Skocz do zawartości

Planujecie już wypady na sezon 2006??


merfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy że Kinnarodden ewentualnie Knivskjelodden . Tylko polemizowałbym czy da się tam dojechać.

 

 

Si Kodi' date=' czyli jest przejazd, a więc taka jest prawda :-)

 

http://www.wiedza.servis.pl/haslo/Kinnarodden

http://maps.google.com/maps?ll=71.13,27.65...spn=0.1,0.1&t=k

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyl%C4%85de...3%B3%C5%82nocny

 

I to by było chyba na tyle w kwestii polemiki na temat północy :-)

 

:) :) :)

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażasz mnie, czego to uczą teraz w szkołach.

 

 

Nie wiem czego teraz ucza, ale podejzewam, ze prawie 10 lat temu przespalem lekcje o Spitzbergenie, bo nazwe ta przeczytalem pierwszy raz tutaj :mrgreen:

 

To to jeszcze nic ja pamiętam jak wciskali mi do łba , że od małpy pochodzimy :-D , że mój dziadek z drzewa za wcześnie zlazł :-D :)

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś konkrety? Bardzo proszę. Chciałbym dowiedzieć się czegoś nowego, bo wychodzi mi teraz, że na studiach (geografia) mnie okłamywali

 

...bo wtedy, za komuny, to były inne czasy - wszyscy kłamali, a drogi i mosty na mapach były poprzesuwane, żeby ich NATO nie zbombardowało :mrgreen:

 

poza tym na Spitsbergen nie da się dojechac na moto, więc ta dyskusja jest bezprzedmiotowa :) Kazdy jedzie gdzie chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No o zmieniamy nieco klimat na cieplejszy.

Na piątkowo-sobotniej imprezie we Wrocławiu rzucono pomysł organizacji wyjazdu na weekend majowy nad Balaton. Start ma nastąpić ze Śląska ( a może to już nie Śląsk ? ;) też spałem na tej lekcji) ... no w każdym razie z okolic Węgierskiej Górki. Zanosi się na to, że w wycieczce weźmie udział sporo motocykli. Kredensy mają jechać dzień wcześniej ze względu na niższą przelotową ( to były złośliwości ze strony właścicieli plastików :)) Póki co to pomysł jest jeszcze w fazie projektowej, ale mam nadzieję, że dojdzie do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko co do przelotowej. Swego czasu jechałem moto nad Balaton i na wspaniałych węgierskich drogach dwa razy zapłaciłem mandat za przekroczoną predkość, a zanim się dogadałem z ichnimi policmajstrami to tyle wody z Balatonu zdazyło wyparować, że średnią na pewno nie miałem lepszą od tzw. "kredensów"

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie napewno odwiedze pare razy polskie morze, wpadne pare razy do Poznania posmigac na torze, duzo wypadow na slowacje i w bieszczady bo mam blisko i napewno na MotoGP do Brna...

To sa pewne plany, a jakie beda jeszcze czas pokaze...

 

Byle do wiosny!!!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan sie klaruje: koniec Czerwca z Warszawy do Reims ( do kolegi) potem razem na Płd. przez Zaragozze, Madryt, Grenade, Malage do Marbelli (Płd. Hiszpani). Na miejscu z 10 dni, zwiedzanie okolic a potem powrót albo tą samą trasą albo przez Płd. Francje, Włocgy, Austrie, Czechy do Polski :mrgreen: Inne wypady raczej spontanicznie, może nad Balaton na majówke, z ekipą Wrocławską jak mnie zabiorą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...