Skocz do zawartości

Forumowy śledzik - Warszawa


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

My nowicjusze jakoś tak się w kupie trzymaliśmy jako te zbłąkane owieczki ;-) z lekka wystraszone...

 

Przejdzie Wam :D

 

Ja pamietam jaki Yaco kiedys był wystraszony :D:D:D A teraz kozakuje :P:D:D :P

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba zgredku nie byles w lesie na ognisku jak jacek chyba pierwszy raz wyszedl z nory na swiatlo dzienne a dokladniej to nocne i wpakowal sie kaszlem w srodek lasu

usiadl przy ognisku i dopiero jak sie mnie ludzi zrobilo go zauwazylem i costam sobie pogadalismy

 

ehh chyba bedzie trzeba zrobic ognisko moze zimowe:]??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba zgredku nie byles w lesie na ognisku jak jacek chyba pierwszy raz wyszedl z nory na swiatlo dzienne a dokladniej to nocne i wpakowal sie kaszlem w srodek lasu

usiadl przy ognisku i dopiero jak sie mnie ludzi zrobilo go zauwazylem i costam sobie pogadalismy

 

ehh chyba bedzie trzeba zrobic ognisko moze zimowe:]??? :mrgreen:

 

ZGreedek wtedy ssał cyca jeszcze... Ale ognicho dobra rzecz, ciekawe tylko jak z drewnem w zimie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła atmosfera mimo oszustwa Akera, ludziki dopisały jak śledziki, a ja za me niecne* zachowanie zaliczyłem rękawiczką okładanie :D

 

 

* - nieumyślnie, tam było dużo damskich ud, mogło sie pomylić :rolleyes2:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo oszustwa Akera

 

Od razu oszustwo - pomylić się nie wolno :mrgreen: ???

 

Ja do takich śledzików to zawsze się mogę przyznać :P

 

 

My nowicjusze jakoś tak się w kupie trzymaliśmy jako te zbłąkane owieczki

No to już następnym razem będziecie starymi :D wyjadaczkami a nie zbłąkanymi owieczkami :D

 

[ Dopisane: 19-12-2005' date=' 13:41[/i'] ]

Jednak podstępny Aker

 

aker jest fajny a nie podstępny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo' date=' jest i ta Pani, która mnie zmolestowała w samochodzie, po czym wyrzuciła wykorzystanego na śnieg ;)[/quote']

Ciesz się, że pod choinką! :lol: ...i to największą w Europie (czy jakoś tak ;) )

 

... a ja za me niecne* zachowanie zaliczyłem rękawiczką okładanie ;)

 

 

* - nieumyślnie' date=' tam było dużo damskich ud, mogło sie pomylić :rolleyes2:[/quote']

no nie nooooo.... moją łydeczkę pomylić z udem :?: ;)

 

aker jest fajny a nie podstępny ;)

No pewnie, że jest fajny :!: ;) Na dodatek jestem pewna, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż taka właśnie opinia na jego temat panuje w naszej małej społeczności :!: Niniejszym stwierdzam, że powyższą wypowiedzią dał dowód na to, że jest też nieskromny :mrgreen:

 

PS. Przepraszam za nazwanie Akera "podstępnym" - jak to czasem łatwo pomylić podstępność ze zwykłą ludzka słabością pod postacią omylności ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[no nie nooooo.... moją łydeczkę pomylić z udem :?: ;)

 

 

Ciemno było' date= pijany byłem ;)[/quote]a Agniecha ma tak potężne łydki,że nie trudno je z udem pomylić :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :lol: :lol:

 

Jak mostowe pale niemalże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Agniecha ma tak potężne łydki' date='że nie trudno je z udem pomylić :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :lol: :lol: [/color']

 

 

A i owszem, bo uda ma równie potężne jak łydki... wogole Aguś jest bardzo potężna, szczerze mówiąc, to tak mi w Greedowym lamusie wpi***oliła, że do tej pory pozbierać się nie mogę ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...