Skocz do zawartości

żeby...


Rekomendowane odpowiedzi

Poto aby mógł sobie ewentulanie oglądnąć na alegro taki model moze mu się spodoba albo cos w tym stylu. Moim zdaniem crm jest calkiem spoko . Czy to grzech zaproponowac jakis model? Przynajmniej sie niewymądrzam o możliwościach tego motocykla bo nie wiem jakie ma ale sądze że crm mniej wiecej pasuje do opisu jaki stawia MotoCross

ale ty jestes uparty,

no nie pasuje na tor :] koles napisal ze chce po torze tez pojezdzic a ty uparcie wciskasz crm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sie niewymądrzam o możliwościach tego motocykla bo nie wiem jakie ma ale sądze że crm mniej wiecej pasuje do opisu jaki stawia MotoCross

Crm sie tak nadaje na tor jak DT'tka (Strzałek zbadał ten model jak był u niego w serwisie i to podobno Dt'tka HOndy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 6 tys to faktycznie masz problem :-D Moi kumple takich problemów nie mają bo są bez kasy 8O

A ja też jej za wiele nie mam i jeżdzę klasykiem crosu CZ model 514 i na spalanie nie narzekam :P Bo jak coś pali pow 15l w terenie to po prostu trza mieć z sobą karnister i dolewać co rusz!

A rezerwa to jest na plecach :P najbezpieczniej

A w ogóle Cezy są najleprze :lapad: bo jak by sie nie psuły jak inne sprzety to mało kumpli bym miał a tak jest fajnie i kazdy myśli co tu zrobić by było lepiej :-D

zero nudy

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poto aby mógł sobie ewentulanie oglądnąć na alegro taki model  moze mu się spodoba albo cos w tym stylu.  Moim zdaniem crm jest calkiem spoko . Czy to grzech zaproponowac jakis model? Przynajmniej sie niewymądrzam o możliwościach tego  motocykla bo nie wiem jakie ma ale sądze że crm mniej wiecej pasuje do opisu jaki stawia MotoCross

 

to źle sądzisz , żeby kazdy radził tak jak ty to nikt by chyba nie wybrał motocykla , to ze ma kolorowe plastiki i wysokie plastikowe błotniki to nie znaczy ze to cross.

 

ja ci polecam linghaia na allegro bo moim zdaniem jest spoko nigdy nie miałem z nim styzności ale to nie grzech coś ci doradzic-- sądzisz że to ma jakiś sens??

 

wiec krzychu-985jak nie masz nic co byś mógł wnieść do tematu to nie pisz a sam poczytaj moze sie dowiesz moadrych rzeczy

 

a wracajac do tematu to jak juz pisali KDX 250 ja bym ci polecił sam szukam takiego motocykla z tym ze przedni zawias ma chyba 2 cm mniej skoku niz w kx no i jest miększy ale kilka zabiegów z zawieszeniem naprawde by przyniosły porządany efekt . zawias wyczyna, nie za wielkie spalanie, tani w utrzymaniu i blacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kolega krzychu-985 mówił o hondzie crm 250? bo taki motocykl jak najbardziej pasuje mi do wymogów stawianych przez autora tego tematu- moc ponad 40km, homologacja, z przodu zawias upside down, waga ok 110kg, z tego co słyszałem to dobra i niezawodna konstrukcja silnika, rocznik powyżej roku 1995 spokojnie można wyrwać za 6tys zł, widziałem jak taki motocykl śmiga i powiem ze jest niezły :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeierz widzisz ze napsiał 125

nigdzie nie napisał że mówi o 125, wszyscy gadaja o crm 125 ale zapomnieli ze jest takze 250, która nie ma nic wspólnego z żadną DT

 

 

Co wy sie na te upsy tak uparliście.

bo są lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak?To napisz mi prosze dlaczego są lepsze.Ja zawsze myslałem ze zwykłe zawieszenie jest lzejsze od usd'ków.

to może ty mi powiedz dlaczego teraz do wszystkich crossów fabrycznie wstawia się upsy skoro tradycyjne zawiechy są lżejsze, a wiadomo że w crossach chodzi o jak najmniejszą wage? chyba logiczne ze jak do obecnie produkowanych motorów montują upsy to są one lepsze, chociaż są cięższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...