Skocz do zawartości

Travis Pastrana and Nitro Circus 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie nie ma co gadaz ze ktoras scnena w filmie jest lepsza , poneiwaz kazda jest wyje..... i ma cos w sobie . Jescze nigdy producenci i ekipa przy tworzeniu takich filmow nie podniesili tak wysoko poprzeczki > Film Wymiata tak jak ekipa z TP na czele . Seria filmow Nintro Circus tak jak Travis Pastrana staje sie legenda ;) Ja juz widzie co bedze w NC 4 ;)

 

Kapelka Motion City Soundtrack poprtostu wymiata > Polecam sciagnac sobie utworki tej kapelki bo niektore sa naprawde extra .

 

Poziom materialu jak i podkładu muzycznego jest bardzo wysoki > jak nie najwyzszy :]

 

enduroguy widzisz nie tylko Hardcore :) Pasuje do filmow tego typu :]

 

zielorz nie , scena w ktorej Travisowi Midnica oddzieliala sie od kregoslupa jest w NC 1 albo w Revelation 199 nie pamietam dokladnie .

 

Pozdro niech Double Backflip bedze z wami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scena w ktorej Travisowi Midnica oddzieliala sie od kregoslupa jest w NC 1 albo w Revelation 199 nie pamietam dokladnie .

 

Z tego co pamiętam to w revelation 199 nie było takiej sceny więc prawdopodobnie chodzi o NC1

 

Jak by ktoś mógł wrzucić NC3 na jakiś serwerek to byłbym bardzo wdzięczny. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hmm, właśnie obejrzałem NC II - a jest 3.40 rano jak kończę, więc to dobitnie świadczy, że warto było ściągać, czekać i oglądać.

Niesamowity film, muszę jeszcze kilka razy obejrzeć, zeby zapamiętać choć trochę (dużo się dzieje generalnie :))

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem ogladac cz. III ... w sumie fajna ale oczekiwalem czegos wiecej' date=' mam jakis niedosyt. niby wszystko elegancko, muzyka ok ale czegos mi brakuje.[/quote']

Jak obejrzysz drugi raz to bedziesz pod wrazeniem :) . Naprawde mi sie za kazdym razem coraz bardziej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...