Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy ktoś może mi powiedzieć' date='czy gdzieś w Warszawie można obejrzeć kaski Shoei?

 

pozdrawiam/olga[/quote']

Boldor, Jagiellońska 78

 

Byłem wczoraj w Boldorze i nie widziałem ani jednego kasku Shoei, natomaist jest kilka w motostore na Wiertniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy ktoś może mi powiedzieć,czy gdzieś w Warszawie można obejrzeć kaski Shoei?

 

pozdrawiam/olga

Boldor, Jagiellońska 78

 

Byłem wczoraj w Boldorze i nie widziałem ani jednego kasku Shoei, natomaist jest kilka w motostore na Wiertniczej

 

Mieli promocję, to poszły ;) A tak a propos, to w grudniu trzeba pilnować, bo duzi dystrybutorzy mają plany roczne do dopięcia, więc czasem na siłę muszą wypchnąć towar, żeby zrobić plan, więc są okazje cenowe. Teraz wszędzie pojawią się nowe kolekcje, po nowiutkich cenach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moży by się tak kto wypowiedzial jaki integralny kask mozna kupić za kwotę do 400 zł. Mam na myśli kaski znanych i dość uznanych firm' date=' a nie Tornado, Louis, i takie tam wynalazki[/quote']

 

Shark, posiadam 2, sa wg mnie bardzo dobre i wytrzymaly, przeszly test. Nie wiem jak w innych ale ceny szyb, w razie wymiany, wahaja sie od ponad 100 zl do 250 zl, co jest bliskie juz cenie nowego kasku.

 

Jak ktos kupuje z systemem anti-fog to niech dokladnie przyjzy sie czy nie ma nawet drobnych odpryskow takiej substancji co podobna jest do folii tylko rwie sie na malutkie i sztywne kawaleczki, a nie jak folia ktora da sie rozciagnac i zerwac wieksze platy. Bo jesli sa odpryski do wszystko sie pomarszczy i dupa, trza zetrzec ten system bo nic nie widac przez szybe po paru czyszczeniach wizjerka ;) takze kupujcie po obejrzeniu szybki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doigrałam się...mierzyłam coraz lepsze kaski, no i teraz już nie mogę przestać o Nim myśleć...Miałam plan: kupię kask do 6 - 8 stówek, a tu Shoei XR1000 i wielkie bum! Dziś mierzyłam Uvexa Bossa 4000 i chała - mam wrażenie,że połowa głowy mi dołem wystaje :-/....

Niedobrze, wiem ,że jak kupię kask za 1400 to będę chorować, ale jak go nie kupię...nie miała baba kłopotu - przymierzyłą Shoei'a...już nic droższego nie mierzę bo będę musiała sprzedać nerkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doigrałam się...mierzyłam coraz lepsze kaski' date=' no i teraz już nie mogę przestać o Nim myśleć...Miałam plan: kupię kask do 6 - 8 stówek, a tu Shoei XR1000 i wielkie bum! Dziś mierzyłam Uvexa Bossa 4000 i chała - mam wrażenie,że połowa głowy mi dołem wystaje :-/....

Niedobrze, wiem ,że jak kupię kask za 1400 to będę chorować, ale jak go nie kupię...nie miała baba kłopotu - przymierzyłą Shoei'a...już nic droższego nie mierzę bo będę musiała sprzedać nerkę :D[/quote']

shoei to dobry wybór.

najlepszy ;),

nie ma sie co szczypac - kilka stowek w ta, czy w tamta cie nie zbawi.

a zycie jest jedno.

co do ceny, to wejdz na moto.allegro.pl i wpisz "shoei".

tam poszukaj goscia "motoandrzej" - on kupuje te kaski na niemieckich wyprzedazach, likwidacjach sklepow itp. i sprzedaje taniej.

ja przed gwiazdka wyrwalem xr-1000 za 1100pln. rozmiar "S" - ty chyba tez taki masz, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem na etapie kupowania kasku. oferta to:

- AGV Flyer za 570,- srebrno-czarno-czerwony

- AGV Syncro za 660,- czarno-srebrny (dominacja czerni)

 

Nie wiem czy warto decydowac sie na to, czy szukac Uvex'a lub czegoś innego.

Wartosc AGV to max ile chce wydac na kask

Z góry dzieki za sugestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem na etapie kupowania kasku. oferta to:

- AGV Flyer za 570' date='- srebrno-czarno-czerwony

- AGV Syncro za 660,- czarno-srebrny (dominacja czerni)

 

Nie wiem czy warto decydowac sie na to, czy szukac Uvex'a lub czegoś innego.

Wartosc AGV to max ile chce wydac na kask

Z góry dzieki za sugestie :D[/quote']A te ceny kasków to normalnie ze sklepu czy może byłaś w Intermotors??Mają teraz przeceny kasków AGV.Ja byłem zobaczyć jakie mają ale w cenie za jaką chciałem kupować nic ciekawego nie było dlatego w Motosprzęcie zamówiłem Lazera Vertigo LX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam własnie w InterMotors i tam mi kolo pokazał te 2 modele, ale rozmiar na mnie i tak musi byc ściagniety, bo promocja rozeszła sie natychmiast!

Nie wiem jakie kaski są dobre, ale musiałabym sie szybko zdecydowac. Nie wiem tez gdzie jeszcze indziej w Poznaniu mozna promocyjnie kupic.

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...