Skocz do zawartości

JUNAK GLADIATOR


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie! Tylko narzekać potraficie???? Jak ma dwa gary to niedobrze, jak jeden też żle, jak chopper to czemu nie przecinak ,jak przecinak to czemu nie..... i tak do usr... śmierci!!! Cieszmy się, że coś się ruszyło! Że może zaczną powstawać POLSKIE udoskonalenia tych motocykli, zaprojektowane i wyliczone przez POLSKICH konstruktorów, inżynierów. Narazie przyszedł inwestor i musi się jakoś u nas zaczepić a potem może będzie mógł sobie pozwolić na nową-starą wersję Junaka (choćby tak jak Triumph Bonneville :wink: ). U nas w Polsce z rodzimym przemysłem to jest tak jak mi powiedział pewien entuzjasta motocykli, ojciec odradzającej się marki WFM, Włodzimierz Gąsiorek (facet, który musiał się nieżle nabiegać, żeby coś ruszyło) :"Żeby produkować trzeba mieć pieniądze a inwestor przychodi wykłada 100tyś. a za dwa miesiące chce dostać 200tyś."...Jak widać nie jest łatwo. Wiec zamiast narzekać na wszystko postarajmy się o jakąś konstruktywną krytykę albo nie odzywajmy się wcale. Jasne, że nie pałam miłością do wizerunku motorka z Korei z napisem Junak na baku ale mam głęboką nadzieję, że będzie coraz lepiej i doczekamy wreszcie naszego POLSKIEGO motorka, który w każdym calu zasługiwał będzie na noszenie na swym baku dumnej nazwy JUNAK. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...