Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam!

 

Zainteresowany jestem TL 1000S, dostałem do właściciela zdjęcia na maila i opis :

"Motocykl po szlifie, stan bdb, bardzo oryginalnie zrobiony, tłumiki BSM FUTURA , stalowe przewody hamulcowe,czarna szyba MRA, wymienione klocki hamulcowe, nowe tarcze sprzęgłowe EBC, akumulator, dodatkowo opony na przód i tył gratis, motocykl zarejestrowany jeżdżący, sprawny, bardzo atrakcyjny wygląd"

 

i mam pytanie, wymienione klocki - spoko, ale czy to, że wymienione są tarcze sprzęgłowe powinno budzić jakieś podejrzenia co do użytkowania tego sprzęta? TL tak ma? Wiem, że TLka jest bardzo odległa od doskonałości ale mi się podoba i nic na to nie poradzę, chociaż jestem otwarty na wszelkie rady i komentarze.

 

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padające sprzęgła to norma w suzuki w TL bym sie tym niezdziwił ,a z którego roku sprzet i dzie stacjonuje? ,wiem że znajomy miał S-ke i jak zaliczyłszlifa to aż kosz zdemolował sprzegłowy of kors ,sprzęt fajny mocny i paliwożerny

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to ten z allegro to wygląda ciekawie ,lokalizacja Września moze Pablo2x Ci obada sprzeta ,czytałem kiedyś ze często tam pierścienie leciały przy przebiegu ok 30 tys km ,sprawdz tarcze czy nity niemają luzów itp .motocykl napewno z klimatem i ten dzwięk i mocy napewno ci niezabraknie ,ale licz sie drogimi kosztamiu urzytkowania splanie z 8l na 100 nieschodzi...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cholera rafik gdyby to tylko ode mnie zlaezalo to bym chial VTR, TLki (obie), ale jak wiesz kasa sie nie namnaza sama...

 

zobacze jak bedzie...bedzie kasa bedzie moto :notworthy:

 

co do TLki to wczesniej slyszalem same negatywne opnie ale ostatnio spotkalem sie z bardzo pozytywnymi wiec nie wykluczam tego moto z marzen :notworthy:

 

pozdr

 

P.S. rafik co z Twoim nowym sprzetem? b6 czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną z podstawowych wad TL jest zachowanie na drodze, a konkretnie bardzo silna skłonność do shimmy, szczegłonie na naszych parszywych drogach. Nie wiem czy montowali seryjnie amortyzator skrętu (np w SV1000 jest w serii).

 

POzdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną z podstawowych wad TL jest zachowanie na drodze' date=' a konkretnie bardzo silna skłonność do shimmy, szczegłonie na naszych parszywych drogach. Nie wiem czy montowali seryjnie amortyzator skrętu (np w SV1000 jest w serii).

 

POzdro, Paweł[/quote']W TL1000R chyba jest w serii,ale w ŚM jak był kiedyś opisany to twierdzili że nie jest za dobrze dobrany i lepiej go zamienić na inny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie- yaaro dobrze prawi ten motorek (mimo że miał troszke wad w początkowym okresie produkcji) to maszynka jest naprawde fajna! Ja osobiście wolałbym TLR ale TLS też jest całkiem spoxik. Najfajnieszy w tym motorku jest właśnie moment obrotwoy- idzie na gume jak opetany a tej potwornej mocy jaką dają V2 już od samego dołu nie da sie za bardzo osiągnąc w silniku czterocylindrowym...

Mi sie z Vek bardzo podoba Aprilia RSV1000 Mille bo jest sporo tańsza niż VTRy czy dukaty a też świetna- jest oprócz tego spora gabarytowo(np.w porówniau z R1)co przy moim nie małym wzroście tez jest istotne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...