Skocz do zawartości

mogę jeździć :D


madee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale czy dobrze zrozumiałem, że Założycielka wątku zamierza kupić sobie na pierwszy motocykl Suzuki SV (którejkolwiek pojemności) :?:

 

tak, obawiam się, że dobrze zrozumiałeś :roll: :D :D

 

OK, nie mam więcej pytań, to Twój wybór, aczkolwiek...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek zareczam ze Kolezanka poradzi sibie z SV spokojnie...

 

Tomek... zatkało mnie tak, że autentycznie nie wiem co powiedzieć :oops: Dziękuję Ci bardzo, bardzo serdecznie :D

 

W każdym razie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa, że sobie z SV-ką poradzę :P

 

(Właśnie odtańczyłam mój własny taniec radości na biurku, sąsiedzi mają ubaw :lol:)

 

Wracając do SV-ki właśnie wróciłam z salonu Suzuki, gdzie spędziłam urocze chwile z miłym sprzedawcą :D , który poświęcił mi 1,5 godziny swojego cennego czasu, (i poświeciłby więcej, gdyby nie to, że pogasili nam światła wszystkie 8O ) Początkowo było gadanie o kaskach a następnie moje przesiadywanie na SV-ce oraz rozmowy na jej temat... Było.... oszałamiająco... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 gratuluje prawka.

 

Wracając do SV-ki właśnie wróciłam z salonu Suzuki, gdzie spędziłam urocze chwile z miłym sprzedawcą  :D , który poświęcił mi 1,5 godziny swojego cennego czasu, (i poświeciłby więcej, gdyby nie to, że pogasili nam światła wszystkie 8O ) Początkowo było gadanie o kaskach a następnie moje przesiadywanie na SV-ce oraz rozmowy na jej temat... Było.... oszałamiająco...  :D

Pewnie byłaś w POLand POSITION. Mają naprawdę super obsługę, można z nimi pogadać spoko. Kiedyś przypadkiem poszedłem do nich i pierwszy raz w życiu zostałem poważnie potraktowany w salonie motocyklowym.

 

Co więcej obsługa zna się na rzeczy, jednak ja gadałem z gościem tylko 1h :lol: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 gratuluje prawka.

 

dzięki :D

 

Pewnie byłaś w POLand POSITION. Mają naprawdę super obsługę, można z nimi pogadać spoko. Kiedyś przypadkiem poszedłem do nich i pierwszy raz w życiu zostałem poważnie potraktowany w salonie motocyklowym.  

 

Co więcej obsługa zna się na rzeczy, (...)

 

Tam byłam :D

szczerze mówiąc byłam zaskoczona. Spodziewałam się raczej potraktowania mnie z góry, bo pojęcie mam raczej mizerne. Ten człowiek, z którym gadałam to pasjonat w każdym calu. Oby takich ludzi było jak najwięcej.

 

jednak ja gadałem z gościem tylko 1h  :lol: .

 

 

cóż mogę powiedzieć :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolno' date=' wolno, ale byś troche więcej napisał bo tak to na GG sobie można pisywać.[/quote']

 

ty za to wnosisz tu duzo upominaniem... puknij sie w ten leb i idz graj w sapera :oops: kazdy moze sobie pogratulowac i ty nie bedziesz nikomu rozkazywal btw. GRATULACJE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje madee :D :D :P :D...ja tak widze Twoją radość to aż mi sie przypomina mój czas odbioru prawka :D a że nie było to dawno, bo prawko jeszcze smierdzi farbą to znowu dostaje tych dziwnych szaleńczych drgawek na całym ciele :P))))....zycze powodzonka przy kupnie wymarzonego motorka...ja tez musze sobie jakis sprawic :D juz sie nie potrafie doczekac :D))...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...