Skocz do zawartości

pewien policjant - nadgorliwy hipokryta


Pawel-SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam koleguw policjantuw i sa bardzo w pozaduku ludzie, mam terz jednego sasiada ktury byl dosc wysoko w droguwce i nawet dal mi swoja wizytowke i wrazie ca kazal sie powolywac wiec wszystko zalezy od czlowieka.

a najmniejsza lapuwka 8 zl brak dokumentuw brak oc i przegladu jazda pod prad pod domem hcialem auto do garazu wstawic bo oc sie skonczylo a brak kasy byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mieć na szybie duży napis o treści: c

Ja bym nie radziła' date=' lepiej nie drażnić. Z niebieskimi trzeba jednak po dobroci, bo jak się trafi na takiego bez "poczucia humoru" to można marnie skńczyć z dużym mandatem w kieszeni :buttrock:

 

pzdr @starte[/quote']

 

 

CH

Wstąpić

Do

Policji

 

 

Hrubieszów

Wschodnią

Dumą

Polski

 

 

CHowaj

Wino

Dawaj

Piwo

 

itd. :D

 

Jeszcze

 

Haniu

Wsiadaj

Do

Poloneza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam koleguw policjantuw i sa bardzo w pozaduku ludzie' date=' mam terz jednego sasiada ktury byl dosc wysoko w droguwce i nawet dal mi swoja wizytowke i wrazie ca kazal sie powolywac wiec wszystko zalezy od czlowieka.

a najmniejsza lapuwka 8 zl brak dokumentuw brak oc i przegladu jazda pod prad pod domem hcialem auto do garazu wstawic bo oc sie skonczylo a brak kasy byl[/quote']

 

Ty to celowo robisz, czy az tak z Toba zle :?: . Kurcze to dzieci specjalnej troski pisza bardziej poprawnie niz Ty!

 

A Policja jak policja. Z racji wykonywanego zawodu spotykam sie z nimi troche na innym polu. Trafiaja sie ludzie, ktorzy naprawde rozsadnie podchodza do wykonywanej pracy, ale i nie brakuje burakow, ktorzy mysla starymi kategoriami. Szczegolnie nisko traktuje tych, ktorzy w mojej obecnosci krzycza na klienta (lub na mnie - taki jeden tez sie trafil :buttrock: ) i strasza natychmiastowym transportem do Szczytna lub innego rownie przyjemnego zakladu wypoczynkowego.

 

Ja mam taka cicha nadzieje, ze nowy sposob naboru do policji bedzie systematycznie podnosil poziom intelektualny ich szeregow.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... Ja juz sie przyzwyczaiłem :] Na moim osiedlu chcieli mnie zgarnac za jazde rowerem na gumie :] Czy to normalne?? Raz nawet widzialem jak pan "władza" przejechał radiowozem na czerwonym świetle, oczywiscie nic nie jechalo, a pojazd nie mial wlaczonych "kogotow". Tak se od niczego przelecieli na czerwonym... Ciekawe nie??? Gdybym ja to zrobil dostal bym napewno spory mandacik. Spotkalem sie ju z wieloma takimi sytuacjami wiec sie juz temu nie dziwie. Raz nawet jeden chlopczyk jeździł sobie swą motorynka bez kasku, a jadacy droga policjant nie zwrocil na to zadnej uwagi... 8O 8O Gdybym ja tak zrobil nawet na tej glupiej motorynce udupilby mnie bez pytania. Powiem, ze dziadek tego "chlopca" ma wtyki u "władzy" a jego wnuczek ma niecale 7 lat, motorek nieoplacony i dzidzius karty nie mial... To tez mnie zbulwersowalo. A ten policjant nic, tylko sobie przejechal... :twisted: :twisted:

 

PS: Trzeba sie przyzwyczaić :] Takie zycie z nasza wladza. Oby jak najmniej takich incydentów. :]

:roll: :D

POZDRO i RESPEKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak policjanci też są ludzie i mają dobre i złe dni. Przeczytajcie uważnie:

Jade sobie normalnie' date=' legalnie, samochodem po mieście drogą dwupasmową, prawą stroną, równo z policyjną puszką. Widze przede mną że jakieś audi się wlecze no to wcisnąłem po gazie, wepchnąłem się przed policje, wyprzedziłem audi i zjechałem z powrotem na prawy pas. Zatrzymuje się na światłach, dojeżdża do mnie policjant. Ten na mnie trąbi żebym otworzył okno (koguta nie włączał) i zaczyna mnie opierd**ać przez okienko cyt. "Nie za szybko pan jeździ po mieście!? Takie manewry to wie pan gdzie może pan sobie wykonywać!?" po czym zamknął szybkę i odjechał skręcając w lewo z pasa przeznaczonego do jazdy na wprost!!!

 

Ożesz k**wa!! :D To jemu wolno wykonywać niebezpieczne manewry, a mnie nie!!?? To będzie mnie buc nadęty opier**lał przez okienko a za chwile sam nie lepiej robi!!??

 

Ale się zbulwersowałem...

 

Dobranoc[/quote']

 

Myślę, że ci mieli dobry dzień. Ja zawsze dostaje białej gorączki jak widzę gościa, który wyprzedza żeby zaraz potem stanąć na światłach ;)

Pawel nie wkurzaj się tylko wyobraź sobie, że obserwujesz sytuację z boku z chodnika.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel nie wkurzaj się tylko wyobraź sobie, że obserwujesz sytuację z boku z chodnika.  

Pzdr

 

No dobra, teraz z perspektywy czasu przyznaje się że dałem troche dupy... moja wina... słusznie mnie opierdzielał. Wkurzyło mnie tylko to że sam, dosłownie chwile później, wykonał nie przepisowy manewr.

 

A zresztą mało ważne, było, minęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo nie miłe wspomnienia związane z policją... Otóż na wakacjach miałem wypadek polegający na otarciu się o auto przy dosyć dużej prędkości no i skończyło się wezwaniem policji. Miałem zwichniętego palca u nogi i strasznie mnie napier... więc ciągle trzymałem nogę nad ziemią bo tak mnie napierd... a policjant który zjawił się na miejscu zdarzenia powiedział że wzywa lawete a ja na to że nie chcę żadnej lawety bo nie będe za to płacił i że sobie spokojnie dojade do domu więc ten skur... kazał mi przejść 10 metrów na tej nodze tam i z powrotem i wtedy nie wezwie lawety. Zrobiłem to chociaż zwijałem się po tej przechadzce kilka minut, a szanowny pan władza wjebał mi 500 mandatu i 10 punktów co było kopaniem leżącego. W życiu trafiałem też na spoko ludzi którzy mieli mundur więc uważam że wszystko zależy od człowieka na jakiuego trafisz i nie ma co uogólniać że policja to ch*je czy też nie. Ot takie moje skromne zdanie w tej kwesti. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra moze to i lepiej ze nie zapamietalem

ale lapowka 3.90 ?

kto dał mniejsza ? :mrgreen:

 

Co prawda nie policjantowi ale w Wawie za jazdę bez biletu dałem kanarom po szlugu, w sumie 3 szlugi 8)

 

A policja jak policja, wszędzie są ludzie i ludziska.

 

Było wcześniej coś napomknięte ale osobiście NIENAWIDZĘ gdy policjant mówi do mnie na ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja w polsce... chmmm jest to temat rzeka........ Mozna o nich pisac i pisac - co jeden za kierownica sluzbowego auta w momencie jak jest na sluzbie mysli ,ze jest bogiem,,, a co dopiero po sluzbie - jeszcze jak lyknie sete ktora oczywiscie ktos mu postawi - bo oni za swoje nie pija :D

Oczywiscie nie wolno generalizowac bo sa tez :lapagora: POLICJANCI przez naprawde duze P

POZDRAWIAM wszystkich normalnych POLICJANTOW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze ze ktos "dal" zeby sie uchronic od problemow a potem idzie i to zglasza to az krew mi sie gotuje... na takich "spoleczniakow" pomysl co bys tym zyskal ? ze policjantow wyje.... z pracy a tobie wpieprza za przekupstwo -to mozesz zyskac naprawde warto...

 

Jakby Policjanci wiedzieli że od nikogo nic w łapę nie dostaną, to też by nie stali w najbardziej kretyńskich miejscach, nie łapali i nie dopierdalali się zeby tylko dostać. Nigdy policjantowi nie dałem i póki co nie zamierzam chociaż parę mandatów już dostałem (akurat samochodem jadąc). Jednym razem jasno z rozmowy wynikało ze chcą w łapę po tym jak przyjalem mandat 300 zł a oni ociągali się z wypisaniem, ja nie dałem i oddali dokumenty bez mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludkowie !!! Jestem byłym gliną ( obecnie emeryt po 18 latach służby ) i kiedy czytam posty 15-19 latków ,to mam zajady ze śmiechu.Doginałem w drogówce ładnych parę lat i kiedy czytam niektóre ( podkreślam NIEKTÓRE ) posty to nie jestem pewny czy to 4um motocyklistów czy fantastyka naukowa.Z jednej strony DOśWIADCZENI kilkunastoletni kierowcy ,a z drugiej - tępi,brudni i skretyniali łapówkarze w mundurach.Rozumiem kiedy Stary poda jakiś konkretny przykład,ale hasła typu HWDP mnie bawią.Zwłaszcza kiedy głosi je jakiś 16 letni starzec.Chłopcy !! Trochę szacunku .Tak samo jak wsród gliniarzy są tepę muły,gnoje i łapownicy ,tak samo wsród motocyklistów są kretyni , moczymordy i samobójcy.Każdy człowiek jest inny i nie można uogólniać.Jeśli żaden z Was nie spotkał normalnego gliny, to współczuję, albo po prostu na drodzę świrujecie na max.Ale świrowanie zazwyczaj ma tylko jedno zakończenie - kask na trumnie i klaksony na końcu pogrzebu.

I wali mnie to czy komuś przeszkadza to , że byłem gliną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Sierżant - no sierzancie :notworthy: :notworthy: :buttrock: :clap: jestem pod wrazeniem wypowiedzi i oczywiscie zgadzam sie z nia w 100 a nawet 200%.

Serdecznie POZDRAWIAM!!!

Przemek z OPOCZNA :)

 

[ Dopisane: 26-01-2006, 07:57 ]

POZDRAWIAM WSZYSTKICH DOBRYCH POLICJANTOW!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary...spotkalem ja narazie w mym 22 letnim zyciu 3 fanych Psiorow:) no i powiem ze gadalo sie z nimi jak z ludzmi ...z jednym na weselu pilem vodke dal mi odznake:) i gadal o narkotykach;P ale niestety jak sam mowisz to byli ludzie z komplekasmi ....moze w szkole po nich jezdzili i sobie obbijaja teraz...szkoda mi ich .......a co do pogrzebu!!!!TO wlasnie taki chcem miec :oops: nawet jak umre za 60 lat smier. naturalna :notworthy:!!!!!!!!!!!!!!!!!SLUCHAC WSZYSCY!!!!! i czytac gazety!!!!jeszcze przez 70 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...