Skocz do zawartości

JUNAK GLADIATOR


Rekomendowane odpowiedzi

zrobi;li by jakiegos klasyka lub udoskonaliliby starego junaka to by sie napewno sprzedalo

 

Tak swoja drogą wątpię. W Anglii np. do dzisiaj robi sie replike Nortona Commando i ze względu na dość niewielki zbyt na tego tego typu motocykle cena jego wynosi ok 9000 GBP 8O 8O 8O 8O 8O , ale klienci są - :!: :!: u nas by nie było :!: :!:

Poza tym w porównaniu z MILLENIUM ten moto ma szansę chociaż stać się maszyną popularną - gdyby tak cena jeszcze spadła o jakieś 2000 PLN to kto wie :?:

Moim zdaniem tzrba było od razu zacząć od Gladiatora.

Podoba mi się i gdy po kilku latach wracałem na moto to szukałem interesującego motocykla do "przypominania" - szkoda, że go wtedy nie było :)

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wracałem ostatnio z pracy i patrze coś jedzie ale go nie słysze... z bocznym koszem ... przejechał koło mnie z odgłosem jak jawka 50 tka... Nowy junak

Sory ale ja na swoim Junku z 65 -go jeżdze pare lat i wstydze się za tanią podróbkę z taiwanu czy korei .... a jak w salonie zobaczyłem skutery i inne tam to mi sie słabo zrobiło ....

Bez obrazy panowie ale oczekiwałem czegos lepszego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlamnie rewelacja gdybym mial kase to nic niewiadomo

juz rok temu gdzies czytałem ze maja cos takiego wprowadzic

a jesli chodzi o wfm to jakos szkoda było by te4 tyś na takiego 2 sówa ale to tylko moje przemyslonka :)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widze ze jest tutaj kilka osob ktore maja watpliwosci dlaczego koreanskie motocykle nazywac legendarnymi polskimi markami i starac sie upchnac na polskim rynku! troche mi to przeszkadza! A najbardziej to bym chcial aby ktos produkowal polskie motocykle( moze byc nawet nowa marka) ale w Polsce i stosunkowo tanie! Teraz to nic szczerze powiem mnie nie ciagnie do Hiosungowych junakow wolal bym sobie za te pieniadze kupic prawdziwie slowianska nowa jawe albo prawie nowa 25 letnia japonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...