Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Ciągle piszecie że żeby szybka była nieparująca to trzeba wydać na kask co najmniej 1000zł. A ja mam osbe freelander classic za 400zł i ma w standardzie antifoga - nie paruje nawet w zimie. Chociaż kask ma kilka innych wad np. słabo wykonany śreodek - po sezonie kawałek wysciolki sie odkleil ale pozatym ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś myślałem o sponsorze i przypuśćmy ze da mi na kask 300-450zł
:lol: :lol: :lol: Szukaj wiatru w polu :lol: Sorry za reakcje ale jak sądzisz że napiszesz że szukasz sponsora i tyle to hehehe powodzenia :(

 

Co do tematu to wczoraj na MBS kupiłem Airoha Runner Nero Basic za 400 zł :( Jeszcze nie jeździłem ale wykonanie jest solidne a kask przylega mi do bańki idealnie :( Ciekawe jak się sprawdzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol1001 juz zmieniłem swój post, cos mi odbiło z tym sponsorem.

PZDR

 

Jeszcze małe pytanie: który najlepszy?:

-LAZER MX5 TRACKSTAR

-LAZER X5 FREE RIDE

-AGV RC5 PRO

-NITRO MX 410

A moze są jakies tańsze odpowiedniki tych kasków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule.

Przegladałem sobie ostatnio wszystkie posty w tym wątku i jakoś nikt się na ten temat nie wypowiedział.

Jestem okularnikiem ;) i kaski szczękowe byłyby optymalnym dla mnie rozwiązaniem. Zastanawiałem się jak to jest ze szczękowcami w razie wypadku? Chyba kaski integralne bedą pod tym względem lepsze?

Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule.

Przegladałem sobie ostatnio wszystkie posty w tym wątku i jakoś nikt się na ten temat nie wypowiedział.

Jestem okularnikiem ;) i kaski szczękowe byłyby optymalnym dla mnie rozwiązaniem. Zastanawiałem się jak to jest ze szczękowcami w razie wypadku? Chyba kaski integralne bedą pod tym względem lepsze?

Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

jeden z 2 Cabergów Just One Plus (szczękowiec) przetestowałem praktycznie w trakcie dzwonu z Peugeotem 405. Kask poległ ale łeb mi uratował. Dzwon był tak silny, że kaskiem zdemolowałem gościowi dach wraz z rynienkami. Kask co prawda miał peknięcia ale był w całości a ja miałem jedynie ból głowy przez dwa dni.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Nie wiem czy to pytanie już było, ale zadam je, nawet jeżeli będzie to drugi raz, bo jest ono dla mnie całkiem istotne :D

 

A więc szukam jak najtańszego kasku enduro, ale z wbudowaną szybką. A więc - żeby nie trzeba było gogli, ale można było stosować ową szybkę.

Te kaski wyglądają bardzo efektownie, a poza tym myślę, że przy szosowaniu - plan - yamaha 125 - nie będzie problemu z zwierzątkami pomiędzy kaskiem a goglami :D

 

Pozdrowienai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaski enduro z wbudowana szybką to ja widziałem ładne pare lat temu. Teraz juz chyba takowych nie ma. Może sie mylę, albo ty myślisz o kasku NIE enduro, ale, że będziesz nim jeżdził na enduro :).

 

PZdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajgerki to cuda ;)

Takie też mi się podobają, ale niestety są drogie bardzo, prawda?

A podróbek nie widziałem.

 

Tak, to własnie o nie chodziło. Z przymontowanym daszkiem wyglądają niesamowicie.

 

HINT: W strefie dolarowej chodzą po 100$ Co zrobić, żeby taki dostać w takiej cenie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gepardek, ja wiem o jaki Ci chodzi 8) takie tanie nolany maja w larsonie albo w klassie. poszukaj na stronach www. ;) z tym że są to same małe rozmiary i chyba XXXXXXXL :lol: no i malowanie biało cos nie wszystkim odpowiada :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega nosi sie z zamiarem zakupu w zwi ązku z tym

poproszę wasza opinie na temat takich "wynalazków"

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48001101

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48001309

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48007939

może ewentualnie cos podobnego w tej cenie

 

pozdro

marco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...