdy nie jeźdźiłem w texie więc się nie znam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na pewno skóra nie przebije pod względem komfortu texów, kombiak po całym dniu w siodle daje małe we znaki, ale da się wytrzymać :wink: Co kto lubi! :flesje:

 

A w texach pewnie uczucie jest zbliżone do zwykłych ciuchów. Ale ja nie wiem bo nigdy nie jeźdźiłem w texie więc się nie znam :icon_razz:

 

Vector pożyczyć Ci kurtkę tekstylną na przejażdżkę ?:):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...