Skocz do zawartości

żeby...


Rekomendowane odpowiedzi

MotoCross napisał:

Dziękuje za przybliżenie sylwetki tego motocykla. Rozejrze się za nim

 

Jezeli znajdziesz to bierz klx'a 300

Korzystajac z tematu.

Przegladalem allegro i powiedzcie mi czy ceny na allegro sa zawyzone czy KLX'y sa naprawde takie drogie?? Przeciez te modele powyzej 2000roku osiagaja ceny Yamahy Wr250f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przejrzałem polskie aukcje oraz niemiecki ebay i powiem Wam szczerze, że mało tych motocykli jest ( w cenie do 6- 6,5 tys, w okolicach 96 roku)

Tutaj są 3 sztuki, ale fotek nie ma :) Musze się rozejrzeć, może trafi się jakaś okazja. http://www.autogielda.com.pl/

 

A KLX 650 .... troche większy, na tor nie, ale ogolnie też byłby dobry i ten zielony kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KLX 650 .... troche większy' date=' na tor nie, ale ogolnie też byłby dobry i ten zielony kolor Wink[/quote']

 

Duży jest sporo większy ale jak kupywac to tylko wersje R, Wiele osób pisze że to wersja R ale to nieprawda. 250/300 poznajemy po upsach a 650 po braku mocowań stopek dla pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja jestem posiadaczem klxa 650 c i jak na teren to moto bardzo dobre typowy czolg, jezeli chodzi o tor to wersja c jest troche za ciezka ale nikt nie mowi ze nie idzie tym latac po torze ja nawet na motorynce dawalem rade na torze, ale to zalezy kto co lubi bo mi moto jest potrzebne na teren a nie na tor :D wracajac do klxa to sprzet nie do zajechania, oczywiscie wersja R jest o wiele lepsza bo wazy tylko 130kg wiec juz se mozna polatac po torze i poskakac troche. Na allegro jest ladna sztuka 650R odpicowana. Kontaktowalem sie z kolesiem i naprawde jest zrobiona na cacy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...