Skocz do zawartości

Śladami Boruty - spotkanie Wschód-Zachód 3-4 maja ;)


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to chłopaki ja tez sie dopisuje

wpadne razem z dziewczyna czasami jest wiekszym zapalecem motocykli niz ja

a pozatym moze VX spotkamy sie w WYszkowie i polecimy razem

oj te winkielki to mnie zachecaja, znowu buty poprzycieram

nie moge sie doczekac :)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Cześć!

Widzę, że uczestników coraz więcej , co bardzo cieszy  :)  :D  :D  

Trzeba by tez pomyśleć o jakiejś bazie noclegowej dla tylu osób.

Są tam jakieś większe domki  :?:  :?:  

Pozdro

Dyzio

 

Spoko, w tym tygodniu sięgam za telefon i wywiaduję bazę noclegową. Potem zbierzemy listę chętnych i zrobi się rezerwację.

Osobiście nabardziej przypasiłby mi jakies domki, blisko jeziorka, żeby ognisko zrobić, piwko albo drineczka wypić i pogadać do nocy.

Zajmę się w tym tygodniu i pod koniec napiszę co, jak, za ile i gdzie. A gdzieś w drugiej połowie kwietnia przejdziemy do konkretów, czyli zbierania "podpisów" osób, które na pewno przyjadą.

Pozdrawiam - odmrożony po "wiosennej" jeździe osiem godzin w pełnym zaśnieżeniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) ;) ;) wtgląda na to, że będę pracował :) . Gdyby coś się zmieniło to dam znać, ale niestety pod koniec kwietnia (czyli późno). W niedzielę wypada mi dzień, a w sobotę noc i nie zanosi się na to, że mi odpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  :)  ;)  ;)  wtgląda na to, że będę pracował  :) . Gdyby coś się zmieniło to dam znać, ale niestety pod koniec kwietnia (czyli późno).  W niedzielę wypada mi dzień, a w sobotę noc i nie zanosi się na to, że mi odpuszczą.

 

Musisz mnienic pracę :) . A nie można się z kimś zamienic ???? Szkoda by było.

 

Ja chyba się skuszę na nocleg i to piwo wieczorne ! No oczywiście jak śniegu nie będzie k**wa mać, boi wszystko jest możliwe.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się spotkam w Wyszkowie z Rafikiem. Pojedziemy razem do Pawła do Zielonki, wypijemy herbatkę i w trsę we trójkę (a może będzie nas więcej - zobaczymy). Domki są rzeczywiście dobrym pomysłem, tylko żeby nie były jakieś wypasione, bo i tak będę miał w sumie ponad 800km, więc w paliwo pójdzie hohoho.

 

Będę z Kobitką (Ździebełkiem) i posiedzimy do niedzieli rano, kiedy to będziemy znikać.

 

Taki jest plan, mam nadzieję, że nic go nie skasztani.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VX niebedziesz sam ;)

tak zapominasz o ziomkach ze swego miasta :)

 

 

OOOOOps :oops: . napisz Ptysiek, czym się poruszasz, to może Cię skojarzę.

Odezwij się na maila, to się zgadamy na wyjazd :lol: [email protected], 602 279 666, Jacek.

 

Podrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...