Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

AGV to taki posredni niezly kask, ale wolalbym rownie dobrego Sharka i tanszego przy tym. Bylem kiedys na takiej wystawie na polczynskiej chyba i tam byl handel w hangarze. Staly sobie niektore modele Shoei,Suomy, Airoha po 6000-8000 zl. Ciekawe czy ktos takie kupuje... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staly sobie niektore modele Shoei,Suomy, Airoha po 6000-8000 zl
hmmm co do takich wysokich cen i nabywania kaskow... to chyba juz snobizm - w koncu kazdy kask ma na celu zabezpieczenie głowy. to czy plastik i włókno za 6000 pozwoki ci przeżyc? .... czy ma w promocji skóre?

 

Co do mojego wyboru kasku, to nie bede sie spierac, czy jest najlepszy....

Tylko nie mowcie mi prosze, ze to byl zly wybor :)

Wkrotce powiem, co o nim mysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę.

 

Poniewaz zamierzam kupic sobie nowy kask, prosiłabym was o porade ktory Kask jest lepszy. Byc moze ktos z Was, uzywa jednego NITRO N750-VX badz drugiego modelu kasku LAZER VERTIGO i mogłby wyrazic swoja opinie na jego temat.

 

Byłam bym wdzieczna.

 

 

 

1, http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80747236

2, http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81114931

 

ewentualnie te

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79909398

http://www.moto-abc.pl/product_info.php/cP...products_id/269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staly sobie niektore modele Shoei' date='Suomy, Airoha po 6000-8000 zl.[/quote']

chyba ci się cos pokiełbasiło

z tego co się orientuje to najdroższy model SUOMY kosztuje niespełna 3000zł, może jedynie ARAI kręcić się koło 6000zł al to i tak wydaje mi się za dużo

co do kasków

to zdecydowanie odradzam NITRO, z Airoh'em tez miałem przygody (opisane kilka stron wcześniej) Lazera i AGV ma paru znajomych i nie narzekają ale osobiście wybrał bym AGV bo to bardziej markowa firma a niestety na kasu nie można oszczędzać bo wiadomo ile warta jest głowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego wyboru kasku, to nie bede sie spierac, czy jest najlepszy....

Tylko nie mowcie mi prosze, ze to byl zly wybor :)

Wkrotce powiem, co o nim mysle :)

 

Z taką śliczną buzią to powinnaś zdecydowanie jeździć bez kasku. Ubędzie zapuszkowanych bo się pozabijają o drzewa i słupy 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ci się cos pokiełbasiło

z tego co się orientuje to najdroższy model SUOMY kosztuje niespełna 3000zł' date=' może jedynie ARAI kręcić się koło 6000zł al to i tak wydaje mi się za dużo [/quote']

 

wszystko tak z cenami, nie jestem pewny juz co do marek bo dawno bylo, wiec wymienilem tych czolowych producentow. ale co do ceny to tak bylo. Byl to z 4 lata temu, na jakiejs wystawie i kaski byly cos w stylu torowych replik. Mowie, co do producentow nie dam sobie nic uciac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM lazera lz6 i takiego UVEXa jak na aukcji i zaden z nich nie prezentuje nic wspanialego !!! Jakby to powiedziec , po pol roku uzytkowania sypia sie obydwa :/

A staram sie dbac o nie jak tylko moge , nigdy mi nie upadly ani nic - i tak w jednym jak i w drugim podczas samego uzytkowania zdarzaja sie usterki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posadam takiego uvexa jest troche płytki niema wyjmowanej wyściułki ale za to szybka nieparuje wcale spadł mi podczas jazdy z lusterka :( i sie troche poobdzierał zwłaszcza szybka która nowa kosztuje 200zł :| ogólnie na zywo te kolorki są dużo żywsze niz na zdjęciu jak za ta kasę to mysle ze warto choć bym sie nad tym sharkiem zastanowił bo jak dla mnie uvex troche za płytki i ma tylko nawiewy na brodzie pozatym nawet po mocnym upadku nic nie poodpadywało ani niepołamało sie w sumie twarda sztuka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdeczka duzo tych postów nie wszystkie zdołałam przeczytac, a kask jak dla mnie rzecz swięta. :( Mieszcze sie pomiędzy rozmiarami S-M, ale o rozmiar mi nie chodzi, jaki bedzie najleszy kask na sam początek tak, żeby przetrwał dwu letni sezon na GS 500 F i kilkuletni sezon (nie wliczajac jakiegos wypadku tfu tfu żeby nie bylo) na R6 Nie chodzi mi tu o wagę jego, wiem co to znaczy byc pasażerem w dodatku nie swoim kasku, szyja nie bolała, przy prędkosci 240km/h :mrgreen: , a nie chce wejść do sklepu i powiedziec " ten tak ten pierwszy z brzegu poproszę ;) jutro wybieram sie zaraz po szkole do sklepu motocyklowego, wiec puki co poradzcie coś (wizyte moge ew, przełożyć na dzień czy dwa poźnije) ;) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kupowac Agv GP pro lub Ti-tech  ale chyba zaszaleje i jade w tym tygodniu ogladnac Sohoeia xr1000 w malowaniu Diabolic. cenia 1900 ale licze na upust zimowy :?

ja miałem taki dylemat rok temu :(,

XR1000 vs. Spec1R,

kosztowały tyle samo (~2000pln).

obejrzałem oba kaski z bliska ;),

shoei i tylko shoei.

włoska myśl techniczna i jakośc wykonania w Suomy także wychodzi na wierzch.

te niedomalowania, zacieki itp. dla japończyków to całkowicie abstrakcyjne pojęcia.

aczkolwiek poszukaj dobrze - w tym roku można je już wyrwac za nieco ponad połowę tego, co rok temu.

powtarzam jeszcze raz - kupiłem w połowie grudnia '05 (wysyłkowo z Mikołajek Pomorskich) XR-1000 w malowaniu Diabolic rozmiar S za 1100pln.

więc 8 paczek zostaje na wachę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...