Skocz do zawartości

Kawy maja to "cos" ZX6R ZX7R ZX9R


Gość Ali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko. Wiem jeszcze o jedbej różnbicy jaką są zegary. Dwa analogi z cyfrowym prostokątem od 2000 roku. A z tymi lampami to jak to jest?? Bo seryjnie jest z lewej soczewka ale w tych nowszych modelach widzialem juz dwie żarówy :o

 

Dzieki za info i pozdrawiam...

 

PS: Zaic jak jakies komentarze to w domu a nie na forum, chcesz sie posmiac to nie w tym dziale ale do humoru. Ja chce sie tu czegos dowiedziec a ty smiecisz glupimi komentarzami.

 

Olej-Motocyklista

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 16:22 ]

Hehe kiedy kupujesz zx7r ??

 

 

A co kolego ksiązke piszesz na mój temat??

Kupie kiedy kupie. Reszta to moja sprawa. Bez takich komentarzy.

 

Pozdro dla reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ponad 5 na 100 km/h. A czy łyknie ZX-7R?? Powiem Ci szczerze, że przyspieszenie jest porównywalne (pytałem kolegi), ale raczej ZX636 poradzi sobie z 7R. Nie bedę się mądrował bo nie jestem pewien, a kolega mieszka 185 KM ode mnie i mamy słaby kontakt, drugi mieszka ze 300 KM :D Jesli bede wiedzial cos wiecej to napewno poinformuje. Narazie musisz spytać kogoś innego. Napewno pali mniej od ZX7R ;)

 

POZDRAWIAM

 

[ Dopisane: 27-10-2005, 19:49 ]

Pytałem się kumpla i doszliśmy do wniosku, że max spali 7 litrów... Spytam jeszcze drugiego kumpla i po zsumowaniu wyników dam ci pełną odpowiedź. Ten motocykl jest naprawdę piękny (636) i opłaca sie go kupić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bike majster - miałem 636 z 2003 roku przy odwijaniu do końca zjadała 6,5 do 7l/100km. Obecna 636 z 2005 roku spala około 0,7l mniej na 100 km. Siódemke mojego kolegi łykałem starym i łykam nowym motocyklem jak chce. Siódemka ma moc około 125KM przy wadze na sucho ponad 200kg. Szóstka z 2003 roku miała 118KM na 125KM z AIRem przy masie na sucho 161kg. Obecna szóstka ma moc 130KM/136KM-air przy masie 164kg - suchy. Trzeba jednak pamiętać ze konstrukcja siódemki jak i jej silnik jest już troche wiekowa i porównywanie jej z motocyklami mniejszej pojemności jest bezzasadne bo czy silnik poloneza 1,6 z 2000 roku jest w stanie dorównać silnikowi hondy też 1,6 z 2000r? Wiadomo że pierwszy był nie zmieniany od minimum 20 lat a drugi średnio co 2 lata.

Tu masz fotki mojej starej i nowej zabawki. W przyszłym roku planuje nową 10, zobaczymy jak to będzie latać.

http://www.bikepics.com/members/dziur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do motocyklisty oleja bezsyntetysty. Wiadomo ze fajnie miec kolegow z najnowszymi sprzetami, lub z dobrymi sprzetami,widac ze sie bardzo starasz, ale wypytujesz o jakies szczegolowe gowna.Budujesz polskie serwisowki czy jak? Powiedz szczerze w 100%, czy twoje wszelkie info sa chociaz w 1 promilu poparte praktyka, TWOJA PRAKTYKA??? przypominasz mi kujonow-studentow ktorzy konczac studia z wyroznieniem maja pretensje ze nie maja pracy,a nie maja jej, bo nie maja jaj i mysla ze im spoleczenstwo zalatwi super dochodowa prace,bo oni sa tacy madrzy, ale gwozdzia nie umieja wbic w deske. Olejaku, komunizm i brak oswiecenia to juz polski narod przezyl. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie wymiękam czytając posty kolegi - olej-bc. Normalnie nie daje już rady…

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ght=zx7&start=0

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...4648&highlight=

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...0&highlight=zx7

 

Weź Ty się trochę pohamuj, odpuść sobie pisanie i raczej skup się na czytaniu - jak już Ci ktoś wcześniej radził… a wracając do Twojego pytania („Moge dowiedziec sieczegoś wiecej o Kawasaki ZX7R??”), moja odpowiedz brzmi: Jasne, że możesz

 

 

Pozdro dla reszty :(

Pozdroo dla WSZYSTKICH :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,pozwalaja ci wszyscy sie dowiedziec na temat tego sprzeta,nawet pozwalamy wiecej - dowiadywac sie nadal o tym sprzecie. Moze ty nazwales sie olej-bc , bo to oznacza: olej-braki (tej) cieczy. posty to jeszcze nic, czytajcie bloga dostepnego w jego profilu, od razu swiat jest bardziej pokrecony niz peruka prostytutki. Kawasaki - kawal sraki. moze napisz maila do tego przemyslu.... zasponsoruja twoje braki w szarych i umiejetnosci w kroczu :-D

 

[ Dopisane: 14 ]

jo mom r jedyn i na kuło mi łodnie idzie

zapamietaj te slowa olejoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zawsze na niemgo liczyć... Jako jedyny mnie odwiedził

dusze sie ze śmiechu... :-D :-) :lol:

 

 

olej, z tego co piszesz na blogu, to Twój problem polega na tym, że olałeś rówieśników i teraz nie masz z kim pogadać, bo starsi koledzy Cie nie odwiedzają :lol: (oprócz tego jednego)

 

Jak wszyscy wiedzą moim ulubionym motocyklem jest Kawasaki ZX-7R... Nie bede sie wysilał na jego temat bo to nie ma sensu... Za dużo pisania...Już na 4 blogach go opisywalem

 

uuulhahuahalalahahahahaaha chyba spisałeś opowiadania kolegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...