Skocz do zawartości

JUNAK GLADIATOR


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Właśnie Tesla zapodał fajny kawałek o nowych projektach Junaka, ale to jest coś :!: :!: :!: :!: http://www.junakmotor.pl/gladiator.html , zwłaszcza przy cenie 22500 ma szanse i wygląda zarąbiście.

Pozdrawiam

i życzę więcej takich projektów JUNAKOWI

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...Suzuki SV 650 S jest nowiutkim modelem,ma owiewke i kosztuje 29600 pln

A takie przestarzale cos-nawet nie Suzuki 22500 pln?Siara!

 

PS. A stare SV 650 bylo chyba tez "troche" tansze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...Suzuki SV 650 S jest nowiutkim modelem,ma owiewke i kosztuje 29600 pln

A takie przestarzale cos-nawet nie Suzuki 22500 pln?Siara!

 

PS. A stare SV 650 bylo chyba tez "troche" tansze?

 

Z tego co wiem to też nowa konstrukcja, a tak w ogóle to ty szczeciniak krytykujesz Junaka :?: :) ;)

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junaka nigdy!!!....ale to cos nie jest Junakiem.Cos mi te dekle silnikowe przypominaja wypisz,wymaluj moja DR 800,no ale niech sie wypowiedza posiadacze SV 650 N.Bo do niej jest "dziwnie" podobny.I ten zbieg okolicznosci:Suzuki "zmienia" model na nowszy zas "Junak" 8) zaczyna sprzedawac "nowy" motocykl.Ale moze sie myle.

 

PS.Sam zas jestem za starym,dobrym Jankiem-produkowanym wiadomo gdzie...aha i szukam orginala...to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no no podoba mi sie , taki suzuki sv650 po koreansku, zobaczymy jak trwalosc, ale plusy ktore widze to upside-down, aluminiowa rama jak w sv tyle ze lepszy dostep do silnika, i cena troszke lepsza niz suzuki. Jesli to bedzie jakosciowo lepsze od suzuki to pewnie sie przyjmie na polskim rynku. mnie i tak nie bedzie stac na takie cos nowe, no chyba ze w totka trafie 6, co jest niemozliwe bo nie gram :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem firma ktora sie nazywa w tej chwili "junak" nie chciala zrobic zartu na 1.04? OBY nie bo sprzecik ciekawy, nawet bardzo. Kto wie czy bym sie na niego nie pokusil gdybym mial tyle kasiory :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam,że jest to tylko żerowanie na polskiej marce.Jeśli chciano to jakoś z polska nazwać,to nie można było wymyslić czegoś nowego.Ale z resztą ten temat był już poruszany,więc nie ma sęsu w kółko pisać o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...