Skocz do zawartości

No nie wytrzymam i się pochwalę :P


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sweet jamaszka ... landryna normalnie' date='wszystkie panny Twoje: będziesz załował ze tylko jeden plecak wchodzi :twisted: :twisted:[/quote']o nieeeeeeeeeeeeee,proszę Pana!to coś co podobno jest siedzeniem dla pasażera jest już zajęte!!!!!!!!!! :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

 

Czy nie ten egzemplarz parkował czasem na Mokotowie (na tyłach Krajowej rady radiofonii) na Gierymskiego? Tłumik cos jakby znajomy. Chciałem odkupić od własciciela' date=' ale odmawiał.

 

Co prawda mogła być pełna TDMa, ale dobre i to ! :) :-) :-D[/quote']

 

 

Nie mój drogi, widziałeś TRXa mojego kumpla (jeszcze z podstawówki) i wcale się nie dziwię, że nie chciał Ci sprzedać, teraz mamy dwa czerwone TRXy na osiedlu (jesli nie dwa czerwone w całej Warszawie :D)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie to zupełnie nie moja bajka... ale również szczerzę GRATULUJĘ nowego moto :) -chyba każdy z nas zna to uczucie.. 8)

 

pees. tylko pilnuj go jak oka w głowie :!: :!: - bo amatorów cudzej własności dalej nie brakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy forumowicze motocykliści nie umią czytać?to nie jest różowe tylko czerwone.to że DZIADU mnie tak strasznie uwielbia to nie znaczy' date='ze kupi sobie motocykl pod kolor mojej czcionki :D[/color']

 

Ufffff...

 

 

(ale i tak uważam, że jest pantoflarz :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweet jamaszka ... landryna normalnie' date='wszystkie panny Twoje: będziesz załował ze tylko jeden plecak wchodzi :twisted: :twisted:[/quote']o nieeeeeeeeeeeeee' date='proszę Pana!to coś co podobno jest siedzeniem dla pasażera jest już zajęte!!!!!!!!!! :D

 

 

 

 

 

[/color']

 

hihi to kup jakiegoś kija do odpędzania innych :)... moze jakis mieczyk czy inna wiatrówka ;):D...

 

a nie wolisz sama jezdzic? jazda z tyłu jest nudna i męcząca...tj ja nie mam nic vs bluszczom rąk z tyłu,ale sądzę ze pasazer ma lekko przechlapane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hihi to kup jakiegoś kija do odpędzania innych :D... moze jakis mieczyk czy inna wiatrówka :):D...

 

a nie wolisz sama jezdzic? jazda z tyłu jest nudna i męcząca...tj ja nie mam nic vs bluszczom rąk z tyłu' date='ale sądzę ze pasazer ma lekko przechlapane...[/quote']kija nie potrzebuję-mam lepsze sposoby na to,żeby mojemu kierowcy wystarczył jeden plecaczek,a na to całe bydło naokoło nie zwracał uwagi 8) a sama będe jeździć mam nadzieję w 2007...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kija nie potrzebuję-mam lepsze sposoby na to' date='żeby mojemu kierowcy wystarczył jeden plecaczek,a na to całe bydło naokoło nie zwracał uwagi 8) a sama będe jeździć mam nadzieję w 2007...[/color']

 

hihi na pewno masz :D...

 

uu a czemu tak późno?w sumie jeszcze tylko półtorej roku...a własciwie to 'aż'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...