Skocz do zawartości

Kawy maja to "cos" ZX6R ZX7R ZX9R


Gość Ali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę, bo motocykle lubię. Nie dążę do tego, żeby być lepszym od kogokolwiek, bo nie wiem po czym można stwierdzić, że ktoś jest 'lepszy', a ktoś jest 'gorszy'. Ja zakładam, że jesteś i byłeś już wiele lat temu lepszy ode mnie. Mimo wszystko postaram się żyć z tą myślą.

 

Nienawidzę spamu - nawet w takiej postaci - ktoś odświeża wątek i myśli, że powie coś mądrego, bo "tak mu się wydaje". I to jest zaśmiecanie forum i wprowadzanie czytających w błąd. Chcesz pisać w sposób dojrzały to opisuj sprzęty, którymi rzeczywiście jeździłeś i które były Twoją własnością. I nie wmawiaj mi takich głupot na temat ZX7R, bo w tej materii wiem dużo. Wystarczająco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Temat skończony. Luuz... Jeśli wiesz tak duużo to zagadaj do mnie na gg. Chciałbym wiedzieć wiecej na jego temat. Nie chce robić z siebie żadnego znawcy, bo nim nie jestem, chociaż uwazam ze wiem dużo. Jeśli cie obraziłem to spoko sorfa, ale od ciebie oczekuje tego samego, abyś ty nie obrażał mnie. Dogryzanie i tak nic nikomu nie da... Jak moesz odezwij sie na gg z chęcią pogadam z osobą bardziej doświadczoną...

 

PS: Kazdy sprzet jeździ inaczej. Nie ma dwóch idealnie takich samych motocykkli jak wiemy. Wiec każdy na pewno ma inny gust i inne wrazenia.

 

Jesli kogoś obraziłem to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze wszyscy jesteście tacy hamscy?? Przedszkolaku?? Kto tu jest przedszkolekiem?? Robicie burdel na forum i nie potraficie uszanować opinii innych. To że ty w moim wieku czytałeś "Poczytaj mi mamo" to już twoja sprawa. Jeździłem już wieloooma motocyklami od GSX-F Katana po ZX-636 czy R1... Myślisz ze mam 16 lat to jestem gorszy od Ciebie, bo ja śmigam narazie motorowerem a ty jakąś Suzą czy Cebrą?? Ty wiesz co to znaczy słowo "motocyklista"?? Słyszałeś o takim czymś jak to ze motocyklisci powinni sobie pomagać?? A ty tylko krytykujesz zamiast mi cos wytlumaczyc. Widać ze jeździsz tylko dla kolegów i panienek a nie dla pasji... Masz kase to jeździsz, proste. Niedługo jak Ci odj*bie to se czołg kupusz bo twojej panience sie motocykl znudzi prawda?? Nie obchodzą mnie twoje wypowiedzi i daje sobie już spojkuj z odpowiadaniem na nie. Jeszcze kiedyś bede lepszy od ciebie, być może już jestem. Daj sobie spok.ój bo nie chce mi sie czytać twoich wypowiedzi.

 

Normalnie sie zirytowalem, najpierw naucz sie pisac poprawna polszczyzna i bezblednie, potem polataj troche na motorynce i nabierz doswiadczenia (moze masz A1 to MZ 125 bedzie dla Ciebie idealne) nastepnie podrosnij, zrob kategorie A polataj czymkolwiek tam chcesz i od tego momentu Twoje wypowiedzi beda mialy jakikolwiek sens. Teraz prosze Cie bardzo uszanuj doswiadczenie innych i sie nie kompromituj.

Pozdrawiam.

 

[ Dopisane: 29-07-2005, 18:58 ]

olej-bc

 

Na stronie masz ladne zdjecia motocykli, jednak tam tez nad bledami ortograficznymi powinienes popracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Temat jest już skończony koniaczku. Ale jak mam uszanować wypowoedzi innych skoro oni nie szanują wypowiedzi moich?? Nie bądź śmieszny, a jak nie wiesz oco chodzi to poczytaj odnośniki od moikch wypowiedzi. Ja nie moge wyrazić swoich opinii a ktoś może tak?? Myślisz że mam 16 lat to co?? Nie liczy sie wiek, ale pasja. Ja też kolego bede kiedyś w twoim wieku... Zastanów sie nad tym i nie wypisuj takich rzeczy...

POZDRO DZIEKUJE, temat zakończony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna chlopak chce sie cos dowiedziec a wszyscy mu jada-dziwne

aczkolwiek wybor motocykla to trudna rzecz szczegolnie uzywanego, i tu mysle ze najpierw trzeba okreslic co sie szuka a potem wybrac sprzecior w najlepszym stanie bo akurat te modele co kolega szuka raczej nie sa stworzone do smigania w niedziele nad wode, ale zeby ktos mial fun z jazdy.

wiec trzeba po prostu uwazac.

nerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej-bc to wiesniak-koniec tematu  

 

Ps.Proponuje zainwestowac w maszynke jednorazowa BIC zeby zgolic czeski meszek spod nosa. I nie wkładaj kredek do nosa.

:-D :-D :-D :-D :-D rozbawiles mnie ta wypowiedzia tak trzymac :P

Masz kase to jeździsz, proste. Niedługo jak Ci odj*bie to se czołg kupusz bo twojej panience sie motocykl znudzi prawda??

Przynajmniej bedzie bezpieczniej heh :mrgreen: temat zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko jeszcze na koniec...

 

 

Jeździłem już wieloooma motocyklami od GSX-F Katana po ZX-636 czy R1

 

Kolego ile łącznie zrobiles kilometrow na motocyklu?? ( jako kierujący oczywiscie )

Tak jak reszta proponuje pojezdzic troche a dopiero potem sie wymadrzac... Jesli nie jezdziles na ZX7 to nie pisz na temat jak ona jezdzi. Tutaj opinie ,,kolega powiedzial" raczej nikogo nie ineteresuja...

 

 

 

Ps. I nie spinaj sie tak :P

 

Ps2 Sorka ale musialem napisac tego posta.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko jeszcze na koniec...

 

 

Jeździłem już wieloooma motocyklami od GSX-F Katana po ZX-636 czy R1

 

Kolego ile łącznie zrobiles kilometrow na motocyklu?? ( jako kierujący oczywiscie )

Tak jak reszta proponuje pojezdzic troche a dopiero potem sie wymadrzac... Jesli nie jezdziles na ZX7 to nie pisz na temat jak ona jezdzi. Tutaj opinie ,,kolega powiedzial" raczej nikogo nie ineteresuja...

 

 

 

Ps. I nie spinaj sie tak :P

 

Ps2 Sorka ale musialem napisac tego posta.. :D

 

 

Przeczytaj jego bloga (w profilu www ma adres), to wszystko zrozumiesz. I parskniesz śmiechem napewno :evil:

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chodzi mi o różnice w modelach od 96 wzwyż. Chodzi mi również o np. rodzaj gaźnika... Wiem że Keihin CVKD, ale nic poza tym. Słyszałem, może inaczej... zauważyłem, ze modele od `98 roku nie mają już soczewki w prawym halogenie a zwykła lampe z żarówką... To jest różnica?? Co może jeszcze różnic poszczególne modele z różnych lat?? (nie mysle o ZXR-ach) i jakie przeszły modernizacje??

Jeżeli ktoś bedzie tak spoko to niech pisze mi wszelkie info...

 

Za wypowiedzi z góry dziękuje...

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Motocykl o nazwie Kawasaki ZX7R Ninja produkowany w latach 1996-2003 różnił się jedynie wzorem malowania owiewek. Reszta to jeden ch*j.[/b] :!:

 

a to ja tak tylko z ciekawości 8) -jak oczywiście pozwolisz V-ce prezesie, i skarbniku :twisted: - a kolor ramy :?: -wynikał też tylko z wzoru malowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...